UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи
4 грудня 2019 року у Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ  завершився річний навчальний модуль, який проводиться  Програмою НАТО – Україна з професійного розвитку спільно з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України для фахівців центральних органів виконавчої влади, інших державних структур, які задіяні у виконанні  річних національних програм під егідою Комісії Україна – НАТО.
Дводенний модуль був  присвячений питанням розбудови  Національної  стійкості.  З актуальними та змістовними  доповідями виступили науковці Національного інституту стратегічних досліджень, фахівці Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції та Держспецзв’язку. Досвідом забезпечення стійкої кібероборони НАТО, а також розбудови національної стійкості поділилися спеціалісти з штаб-квартири НАТО, Великої Британії та Польщі.
05.12.2019
28 листопада 2019 р. у м. Києві в КВЦ «Парковий» під егідою Мінекоенерго відбувся широкомасштабний ювілейний X Міжнародний інвестиційний форум з відновлюваної енергетики.
В Україні за останні 5 років впроваджено численні «зелені» проекти, в які інвестовано близько 4 млрд євро. Отже, відновлювана енергетика посідає одне із чільних місць у рейтингу залучених інвестицій в економіку країни, є екологічно безпечною для навколишнього середовища та зменшує залежність українських громад від вугілля та газу.
Подальша стратегія розвитку «зеленої» енергетики на конкурентних засадах стала ключовою темою обговорення для понад 700 учасників Форуму із різних регіонів України, а також із-за кордону.
29.11.2019
27 листопада 2019 року у Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему: «Пріоритети екологічної політики Верховної Ради України на наступні п'ять років».
Заступник Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк, відкриваючи парламентські слухання, зазначила, що попередні слухання проводилися у 2018 році і на них обговорювалися реалізації в Україні міжнародних документів щодо запобігання змінам клімату.
«Актуальність проведення парламентських слухань свідчить про те, що виклики, пов’язані зі станом довкілля та необхідністю впровадження належного екологічного врядування в нашій країні є вкрай важливими для України», - сказала Олена Кондратюк.
28.11.2019

19 листопада 2019 року ректор Державної екологічної  академії післядипломної освіти та управління Олександр Бондар  за участі науковців академії, а також представників проектів Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) провів робочу нараду щодо поліпшення роботи  Озонового центру Академії. У роботі наради брав участь Голова комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, народний депутат України Олег Бондаренко.

20.11.2019

06 листопада 2019 року ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександр Бондар в Одесі мав робочу зустріч з  очільником  Одеської облдержадміністрації Максимом Куцим. Учений поінформував главу облдержадміністрації про діяльність Академії у напрямку екологізації освіти та розбудови екологічної галузі України. Він також висловив переконання, що співпраця науковців ДЕА  з облдержадміністрацією у розв’язанні екологічних проблем в Одеському регіоні буде мати позитивні наслідки для оздоровлення довкілля Одещини. Глава облдержадміністрації певною мірою окреслив екологічні проблеми в регіоні, що накопичувалися роками, висловив свої думки щодо напрямків співпраці з ДЕА . Вони будуть передбачені у відповідному меморандумі про співпрацю, - зазначив Максим Куций.

15.11.2019

05 - 08 листопада 2019 у м. Самбір, Львівської області на базі однієї  з військових частин  науковці- викладачі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, зокрема, Володимир Гандзюра, Ганна Виговська, Леонід Горшков, Микола Мовчан, провели курси підвищення кваліфікації військових екологів з екологічної безпеки та стандартів НАТО. Навчання здійснено на виконання пунктів 294-295 заходів, спрямованих на досягнення пріоритетних завдань Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2019 р. (затверджено Указом Президента України від 10.04. 2019 р. №117/2019).

До навчання були залучені спеціалісти різних родів Збройних сил України: сухопутних військ, повітряних сил, військово-морських сил, сил спеціальних операцій, служб радіаційного, хімічного та біологічного (РХБ) захисту десантно-штурмових військ, управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України, розрахунково-аналітичного центру, військового інституту танкових військ науково-технічного університету “ХПІ”, а також представники апарату міністерства оборони, генерального штабу та інших підрозділів і служб ЗСУ.

11.11.2019
Державний заклад «Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління» оголошує конкурс на такі посади:
учений секретар;
заступник директора Навчально-наукового інституту екологічної безпеки та управління;
професор кафедри екології та екологічного контролю;
доцент кафедри екології та екологічного контролю;
доцент кафедри екологічної безпеки;
старший викладач кафедри екологічної безпеки;
професор кафедри екологічного моніторингу, геоінформаційних та аерокосмічних технологій;
доцент кафедри екологічного моніторингу, геоінформаційних та аерокосмічних технологій;
науковий співробітник Центру європейської та євроатлантичної інтеграції;
завідувач кафедри екології та економіки землекористування;
доцент кафедри екології та економіки землекористування;
асистент кафедри екології та економіки землекористування;
професор кафедри заповідної справи та рекреаційної діяльності;
доцент кафедри заповідної справи та рекреаційної діяльності;
завідувач кафедри водних ресурсів;
доцент кафедри водних ресурсів;
доцент кафедри методології освіти для сталого розвитку;
старший викладач кафедри методології освіти для сталого розвитку;
доцент кафедри зеленої економіки;
науковий співробітник Науково-видавничого відділу;
завідувач кафедри промислової безпеки та охорони праці;
доцент кафедри промислової безпеки та охорони праці;
старший викладач кафедри промислової безпеки та охорони праці;
завідувач Проблемної науково-дослідної лабораторії прикладної екології.
04.11.2019
7-11 жовтня 2019 р. у місті Трускавець за ініціативи Державної служби геології та надр України та Державної комісії України по запасах корисних копалин відбулася шоста міжнародна науково-практична конференція за темою: «Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування». У роботі конференції брали участь науковці провідних наукових закладів України та зарубіжних країн, а також співробітники Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління  Віктор Ермаков, Оксана Луньова, Катерина Бойко.
На пленарних засіданнях конференції на десяти тематичних секціях розглядалися питання щодо підвищення  ролі надрокористування в Україні, розвиток міжнародного співробітництва з питань надрокористування, відбувся обмін досвідом з геологічного вивчення та використання надр. Обговорювались актуальні питання  надрокористування та визначення нових напрямів наукових досліджень.
22.10.2019
1. Позначення та назва проекту національного стандарту.
 ДСТУ «Оцінка впливу на довкілля. Транспортні споруди. Критерії оцінки та показники впливів на довкілля».
2. Усі відхилення проекту національного стандарту від відповідного регіонального стандарту.
Національний стандарт розроблено вперше.
Відповідного міжнародного/європейського стандарту немає.
 
18.10.2019
1. Позначення та назва проекту національного стандарту.
ДСТУ «Оцінка впливу на довкілля. Транспортні споруди. Настанова щодо підготовки звіту з оцінки впливу на довкілля»
2. Усі відхилення проекту національного стандарту від відповідного регіонального стандарту.
Національний стандарт розроблено вперше.
Відповідного міжнародного/європейського стандарту немає.
18.10.2019
25-27 вересня 2019 р. у Вінницькому національному університеті за підтримки Вінницької міської ради відбувся  VІІ Всеукраїнський з’їзд екологів з міжнародною участю.  В його роботі брали участь понад 300 учасників з усіх регіонів України, а також зарубіжних країн - Швейцарії, Ірану, Німеччини, Італії, Іраку, Індії та Польщі.
Мета з’їзду – пошук спільних підходів, інженерних шляхів розв’язання екологічних проблем України, обмін досвідом, обговорення тенденцій і перспектив розвитку екологічної галузі, науки й освіти, практика в контексті стратегії сталого розвитку та заохочення талановитої студентської молоді і аспірантів до наукового пошуку в екологічних дослідженнях.
11.10.2019
08 жовтня 2019 року у Комітеті Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування під головуванням голови комітету Олега Бондаренка відбулося засідання «круглого столу» за темою: «Реформування екологічного менеджменту та визначення напрямів розвитку наукових досліджень».
У засіданні «круглого столу» брали участь народні депутати України: заступник Голови Комітету Олена Криворучкіна, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів Зіновій Андрійович; голова підкомітету з питань державного моніторингу навколишнього природного середовища Павло Якименко; голова підкомітету лісових ресурсів, об’єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об‘єктів природно-заповідного фонду Юлія Овчинникова,   представники науково - освітніх закладів, зокрема, ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександр Бондар («Моніторинг довкілля та створення комплексної екологічної лабораторії») та науковці Академії - Григорій Шматков, Ігор Салій, Володимир Ващенко, Тарас Іващенко; від Інституту гідробіології НАН України;  НДУ «Український науково-дослідний інститут екологічних проблем» (УКРНДІЕП); Інституту морської біології НАН України; ННЦ «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини» НААН України; Національного університету біоресурсів і природокористування МОН України; НДУ «Українськи й науковий центр екології моря» (УКРНЦЕМ); Інституту Зоології ім. І. Шмальгаузена НАН України; Інституту рибного господарства НААН України; Інституту водних проблем і меліорації НААН України та Київського національного торгово-економічного університету. 
09.10.2019
2 вересня Міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель прокоментував, як відбуватиметься об'єднання міністерств та пояснив пріоритети діяльності новоствореного Міністерства.
«Основна мета об'єднання двох міністерств - забезпечити комплексний підхід до державної політики у сфері використання природних ресурсів та енергії та сформувати єдину державну політику щодо подолання негативних наслідків глобальної зміни клімату. Такий підхід наразі є загальноприйнятим у європейській та світовій практиці, зокрема у таких країнах ЄС, як Франція, Данія, Греція, Португалія, а також в Австралії”, - коментує рішення Олексій Оржель.
Міністр наголосив, що засобом подолання енергетичної бідності є економічне зростання та енергоефективність, а в програмі діяльності Уряду є плани щодо збільшення обсягів відновлюваної енергетики, нарощування видобутку власних енергоносіїв.
03.10.2019
19–20 вересня 2019 року у приміщенні Уманської міської ради кафедрою водних ресурсів Навчально-наукового інституту економіки та екології природокористування Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління спільно з викладачами Уманського національного університету садівництва проведено курси підвищення кваліфікації на тему: «Упорядкування водоохоронних зон малих річок в басейні річки Південний Буг».
У навчанні заході взяли участь понад 20 державних службовців Уманської міської мерії: юридичного відділу, сектору земельних відносин, відділу з питань комунальної власності та земельних відносин, відділу архітектури та містобудування та кадастру, відділу житлово-комунального господарства.
23.09.2019
За підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України, керівництва Державного комітету телебачення та радіомовлення України та Місії України при НАТО відбувся офіційний візит високопосадовців до Штаб-квартири НАТО у Бельгії.  Зустріч проходила у м. Монс і включала в себе візит до нової Штаб-квартири НАТО та в SHAPE (штаб Верховного Головнокомандувача об’єднаних збройних сил НАТО в Європі).
Як переможець Всеукраїнського конкурсу журналістів на кращий теле- радіо ефір та інші ЗМІ про НАТО та державну політику України в сфері євроатлантичної інтеграції у візиті взяв участь директор Центру європейської та євроатлантичної інтеграції Державної екологічної академії післядипломної світи та управління Володимир Гандзюра.
17.09.2019
Анонси
16-18 лютого 2021 року кафедра «зеленої» економіки проводить навчання з підвищення кваліфікації державних службовців – працівників Міністерств, територіальних органів Державної екологічної інспекції України, державних службовців обласних держадміністрацій представників підприємств.
22.01.2021
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління спільно з департаментом природно-заповідного фонду Міндовкілля і за підтримки проекту «Підтримка природно-заповідних територій України» оголошує набір на курси підвищення кваліфікації за темою «Організація моніто...
22.01.2021
16 -18 грудня 2020 р. відбудуться тематичні курси підвищення кваліфікації «Запобігання корупції та ефективне лідерство»Детальна інормація у файлі 
08.12.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: