111
2222
Розділи
В рамках реалізації регіональної програми ЄС «Партнерство для довкілля та економічного зростання» (EaP GREEN)» в Україні здійснюється впровадження сталих публічних закупівель.
З метою ознайомлення із практикою впровадження сталих публічних закупівель у світі та Україні, надання консультаційної та методичної допомоги  тендерним комітетам  у здійсненні таких закупівель та постачальникам миючих засобів, лакофарбових матеріалів та теплоізоляційних матеріалів для участі в тендерних процедурах 25-27 квітня 2017 року  проводиться семінар-тренінг на тему «Впровадження сталих публічних закупівель». Програма додається.
Семінар-тренінг відбудеться за адресою: 03035, м. Київ-35, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Міністерство екології та природних ресурсів, Інформаційно-просвітницький Орхуський центр (вхід з лівого торця будівлі Мнприроди).
Підтвердження щодо участі у семінарі-тренінгу просимо направити в термін до 21 квітня  2017 р. на e-mail  galas1999@yandex.ru.Контактна особа – Бузан Галина.
20.04.2017 10.22
В рамках інформаційно-просвітницьких заходів проекту «Забезпечення сталого розвитку та можливості переходу до більш екологічної економіки на основі сталих державних закупівель» Програми ООН з охорони навколишнього середовища (UNEP) компоненти проекту  «Екологізація економік в країнах Східного партнерства» (EaP GREEN), фахівці Державної екологічної академії та ВГО «Живої планети» 16 листопада 2016 року завітали до студентів Національного транспортного університету з лекцією з питань раціонального споживання.
11.01.2017 14.52
13 листопада 2015 року в рамках інформаційно-просвітницького компоненту проекту «Забезпечення сталого розвитку та можливості переходу до більш екологічної економіки на основі сталих державних закупівель» Програми ООН з охорони навколишнього середовища (UNEP) в рамках проекту  «Екологізація економік в країнах Східного партнерства» (EaPGREEN), координатором виконання якого є Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління при Мінприроди у Київському національному торгово-економічному університетібула проведена лекція «Стале споживання – шлях до збереження навколишнього природного середовища та покращення якості життя»
11.01.2017 14.49
30 жовтня 2015 року в рамках інформаційно-просвітницьких заходів проекту «Забезпечення сталого розвитку та можливості переходу до більш екологічної економіки на основі сталих державних закупівель» Програми ООН з охорони навколишнього середовища (UNEP) компоненти проекту  «Екологізація економік в країнах Східного партнерства» (EaP GREEN) спеціалісти Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінприроди та ВГО «Жива планета завітали з лекцією до студентів економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Тема зустрічі: «Стале споживання – шлях до збереження навколишнього природного середовища та покращення якості життя».
11.01.2017 14.46
В рамках реалізації проекту «Забезпечення сталого розвитку та можливості переходу до більш екологічної економіки на основі сталих державних закупівель» Програми ООН з охорони навколишнього середовища (UNEP) компоненти проекту  «Екологізація економік в країнах Східного партнерства» (EaP GREEN) відбувся семінар-тренінг «Сталі закупівлі в державному та приватному секторах економіки. Принципи, методи, інструменти та практики».

Ведучі тренери заходу: Світлана Берзіна, міжнародний екологічний аудитор Світлана Перминова, директор Центру екологічної сертифікації та маркування ВГО «Жива планета», ознайомили представників Дніпропетровської ОДА, провайдерів зелених послуг та компаній і підприємств регіону з принципами та методами застосування моделі сталих державних закупівель, впровадження екологічних критеріїв та перевагами вибору товарів і послуг з поліпшеними екологічними характеристиками.
11.01.2017 14.42
Питання екологічної та органічної стандартизації, сертифікації та маркування продукції, зокрема продуктів харчування є основою впровадження екологічних критеріїв при здійсненні державних закупівель та актуальним напрямком розвитку та екологізації агропромислового комплексу і харчової промисловості, яке пов’язане з ефективним використанням ресурсів, модернізацією виробництва, зменшенням впливів на стан довкілля та здоров’я людини, посиленням потенціалу конкурентоспроможності вітчизняного товаровиробника.
11.01.2017 14.38
З 28 травня 2016 року в Київському національному торговельно-економічному університеті почала працювати виставка навчально-просвітницької експозиції «Стале споживання для сталого розвитку» в рамках інформаційно-просвітницьких заходів проекту «Забезпечення сталого розвитку та можливості переходу до більш екологічної економіки на основі сталих державних закупівель» Програми ООН з охорони навколишнього середовища (UNEP) компоненти проекту  «Екологізація економік в країнах Східного партнерства» (EaP GREEN).
11.01.2017 14.35
Семінар на тему: «Розвиток ринку органік- та еко- продукції в Україні та у світі. Цінова політика. Сертифікація. Інвестування» відбувся 25 квітня 2016 року в Кіровоградській торгово-промисловій палаті в рамках інформаційно-просвітницьких заходів проекту «Забезпечення сталого розвитку та можливості переходу до більш екологічної економіки на основі сталих державних закупівель» Програми ООН з охорони навколишнього середовища (UNEP) компоненти проекту  «Екологізація економік в країнах Східного партнерства» (EaP GREEN), координатором виконання якого є Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління при Мінприроди.
11.01.2017 14.30

Протягом березня 2016 року у приміщенні головного корпусу Національного транспортного університету працює навчально-просвітницька експозиція «Стале споживання для сталого розвитку».

Навчально-просвітницька експозиція була створена в рамках інформаційно-просвітницьких заходів проекту «Забезпечення сталого розвитку та можливості переходу до більш екологічної економіки на основі сталих державних закупівель» Програми ООН з охорони навколишнього середовища (UNEP) компоненти проекту  «Екологізація економік в країнах Східного партнерства» (EaP GREEN).

11.01.2017 14.27

12-13 травня 2016 року в НТУУ «Київський політехнічний інститут» відбулась XIX Міжнародна науково-практична конференція «Екологія. Людина. Суспільство». Вона традиційно зібрала науковців та небайдужих до науки, техніки та довкілля людей з багатьох країн світу.

Напрямки роботи конференції охоплювали наступні теми: «Загальна екологія», «Техноекологія», «Стратегія сталого розвитку у контексті екологічної безпеки».

11.01.2017 14.25
Анонси
   З 19 квітня 2020 року вступив у дію прийнятий  29 серпня 2019 року Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель».   Упровадження нової...
13.05.2020
Державна екологічна академія за пітримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України спільно з Європейським Товариством Дикої Природи в Україні оголошує набір на курси підвищення кваліфікації на тему «Туризм та управління відходами на природоохоронних територіях» для працівників,...
12.05.2020
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, спільно з Міністерством енергетики та захисту довкілля України за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, запрошує  управлінців, представників Держадміністрацій, місцевого самоврядування, територіальних громад, бізне...
10.03.2020