111
2222
Представники Секретаріату Кабміну, а також міністерств напередодні чергових роковин Чорнобильської трагедії здійснили робочу поїздку до зони відчуження.
Вони ознайомилися з ходом робіт по підготовці Сховища відпрацьованого ядерного палива (СВЯП - 2) до проведення планових “гарячих” випробувань  (призначене для прийому, підготовки до зберігання і безпосередньо зберігання протягом 100 років відпрацьованих тепловиділяючих збірок (ВТВЗ), які накопичено на Чорнобильській АЕС), його будівництво фінансується із Рахунку ядерної безпеки.
Урядовці ознайомилися із проведенням робіт щодо введення в експлуатація нового безпечного конфайнмента  (нового чорнобильського саркофагу) «Укриття», спорудженого у вигляді арки над зруйнованим реактором Чорнобильської АЕС. Його найближчим часом заплановано ввести в експлуатацію.  Фінансування проекту забезпечується із спеціально створеного Чорнобильського фонду «Укриття» (ЧФУ), а розпорядником коштів ЧФУ є Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР).
23.04.2019
  17 квітня 2019 року  в Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління відбулася зустріч з київськими школярами - членами секції екології Київської Малої академії наук учнівської молоді. У заході брали участь науковці ДЕА, зокрема, проректор з науково-педагогічної роботи  Георгій Фінін; проректор з наукової роботи Олег Машков; директор Міжгалузевого координаційного центру з екологічної освіти для сталого розвитку  Ванда Барановська; директор Центру науково-екологічної інформації Академії Наталія Нагорнева; директор Київської Малої академії наук учнівської молоді Ірина Поліщук, а також віце-президент і керівник секції екології Київської Малої академії наук Володимир Назаренко.  
18.04.2019
      До розроблення Річної національної програми Україна - НАТО на 2019 рік (РНП-2019) було залучено 84 структури: міністерства та відомства України, інші державні органи, різноманітні державні агенції та підприємства, освітні та наукові заклади, місцеві органи влади, а також органи судової влади.  Така кількість залучених фахівців свідчить про всеохоплюваність тих завдань, які ставить перед собою  держава. Вперше в історії України РНП стала програмою стратегічних реформ та інших заходів, необхідних для забезпечення ефективної, цілеспрямованої та системної підготовки України до членства в Альянсі. Основний акцент у програмі зроблений на досягненні відповідності критеріям членства в НАТО.
       Активну участь у розробленні РНП разом з фахівцями Мінприроди брали участь спеціалісти Центру європейської та євроатлантичної інтеграції Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Володимир Гандзюра та Сергій Погурельський, які є членами  Робочої групи з розроблення річних національних програм під егідою Комісії Україна – НАТО.
16.04.2019

Державна Екологічна Академія України є виконавцем проекту ГЕФ-ЮНІДО «Екологічно обґрунтоване поводження та остаточне видалення поліхлорованих дифенілів (ПХД) в Україні».

Проект спрямований на виконання Україною міжнародних зобов’язань за Стокгольмською конвенцією про стійкі органічні забруднювачі, зокрема щодо усунення ризиків для здоров’я людей та навколишнього середовища від поліхлорованих дифенілів, які широко використовуються в електротехнічному обладнанні.

10.04.2019
3-4 квітня  2019 року у конференц-залі «Європейська» готелю «Президент» відбувся черговий навчальний модуль за  темою: «Рівність між жінками та чоловіками у центрі реформи сектору безпеки і оборони». У заході брали участь науковці Центру європейської та євроатлантичної інтеграції Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління – Володимир Гандзюра та Сергій Погурельський  (членами робочої групи з розробки річних національних програм у рамках Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України).
На порядку денному розглядалися питання гендерної рівності в українських державних інституціях, зокрема, в секторі безпеки і оборони. Про це розповіли урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко, заступник Міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук та експертка Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України Любов Гуменюк.
08.04.2019
З 25 по 29 березня 2019 року окремі працівники Ічнянського НПП та Державного дендрологічного парку «Тростянець» навчалися в Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління на курсах із загальних питань охорони праці та оцінки впливу на довкілля.
Навчання здійснювали науковці та освітяни Академії в адмінприміщенні Ічнянського НПП.
Важливо зазначити те, що така форма навчання з підвищення кваліфікації посадових осіб установ природно-заповідного фонду (виїзні навчальні курси Академії) є досить ефективною, з мінімальними затратами бюджетних коштів і дозволяє підвищити кваліфікаційний рівень із багатьох напрямів діяльності всім категоріям працівників.
05.04.2019
Втілюючи в життя РНП Україна-НАТО-2019 28 березня 2019 року в Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління відбулася зустріч  начальника відділу екобезпеки Міністерства Оборони України Андрія Парталяна з науковцями Академії: ректором Олександром Бондарем, директором Центру європейської та євроатлантичної інтеграції Володимиром Гандзюрою, проректором Миколою Мовчаном, директором Центру науково-екологічної інформації Наталією Нагорневою та іншими фахівцями. Під час зустрічі були обговорені першочергові плани та заходи щодо зміцнення співпраці вчених Академіїі з Міноборони України та обговорено конктретні шляки до істотного поліпшення екобезпеки сектору оборони України, які входять до Річної Національноїї Програми Україна-НАТО-2019.


29.03.2019
У складі команди 24-ї Української антарктичної експедиції, урочисті проводи якої відбулися 25 березня ц.р., 12 учасників: 7 науковців, 3 інженерно-технічних співробітники, лікар та кухар. Вони вирушать до Антарктиди 26 березня. Цих полярників вперше відібрали на основі відкритого конкурсу. Середній вік зимівників значно помолодшав:  найстаршому – 47, наймолодшому – 27 років. Їхній шлях до крижаного континенту триватиме щонайменше 6 діб.
     «23-тя експедиція, що нині перебуває на станції, – це точно остання експедиція, де зимують виключно чоловіки. І ми в цій залі вітаємо лікарку 24-ї УАЕ Наталку Бабій та передаємо вітання ученій біологу Оксані Савенко, яка вже зараз працює на станції в сезонному загоні і залишиться на довгу зимівлю», – зазначила у вітальному слові міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час урочистого засідання в Національному Антактичному науковому центрі з нагоди відправлення учасників річної експедиції на антарктичну станцію «Академік Вернадський».
26.03.2019
12 березня 2019 року у  Міністерстві екології  та  природних  ресурсів України відбулася знакова подія: церемонія передачі нових автомобілів  національним природним паркам та заповідникам України - Міністр  екології та природних ресурсів Остап Семерак вручив ключі  від  автомобілів  марки Рено Дастер представникам 20-ти об’єктів природно-заповідного фонду України,  які  з часу  свого створення не закуповували  транспортні засоби.   Виступаючи на урочистій церемонії,Остап Семерак наголосив: «Сьогодні  ми  робимо ще один крок  на зустріч  збереженню Української Природи.   20 нових  автомобілів марки Рено Дастер  поїдутьу різні куточки України «служити» захисту унікальних природних багатств України. Це - пeршацeнтралізована закупівля спeцавтомобілів установам ПЗФ  Мінприроди за останні 6 років».
Придбані за державні кошти автомобілі  обладнані для використання  в складних умовах і призначені для поліпшення роботи  служби державної охорони установ ПЗФ Мінприроди, яка на сьгоднізабезпечена  транспортом  лише  на 35% від необхідного обсягу.Завдяки транспортним засобам  державна служба охорони ПЗФ зможе ефективніше виконувати покладені на неї завдання.
13.03.2019
5-6 березня 2019 року відбувся черговий навчальний модуль з питань євроатлантичної інтеграції України під егідою комісії «Україна – НАТО» за темою: «Основи стратегічного планування». У заході брали участь науковці Центру європейської та євроатлантичної інтеграції  Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Володимир Гандзюра та Сергій Погурельський, які є членами робочої групи з розробки річних національних програм у рамках Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України.
На порядку денному розглядалися питання щодо кращих практик та спільних викликів при стратегічному плануванні. Про взаємозв’язок між державними установами в процесі підготовки та впровадження стратегічних рішень доповів Генеральний директор Директорату координації державних політик та  стратегічного планування Дмитро Шевчук. Планування в оборонному секторі НАТО проаналізував радник з питань управління оборонними ресурсами Офісу зв’язку НАТО в Україні Андреас Ляйбнер.
11.03.2019
28 лютого 2019 року в Луганській облдержадміністрації відбувся науково-практичний семінар з питань діяльності Ради регіонального розвитку.
     У його роботі  брали  участь: виконуючий обов’язки голови Луганської облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь; заступник міністра тимчасово-окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука; ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінприроди, доктор біологічних наук, професор Олександр Бондар; юрист-консультант Міністерства екології та природних ресурсів України Євген Найда; директор науково-дослідного інституту ДІПРОМІСТО, кандидат технічних наук Іван Шпилевський;  представники структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад та органів місцевого самоврядування.
07.03.2019

20-22 лютого науковці Академії, зокрема,  кафедра водних ресурсів ННІ економіки та екології природокористування Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління (зав. кафедри к.т.н., с.н.с. Томільцева А.І., доцент кафедри к.с.-г.н. КузьмінськийВ. О., керівник проектної діяльності ДЗ «ДЕА», доцент кафедри водних ресурсів к.ю.н. Кравченко  Б.М.) провели курси підвищення  кваліфікації для працівників водного господарства Тернопільської та Чернівецької областей на тему: «Екологічні компенсаторні заходи з експлуатації водних ресурсів річок Карпатського регіону».

04.03.2019
З 14 по 27 лютого 2019 р. у м. Пирятин Полтавської області були курси підвищення кваліфікації з питань охорони праці посадових осіб та спеціалістів Національного природного парку "Пирятинський", що належить до сфери управління Мінприроди, а також для посадових осіб і фахівців відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської районної державної адміністрації.
У навчальному процесі брали участь науковці Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління: Ігор Салій – директор Галузевого навчального центру з питань охорони праці ДЕА; Тарас Іващенко – завідувач кафедри екологічного аудиту та експертизи ДЕА; Анатолій Антонов – професор кафедри екологічного аудиту та експертизи ДЕА; Віктор Марієвський – професор кафедри екологічного аудиту та експертизи ДЕА; Валерій Кузьмін – професор кафедри екологічного аудиту та експертизи ДЕА.
28.02.2019
У Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління 28 лютого 2019 року відбулася  міжвідомча наради з питань виконання завдань та заходів Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2019 рік.
У заході брали участь: представники Міністерства оборони України Гущин С.Л., начальник відділу екологічної  безпеки  та цивільного захисту Управління екологічної  безпеки  та протимінної діяльності; Парталян А.С., заступник начальника відділу екологічної  безпеки  та цивільного захисту Управління екологічної  безпеки  та протимінної діяльності; Міністерства екології та природних ресурсів України - Тарасенко О.В. – заступник директора департаменту стратегії  та європейської інтеграції, начальник відділу координації міжнародних проектів; Чумак А.П., начальник відділу взаємодії з громадськістю та ЗМІ Секретаріату; Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління - Мовчан М.М., проректор з інноваційного та технічного розвитку; Гандзюра В.П., директор Центру європейської та євроатлантичної інтеграції; Погурельський С.П., науковий співробітник Центру європейської та євроатлантичної інтеграції; Виговська Г.П., завідувачка кафедри екологічної безпеки; Шевченко Р.Ю., доцент кафедри екологічного моніторингу, геоінформаційних та аерокосмічних технологій; Київського національного університету імені Тараса Шевченка - Заславський В.А., професор кафедри кібернетики.
28.02.2019

Потужність станції – 5 МВт. Її розташують у місті на ділянці за адресою:  вулиця Запорізька 36-А, орієнтовна вартість робіт становить 7,3 мільйона гривень.Переможця тендеру буде визначено четвертого березня, а саме будівництво має бути завершене 31 грудня 2019 року.Станом на кінець 2018 року близько 7,5 тис. українських родин встановили сонячні електростанції загальною потужністю майже 160 МВт. Серед них 838 мешканців Київської області (Заінформацією 1NEWS).

27.02.2019
Анонси
11 грудня 2019 р. о 11:00 в ауд. 311-А відбудеться відкрита лекція доцента кафедри екологічного моніторингу, геоінформаційних та аерокосмічних технологій Шевченка Романа Юрійовича на тему: «Метрологічне забезпечення проведення екологічного моніторингу довкілля» з навчальної дисципліни &l...
09.12.2019
12 грудня  2019 року об 11-00 в приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління відбудеться "круглий стіл" на тему: «Визначення меж територій та об'єктів природно-заповідного фонду України – основа відкритого доступу до інформації про території та ...
28.11.2019
27 листопада з 9.30 до 16.00 відбудеться щорічна конференція «Енергоефективність у компаніях: можливості та рішення» за адресою: м. Київ, Radisson Blu Hotel, вул. Ярославів Вал, 22. Захід для власників та ТОП-менеджерів підприємств. Організатори:  Міністерство розвитку економіки,...
26.11.2019

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: