UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи
   29 квітня 2021 року відбулася робоча зустріч ректора Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександра Бондаря із  головою Великодимирської територіальної громади Броварського району Київської області  Анатолієм Бочкарьовим.
05.05.2021
   Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління запрошує на курси підвищення кваліфікації для виконавців звітів з екологічних процедур "Механізми та інструменти зеленої економіки в форматі європейських вимог( екологічний аудит, СЕО, ОВД)".
30.04.2021
   Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.
   За рекомендацією Міжнародної організації праці гасло зазначеного заходу в 2021 році: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР».
28.04.2021
   26 квітня 1986 року, о 1 год. 23 хв, на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався потужний  вибух. Він спричинив руйнування частини реакторного блоку і машинної зали.  Виникла пожежа, що перекинулася на дах третього енергоблока. Майже одразу на місце аварії приїхали пожежники. Вогонь гасили до 5 години ранку. Проте у середині самого четвертого блоку його вдалося ліквідувати лише 10 травня, коли більша частина графіту згоріла. Після вибуху та пожежі утворилася радіоактивна хмара, яка накрила не лише території сучасної України, Білорусі та Росії, але й  багатьох європейських країн – Швеції, Австрії, Норвегії, Німеччини, Фінляндії, Греції, Румунії, Словенії, Литви, Латвії. За Міжнародною шкалою ядерних подій (INES) цю аварію класифікували за найвищим – сьомим рівнем небезпеки.
26.04.2021
   19-23 квітня 2021 року за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України у творчому тандемі з Національним природним парком «Подільські Товтри» (м. Кам'янець-Подільський, Україна), Радою ботанічних садів та дендропарків України, а також ГО «Партнерство заради природи» (США) у Державій екологічній академії післядипломної освіти та управління відбулися українсько-американські онлайн курси підвищення кваліфікації за темою: «Організація екологічної освітньо-виховної діяльності та створення умов для екскурсійної діяльності в установах природно-заповідного фонду».
24.04.2021

   Завершився проєкт ГЕФ «Сприяння транскордонному співробітництву та інтегрованому управлінню водними ресурсами в басейні річки Дністер», який впроваджувався протягом 3,5 років в Республіці Молдова і Україні. Цей проєкт став, без перебільшення, одним із самих успішних проєктів міжнародної допомоги по водних ресурсах за останні роки. Завідувач кафедри водних екосистем і біоресурсів Державної Екологічної Академії Наталія Закорчевна брала участь у впровадженні проєкту в якості національного експерта.

22.04.2021
  21 квітня ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександр Бондар провів робочу зустріч з Головою Державного космічного агентства України Володимиром Тафтаєм.

Під час зустрічі були обговорені актуальні питання співробітництва Академії та Агентства.
21.04.2021
   19 – 20 квітня кафедра водних екосистем і біоресурсів ДЕА взяла участь у конкурсному відборі найкращих робіт присвячених вирішенню водних проблем в рамках конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз», який є національним етапом міжнародного змагання молоді «Стокгольмський юнацький водний приз», яке з 1997 року проводить Стокгольмський Міжнародний Водний Інститут під час щорічного міжнародного водного конгресу «Світовий водний тиждень» (World Water Week).
20.04.2021
  Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління надано віддалений доступ до платформи ScienceDirect
19.04.2021
   Свято з охорони навколишнього природного  середовища відзначається в Україні щорічно в третю суботу квітня. Цього року – 17 квітня. Офіційно  встановлене  згідно з Указом Президента України ″Про День довкілля″ від 6 серпня 1998 року. А започаткувала його Всеукраїнська акція ″Дерево – Життя″, що проводилася в 1997-1998 роках з  метою залучення широких верств населення країни до благоустрою та озеленення територій. Нині екологічні проблеми сьогодення потребують підвищення рівня екологічної освіти та свідомості українців, виховання бережливого ставлення до навколишнього середовища. Саме у такому  напрямку ефективно працюють освітньо - наукові працівники Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.
17.04.2021
   Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологічних завдань у сфері управління водними ресурсами, водопостачання та водовідведення, сучасних методів очищення стічних вод.
   Для комплектування груп просимо надіслати заявку до 17 травня на e-mail: natzakor@gmail.com
09.04.2021
   Документ розроблений в рамках національних законодавств Молдови та України відповідно до структури, встановленої Водної рамкової директиви ЄС. Він містить опис басейну, результати ідентифікації поверхневих і підземних водних масивів (водних тіл), основні транскордонні проблеми і їх причини, оцінку антропогенного впливу на кожен масив, 16 карт і 7 інфографіків.
01.04.2021
   Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 31 травня 2017 р. № 373 Про  затвердження Порядку розроблення та затвердження професійних стандартів та наказу Міністерства соціальної політики України № 74 від 22.01.2018  «Про затвердження Методики розроблення професійних стандартів» наказом ректора Олександра Бондаря в Академії створено робочу групу для розроблення професійного стандарту «Еколог» (Секція M. Професійна, наукова та технічна діяльність; розділ 74 Інша професійна, наукова та технічна діяльність; група 74.9 Інша професійна, наукова та технічна діяльність, н.в.і.у.; Клас 74.90.)
 
 
01.04.2021
   29 – 31 березня 2021 року в Женеві за сприяння та підтримки Європейської Економічної комісії ООН, Всесвітньої Організації охорони здоров'я, Всесвітньої Метеорологічної Організації та ін. було проведено Глобальну робочу нараду з питань підвищення стійкості до наслідків зміни клімату шляхом поліпшення управління водними ресурсами та санітарії на національному та транскордонному рівнях і Дванадцяту нараду Цільової групи з проблем води та клімату. Захід об’єднав біля 140 експертів з багатьох країн світу для обговорення загального підходу щодо впливу зміни клімату та екстремальних погодних явищ на управління водними ресурсами як на національному, так і на транскордонному рівнях, а також на системи водопостачання та санітарії та в кінцевому рахунку на здоров'я людей. У цьому контексті глобальну робочу нараду було направлено на об'єднання спільнот фахівців з питань довкілля / водних ресурсів і здоров'я, а також експертів зі зміни клімату для спільної розробки передової практики в області підвищення стійкості до наслідків зміни клімату та зниження ризику стихійних явищ шляхом поліпшення управління водними ресурсами та систем санітарії на національному та транскордонному рівнях.
31.03.2021
   23-25 березня 2021 року у Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління відбувся захист  магістерських кваліфікаційних робіт студентами групи №4 та 5, які навчалися за другим магістерським рівнем  спеціальності  101- екологія. Цього разу перед членами екзаменаційної  комісії, очолюваною  доктором біологічних наук, професором, завідувачем кафедри екології та зоології Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка Дмитром  Лукашовим,  звітували , засвідчуючи свій рівень набутих у ДЕА знань, державні службовці-високопосадовці – представники міністерств та відомств України. Практично усі роботи  були  позитивно схвалені  екзаменаторами  та одержали високі оцінки.
29.03.2021
Анонси
10 грудня 2021 року Відбудеться ІІ міжнародна науково-практична конференція «Зелена економіка та низьковуглецевий розвиток: міжнародний та національний вимір».Форма участі: дистанційна.
18.11.2021
(від розробників національного стандарту України ДСТУ ISO 14065:2015 (ISO 14065:2013, IDT) «ПАРНИКОВІ ГАЗИ. Вимоги до органів з валідації та верифікації тверджень щодо парникових газів для їх застосування у разі акредитації чи інших форм визнан...
17.11.2021
10 листопада 2021 р. о 16.30 год. відбудеться он-лайн лекція завідувачки кафедри екобіотехнології та біорізноманіття Факультету захисту рослин, біотехнології та екології Національного університету біоресурсів і природокористування України, к.б.н. Олени Юріївни Кваско «Роль цитоп...
08.11.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: