UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи
В рамках реалізації регіональної програми ЄС «Партнерство для довкілля та економічного зростання» (EaP GREEN)» в Україні здійснюється впровадження сталих публічних закупівель.
З метою ознайомлення із практикою впровадження сталих публічних закупівель у світі та Україні, надання консультаційної та методичної допомоги  тендерним комітетам  у здійсненні таких закупівель та постачальникам миючих засобів, лакофарбових матеріалів та теплоізоляційних матеріалів для участі в тендерних процедурах 25-27 квітня 2017 року  проводиться семінар-тренінг на тему «Впровадження сталих публічних закупівель». Програма додається.
Семінар-тренінг відбудеться за адресою: 03035, м. Київ-35, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Міністерство екології та природних ресурсів, Інформаційно-просвітницький Орхуський центр (вхід з лівого торця будівлі Мнприроди).
Підтвердження щодо участі у семінарі-тренінгу просимо направити в термін до 21 квітня  2017 р. на e-mail  galas1999@yandex.ru.Контактна особа – Бузан Галина.
20.04.2017 10.22
В рамках інформаційно-просвітницьких заходів проекту «Забезпечення сталого розвитку та можливості переходу до більш екологічної економіки на основі сталих державних закупівель» Програми ООН з охорони навколишнього середовища (UNEP) компоненти проекту  «Екологізація економік в країнах Східного партнерства» (EaP GREEN), фахівці Державної екологічної академії та ВГО «Живої планети» 16 листопада 2016 року завітали до студентів Національного транспортного університету з лекцією з питань раціонального споживання.
11.01.2017 14.52
13 листопада 2015 року в рамках інформаційно-просвітницького компоненту проекту «Забезпечення сталого розвитку та можливості переходу до більш екологічної економіки на основі сталих державних закупівель» Програми ООН з охорони навколишнього середовища (UNEP) в рамках проекту  «Екологізація економік в країнах Східного партнерства» (EaPGREEN), координатором виконання якого є Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління при Мінприроди у Київському національному торгово-економічному університетібула проведена лекція «Стале споживання – шлях до збереження навколишнього природного середовища та покращення якості життя»
11.01.2017 14.49
30 жовтня 2015 року в рамках інформаційно-просвітницьких заходів проекту «Забезпечення сталого розвитку та можливості переходу до більш екологічної економіки на основі сталих державних закупівель» Програми ООН з охорони навколишнього середовища (UNEP) компоненти проекту  «Екологізація економік в країнах Східного партнерства» (EaP GREEN) спеціалісти Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінприроди та ВГО «Жива планета завітали з лекцією до студентів економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Тема зустрічі: «Стале споживання – шлях до збереження навколишнього природного середовища та покращення якості життя».
11.01.2017 14.46
В рамках реалізації проекту «Забезпечення сталого розвитку та можливості переходу до більш екологічної економіки на основі сталих державних закупівель» Програми ООН з охорони навколишнього середовища (UNEP) компоненти проекту  «Екологізація економік в країнах Східного партнерства» (EaP GREEN) відбувся семінар-тренінг «Сталі закупівлі в державному та приватному секторах економіки. Принципи, методи, інструменти та практики».

Ведучі тренери заходу: Світлана Берзіна, міжнародний екологічний аудитор Світлана Перминова, директор Центру екологічної сертифікації та маркування ВГО «Жива планета», ознайомили представників Дніпропетровської ОДА, провайдерів зелених послуг та компаній і підприємств регіону з принципами та методами застосування моделі сталих державних закупівель, впровадження екологічних критеріїв та перевагами вибору товарів і послуг з поліпшеними екологічними характеристиками.
11.01.2017 14.42
Питання екологічної та органічної стандартизації, сертифікації та маркування продукції, зокрема продуктів харчування є основою впровадження екологічних критеріїв при здійсненні державних закупівель та актуальним напрямком розвитку та екологізації агропромислового комплексу і харчової промисловості, яке пов’язане з ефективним використанням ресурсів, модернізацією виробництва, зменшенням впливів на стан довкілля та здоров’я людини, посиленням потенціалу конкурентоспроможності вітчизняного товаровиробника.
11.01.2017 14.38
З 28 травня 2016 року в Київському національному торговельно-економічному університеті почала працювати виставка навчально-просвітницької експозиції «Стале споживання для сталого розвитку» в рамках інформаційно-просвітницьких заходів проекту «Забезпечення сталого розвитку та можливості переходу до більш екологічної економіки на основі сталих державних закупівель» Програми ООН з охорони навколишнього середовища (UNEP) компоненти проекту  «Екологізація економік в країнах Східного партнерства» (EaP GREEN).
11.01.2017 14.35
Семінар на тему: «Розвиток ринку органік- та еко- продукції в Україні та у світі. Цінова політика. Сертифікація. Інвестування» відбувся 25 квітня 2016 року в Кіровоградській торгово-промисловій палаті в рамках інформаційно-просвітницьких заходів проекту «Забезпечення сталого розвитку та можливості переходу до більш екологічної економіки на основі сталих державних закупівель» Програми ООН з охорони навколишнього середовища (UNEP) компоненти проекту  «Екологізація економік в країнах Східного партнерства» (EaP GREEN), координатором виконання якого є Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління при Мінприроди.
11.01.2017 14.30

Протягом березня 2016 року у приміщенні головного корпусу Національного транспортного університету працює навчально-просвітницька експозиція «Стале споживання для сталого розвитку».

Навчально-просвітницька експозиція була створена в рамках інформаційно-просвітницьких заходів проекту «Забезпечення сталого розвитку та можливості переходу до більш екологічної економіки на основі сталих державних закупівель» Програми ООН з охорони навколишнього середовища (UNEP) компоненти проекту  «Екологізація економік в країнах Східного партнерства» (EaP GREEN).

11.01.2017 14.27

12-13 травня 2016 року в НТУУ «Київський політехнічний інститут» відбулась XIX Міжнародна науково-практична конференція «Екологія. Людина. Суспільство». Вона традиційно зібрала науковців та небайдужих до науки, техніки та довкілля людей з багатьох країн світу.

Напрямки роботи конференції охоплювали наступні теми: «Загальна екологія», «Техноекологія», «Стратегія сталого розвитку у контексті екологічної безпеки».

11.01.2017 14.25
Анонси
10 грудня 2021 року Відбудеться ІІ міжнародна науково-практична конференція «Зелена економіка та низьковуглецевий розвиток: міжнародний та національний вимір».Форма участі: дистанційна.
18.11.2021
(від розробників національного стандарту України ДСТУ ISO 14065:2015 (ISO 14065:2013, IDT) «ПАРНИКОВІ ГАЗИ. Вимоги до органів з валідації та верифікації тверджень щодо парникових газів для їх застосування у разі акредитації чи інших форм визнан...
17.11.2021
10 листопада 2021 р. о 16.30 год. відбудеться он-лайн лекція завідувачки кафедри екобіотехнології та біорізноманіття Факультету захисту рослин, біотехнології та екології Національного університету біоресурсів і природокористування України, к.б.н. Олени Юріївни Кваско «Роль цитоп...
08.11.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: