111
2222
Розділи
З 25 по 29 березня 2019 року окремі працівники Ічнянського НПП та Державного дендрологічного парку «Тростянець» навчалися в Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління на курсах із загальних питань охорони праці та оцінки впливу на довкілля.
Навчання здійснювали науковці та освітяни Академії в адмінприміщенні Ічнянського НПП.
Важливо зазначити те, що така форма навчання з підвищення кваліфікації посадових осіб установ природно-заповідного фонду (виїзні навчальні курси Академії) є досить ефективною, з мінімальними затратами бюджетних коштів і дозволяє підвищити кваліфікаційний рівень із багатьох напрямів діяльності всім категоріям працівників.
05.04.2019
Втілюючи в життя РНП Україна-НАТО-2019 28 березня 2019 року в Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління відбулася зустріч  начальника відділу екобезпеки Міністерства Оборони України Андрія Парталяна з науковцями Академії: ректором Олександром Бондарем, директором Центру європейської та євроатлантичної інтеграції Володимиром Гандзюрою, проректором Миколою Мовчаном, директором Центру науково-екологічної інформації Наталією Нагорневою та іншими фахівцями. Під час зустрічі були обговорені першочергові плани та заходи щодо зміцнення співпраці вчених Академіїі з Міноборони України та обговорено конктретні шляки до істотного поліпшення екобезпеки сектору оборони України, які входять до Річної Національноїї Програми Україна-НАТО-2019.


29.03.2019
У складі команди 24-ї Української антарктичної експедиції, урочисті проводи якої відбулися 25 березня ц.р., 12 учасників: 7 науковців, 3 інженерно-технічних співробітники, лікар та кухар. Вони вирушать до Антарктиди 26 березня. Цих полярників вперше відібрали на основі відкритого конкурсу. Середній вік зимівників значно помолодшав:  найстаршому – 47, наймолодшому – 27 років. Їхній шлях до крижаного континенту триватиме щонайменше 6 діб.
     «23-тя експедиція, що нині перебуває на станції, – це точно остання експедиція, де зимують виключно чоловіки. І ми в цій залі вітаємо лікарку 24-ї УАЕ Наталку Бабій та передаємо вітання ученій біологу Оксані Савенко, яка вже зараз працює на станції в сезонному загоні і залишиться на довгу зимівлю», – зазначила у вітальному слові міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час урочистого засідання в Національному Антактичному науковому центрі з нагоди відправлення учасників річної експедиції на антарктичну станцію «Академік Вернадський».
26.03.2019
12 березня 2019 року у  Міністерстві екології  та  природних  ресурсів України відбулася знакова подія: церемонія передачі нових автомобілів  національним природним паркам та заповідникам України - Міністр  екології та природних ресурсів Остап Семерак вручив ключі  від  автомобілів  марки Рено Дастер представникам 20-ти об’єктів природно-заповідного фонду України,  які  з часу  свого створення не закуповували  транспортні засоби.   Виступаючи на урочистій церемонії,Остап Семерак наголосив: «Сьогодні  ми  робимо ще один крок  на зустріч  збереженню Української Природи.   20 нових  автомобілів марки Рено Дастер  поїдутьу різні куточки України «служити» захисту унікальних природних багатств України. Це - пeршацeнтралізована закупівля спeцавтомобілів установам ПЗФ  Мінприроди за останні 6 років».
Придбані за державні кошти автомобілі  обладнані для використання  в складних умовах і призначені для поліпшення роботи  служби державної охорони установ ПЗФ Мінприроди, яка на сьгоднізабезпечена  транспортом  лише  на 35% від необхідного обсягу.Завдяки транспортним засобам  державна служба охорони ПЗФ зможе ефективніше виконувати покладені на неї завдання.
13.03.2019
5-6 березня 2019 року відбувся черговий навчальний модуль з питань євроатлантичної інтеграції України під егідою комісії «Україна – НАТО» за темою: «Основи стратегічного планування». У заході брали участь науковці Центру європейської та євроатлантичної інтеграції  Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Володимир Гандзюра та Сергій Погурельський, які є членами робочої групи з розробки річних національних програм у рамках Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України.
На порядку денному розглядалися питання щодо кращих практик та спільних викликів при стратегічному плануванні. Про взаємозв’язок між державними установами в процесі підготовки та впровадження стратегічних рішень доповів Генеральний директор Директорату координації державних політик та  стратегічного планування Дмитро Шевчук. Планування в оборонному секторі НАТО проаналізував радник з питань управління оборонними ресурсами Офісу зв’язку НАТО в Україні Андреас Ляйбнер.
11.03.2019
28 лютого 2019 року в Луганській облдержадміністрації відбувся науково-практичний семінар з питань діяльності Ради регіонального розвитку.
     У його роботі  брали  участь: виконуючий обов’язки голови Луганської облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь; заступник міністра тимчасово-окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука; ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінприроди, доктор біологічних наук, професор Олександр Бондар; юрист-консультант Міністерства екології та природних ресурсів України Євген Найда; директор науково-дослідного інституту ДІПРОМІСТО, кандидат технічних наук Іван Шпилевський;  представники структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад та органів місцевого самоврядування.
07.03.2019

20-22 лютого науковці Академії, зокрема,  кафедра водних ресурсів ННІ економіки та екології природокористування Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління (зав. кафедри к.т.н., с.н.с. Томільцева А.І., доцент кафедри к.с.-г.н. КузьмінськийВ. О., керівник проектної діяльності ДЗ «ДЕА», доцент кафедри водних ресурсів к.ю.н. Кравченко  Б.М.) провели курси підвищення  кваліфікації для працівників водного господарства Тернопільської та Чернівецької областей на тему: «Екологічні компенсаторні заходи з експлуатації водних ресурсів річок Карпатського регіону».

04.03.2019
З 14 по 27 лютого 2019 р. у м. Пирятин Полтавської області були курси підвищення кваліфікації з питань охорони праці посадових осіб та спеціалістів Національного природного парку "Пирятинський", що належить до сфери управління Мінприроди, а також для посадових осіб і фахівців відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської районної державної адміністрації.
У навчальному процесі брали участь науковці Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління: Ігор Салій – директор Галузевого навчального центру з питань охорони праці ДЕА; Тарас Іващенко – завідувач кафедри екологічного аудиту та експертизи ДЕА; Анатолій Антонов – професор кафедри екологічного аудиту та експертизи ДЕА; Віктор Марієвський – професор кафедри екологічного аудиту та експертизи ДЕА; Валерій Кузьмін – професор кафедри екологічного аудиту та експертизи ДЕА.
28.02.2019
У Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління 28 лютого 2019 року відбулася  міжвідомча наради з питань виконання завдань та заходів Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2019 рік.
У заході брали участь: представники Міністерства оборони України Гущин С.Л., начальник відділу екологічної  безпеки  та цивільного захисту Управління екологічної  безпеки  та протимінної діяльності; Парталян А.С., заступник начальника відділу екологічної  безпеки  та цивільного захисту Управління екологічної  безпеки  та протимінної діяльності; Міністерства екології та природних ресурсів України - Тарасенко О.В. – заступник директора департаменту стратегії  та європейської інтеграції, начальник відділу координації міжнародних проектів; Чумак А.П., начальник відділу взаємодії з громадськістю та ЗМІ Секретаріату; Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління - Мовчан М.М., проректор з інноваційного та технічного розвитку; Гандзюра В.П., директор Центру європейської та євроатлантичної інтеграції; Погурельський С.П., науковий співробітник Центру європейської та євроатлантичної інтеграції; Виговська Г.П., завідувачка кафедри екологічної безпеки; Шевченко Р.Ю., доцент кафедри екологічного моніторингу, геоінформаційних та аерокосмічних технологій; Київського національного університету імені Тараса Шевченка - Заславський В.А., професор кафедри кібернетики.
28.02.2019

Потужність станції – 5 МВт. Її розташують у місті на ділянці за адресою:  вулиця Запорізька 36-А, орієнтовна вартість робіт становить 7,3 мільйона гривень.Переможця тендеру буде визначено четвертого березня, а саме будівництво має бути завершене 31 грудня 2019 року.Станом на кінець 2018 року близько 7,5 тис. українських родин встановили сонячні електростанції загальною потужністю майже 160 МВт. Серед них 838 мешканців Київської області (Заінформацією 1NEWS).

27.02.2019
19-21 лютого 2019 року в Кабінеті Міністрів України  понад 70 українських фахівців із 24 державних відомств взяли участь у спільних консультаціях щодо розбудови системи національної стійкості із Групою експертів НАТО.
Від Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління у консультаціях взяв участь директор Центру європейської та євроатлантичної інтеграції Володимир Гандзюра.
Відкриваючи захід, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зазначила, що цьогорічні консультації є унікальними, адже мають на меті розв’язати не ситуативну проблему, а розробити ефективну, попереджувальну систему національної стійкості саме на стратегічному рівні. Сучасні загрози еволюціонують із неймовірною швидкістю. Відтак і реакція має бути відповідною. Україна має унікальний досвід, адже 5 років безперервних гібридних атак неабияк загартували наш «імунітет». Однак для того, щоб стійкість не залишалася спонтанною і реактивною, ми і маємо створити далекоглядну систему захисту на стратегічному рівні.
25.02.2019
Сьогодні Кабінет Міністрів розглянув та схвалив Національний план управління відходами, який визначає завдання і практичні заходи, що дозволять Україні вже до 2030 року перейти на нову модель поведінки з відходами на зразок діючої в країнах Європейського Союзу. Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.
«Насправді сьогодні Уряд схвалив знаковий документ, який нарешті дозволить Україні практично змінювати ситуацію із відходами, зокрема, побутовими. Національний план управління з відходами не лише визначає головні кроки з боку держави на найближчі 10 років, але й враховує європейські підходи проведення реформи у цій сфері. Насправді Україна виконує свої прямі зобов’язання, взяті в рамках Угоди про асоціацію з ЄС», - пояснив Остап Семерак.
20.02.2019

06.02.2019 року у приміщенні Орхуського інформаційно-просвітницького центру Мінприроди за ініціативи кафедри водних ресурсів ННІ економіки та екології природокористування Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління відбулися курси підвищення кваліфікації для державних службовців Департаменту екології Київської обласної державної адміністрації і Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра  за темою: «Ефективність та екологічна роль берегоукріплювальних  споруд на дніпровських водосховищах».

07.02.2019
Науково - освітні працівники Державної екологічній академії післядипломної освіти та управління спільно з спеціалістами профільних підрозділів Міністерства екології та природних ресурсів України 5-7 лютого 2019 року провели курси підвищення кваліфікації для   спеціалістів організацій та установ Природно-заповідного фонду України, а також   представників  департаментів  екології облдержадміністрацій за темою: « Забезпечення виконання вимог Рамсарської конвенції в Україні».   
У перший  навчальний день  з лекцією – презентацією виступив Ігор Іваненко, заступник директора Навчально-наукового інституту економіки та екології природокористування ДЕА. Він поінформував присутніх із науково – освітньою діяльністю  Академії в напрямку збереження водно-болотних угідь Природно-заповідного фонду України , дотримання нашою державою Рамсарської конвенції. Доповідач зазначив, що Конвенція про водно-болотні угіддя (Convention on Wetlands)  вперше була підписана 2 лютого 1971 року в місті Рамсаре (Іран) і з того часу вона відома як Рамсарська конвенція (Ramsar Convention). Мета  Рамсарської конвенції — збереження місць мешкання водоплавних птахів в усьому світі.    Кожна країна, що є Договірною Стороною Конвенції. має заявити до Переліку водно-болотних угідь міжнародного значення бодай одне своє угіддя і взяти його під охорону.
07.02.2019

Цього тижня в Україні розпочалася акція «Водно-болотні угіддя – ключовий фактор у протидії змінам клімату. Працівники окремих Національних природних парків відвідають загальноосвітні школи та проведуть з школярами  різноманітні навчально-пізнавальні екологічні заходи, зокрема, уроки та майстер-класи за темою: «Водно-болотні угіддя – ключовий фактор у протидії змінам клімату», в рамках яких учні ознайомляться із змінами клімату, що відбуваються на планеті, значенням водно-болотних угідь у природі та житті людини, рамсарськими територіями своєї місцевості, флорою та фауною, а також відповідальністю за порушення природоохоронного законодавства на цих територіях.

06.02.2019
Анонси
24–26 лютого 2020 року кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління проводить навчання з підвищення кваліфікації посадових осіб і фахівців природно-заповідних установ, державних службовців системи Мінекоенерго України т...
17.02.2020
З 18 по 20 лютого 2020 р. в приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління відбудуться курси підвищення кваліфікації на тему «Розроблення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне пов...
12.02.2020
Державна екологічна  академія  післядипломної освіти та управління запрошує до участі у Всеукраїнськiй науково-практичнiй конференції: «Духовність особистості у вимірі цілей сталого розвитку України». Дата проведення: 27 лютого 2020 р.  Місце проведення: Оргусь...
12.02.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: