111
Розділи

Ріки та озера Києва мають шанс вижити. Депутати Київради на своїй сесії прийняли рішення інвентаризувати всі водойми столиці. Згідно з документом Київська міська держадміністрація спільно з КП «Плесо» до 1 січня 2020 року мають провести інвентаризацію і паспортизацію усіх водних об’єктів місцевого та загальнодержавного значення в місті. Паспорт водойми - це основний документ, що включає всю інформацію по тому чи іншому водному об’єкту. Він необхідний, приміром, у разі передачі водойми в оренду. Інвентаризація водойм дасть змогу навести лад у сфері їх експлуатації та захистити від хаотичної забудови.  Також мають бути розроблені й проекти землеустрою щодо встановлення меж прибережних захисних смуг водних об’єктів. Перевага буде надаватись тим з них, які є джерелом питного водопостачання або мають природоохоронне чи рекреаційне значення.  На думку депутатів, такі заходи сприятимуть більш ефективнішому використанню водних об’єктів столиці, поліпшенню їхнього екологічного стан та задовольнити потреби населення у водних ресурсах і, безумовно, матимуть позитивний вплив на розвиток водного господарства та екологічного оздоровлення басейну Дніпра. За даними комунального підприємства «Плесо»,окрім Дніпра, на території столиці знаходяться ще близько 430 водних об’єктів, загальною площею близько 23,5 кв. км, серед яких - 129 озер, 102 ставки, 43 невеликі штучні водойми, 32 джерела, 10 річок, 27 каналів, 28 струмків, 2протоки та 24 затоки.

25.01.2019
23 січня 2019 року у приміщенні Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (м. Київ, вул. Велика Житомирська,9) відбулося перше засідання експертної групи з питань екологічної безпеки  та сталого розвитку Громадської ради. Експертна група створена відповідно до рішення правління Громадської ради від 15 січня 2019 року.
У заході брали участь: голова Громадської ради Мін регіону Павло Міхайліді, голова Секретаріату Української асоціації районних та обласних рад Юрій Андрійчук, проректор з науково-педагогічної роботи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Георгій Фінін, доцент кафедри водних ресурсів ДЕА Богдан Кравченко, представники окремих громадських екологічних  організацій, зокрема, Юлія Донець (БО «Всеукраїнський благодійний фонд  «Екологічна Україна»), Валентина Репіна та Юрій Репін (ГО «Енергонезалежна Україна»).
24.01.2019

11 січня 2019 року в  Кабінеті Міністрів України відбулася робоча зустріч ректора Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександра Бондаря та директора Центру європейської та євроатлантичної інтеграції ДЕА Володимира Гандзюри з начальником Управління НАТО секретаріату Кабміну Олексієм Генчевим. Розглядалися актуальні питання євроатлантичної інтеграції України в царині екології та екобезпеки. Під час розмови Олексій Генчев підкреслив вагомість і значущість   розділу Річної Національної програми Україна - НАТО-2019 з екобезпеки, поданому Центром європейської та євроатлантичної інтеграції Академії, а також були обговоренні подальші спільні кроки та окремі  заходи на шляху ефективної реалізації  програм євроатлантичної інтеграції України.

11.01.2019
27 грудня 2018 року в Оргуському інформаційно - просвітницькому центрі Академії відбулася дружня  зустріч відомих в Україні і за її межами гумористів Олександра Стаховського, Валентина Шульги, карикатуриста Валерія Чмирьова - членів редакційної колегії гумористичного журналу «Перець» -  із колективом  ДЕА .  Творці  сатирично -  гумористичного жанру поінформували науковців Академії про діяльність в непростих сучасних умовах популярного в читацькому  середовищі  видання, його творчі здобутки, а ще – про рівень передплати. Автори ознайомили присутніх із своїми літературними доробками.  «Перець весела республіка»  , власне,  новий журнал, що взяв від свого попередника  (колишній «Перець» тривалий час не виходив у світ)  найхарактерніше – засобами гумору та сатири реалістично  відображати дійсність.
27.12.2018

27 грудня ц.р. об 11-00 у приміщенні Інформаційно-просвітницького Орхуського центру (вул. Митрополита Василя Липківского, 35) відбудеться зустріч колективу Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління зі співробітниками та авторами гумористичного журналу «Перець». Запрошуємо також усіх бажаючих із Міністерства екології та природних ресурсів України та інших організацій.
Редакція журналу "Перець"

26.12.2018
Колектив Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління з глибоким сумом повідомляє про раптову смерть заступника головного бухгалтера Академії  ВАСИНЮК Ніни Михайлівни. Несподівано обірвалося життя висококваліфікованого спеціаліста - фінансиста, турботливої матері, дбайливої дружини. Ніна Михайлівна народилася у сім’ї військовослужбовця. Закінчивши середню школу в с. Велика Глуша Любешівського району Волинської області, продовжила навчання у КПІ за спеціальністю «Конструювання та виробництво радіоелектронної апаратури». Пропрацювавши майже 15 років конструктором у ВО «Завод Арсенал», Ніна Михайлівна перепрофілювала свою професію – закінчила спеціальні курси в Інституті електрозварювання ім. Патона НАНУ за спеціальністю «Бух. облік і фінанси підприємств». Працювала бухгалтером і головним бухгалтером на промислових підприємствах, зокрема, в Українській асоціації виробників телекомунікаційного обладнання. З 2005 року – в Академії.
Щиро співчуваємо сім’ї, близьким і друзям  покійної. Царство Небесне їй, нехай земля буде пухом… Ніна Михайлівна назавжди залишиться у нашій пам’яті.
Колектив Академії.
22.12.2018
17-21 грудня 2018 року науковці кафедри екології та екологічного контролю Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Василь Жуковський, старший викладач  та Євген Чумак, професор кафедри провели навчальні курси підвищення кваліфікації працівників установ природно-заповідного фонду, що належать до сфери управління Мінприроди, за темою:  «Організація та ведення кадрової роботи з персоналом», а також  спеціалістів окремих промислових підприємств за темою: « Організація та здійснення управління та контролю у галузі раціонального використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища суб’єктами господарювання ». Перед слухачами також виступив народний депутат ВР, член  комітету Верховної Ради України з питань бюджету, голова підкомітету з питань доходів державного бюджету Павло  Унгурян. По закінченні навчального процесу  Павло Якимович вручив  учасникам курсів відповідні свідоцтва установленого зразка.
21.12.2018
14 грудня 2018 відбулось щорічне підсумкове засідання національного технічного комітету стандартизації ТК 82 «Охорона довкілля».
ТК 82 є провідним національним технічним комітетом стандартизації у сфері охорони довкілля, екологічної безпеки та систем екологічного управління, що має представництво в міжнародних технічних комітетах стандартизації ISO/ТС 146 «Атмосферне повітря», ISO/ТС 207 «Системи екологічного управління», ISO/ТС 297 «Управління відходами, рециклінг та експлуатація доріг».
17.12.2018
У Дипломатичній академії закордонних справ України відбулося урочисте завершення річного модульного курсу Програми професійного розвитку Україна-НАТО, у рамках якого підвищували професійну компетентність фахівці Центру європейської та євроатлантичної інтеграції ДЗ «ДЕА» Володимир Гандзюра та Сергій Погурельський, які опікуються питаннями співпраці України з НАТО. За результатами навчального курсу вони отримали міжнародні сертифікати. Навчальні курси складалися з дев’яти модулів. Більшість дисциплін були пов’язані з питаннями стратегічного планування, історією та сучасністю євроатлантичної інтеграції, з викликами, що стоять перед Альянсом, і шляхами їх подолання у глобалізованому світі.
10.12.2018
 Як  повідомлялося, у жовтні 2018 року Міністерство екології та природних ресурсів України оголосило  конкурс на заміщення  посади ректора державного закладу «Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління». Зважаючи на це, відповідно до чинного законодавства 10 грудня 2018 року в Академії відбулися вибори на посаду ректора Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління. У конкурсі на заміщення посади ректора Академії взяли участь два кандидати: від  трудового колективу ДЕА – Бондар Олександр Іванович, діючий ректор Академії, доктор біологічних наук, професор, член - кореспондент НААНУ, заслужений діяч науки і техніки України; від Києво-Могилянської академії – Хлобистов Євген Володимирович, доктор економічних наук, професор. 
 У виборах брали участь  107 осіб.

Протокол виборів
10.12.2018

7 грудня 2018 року в приміщенні Академії (ауд. 418) об 11:00 відбудеться зустріч кандидата на посаду ректора Державного закладу «Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління» Хлобистова Євгена Володимировича з колективом Академії.

05.12.2018
10 грудня 2018 року в приміщенні Академії відбудуться вибори на посаду ректора Державного закладу «Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління»
Початок о 9:00, аудиторія 418.
При собі мати документ, що засвідчує особу.
03.12.2018

Видатний український учений, президент Національної академії наук України Борис Патон сьогодні відзначає 100-річний ювілей.

Він народився в Києві у сім’ї відомого вченого Євгена Оскаровича Патона, засновника Інституту електрозварювання, та Наталії Вікторівни Патон.

Борис Євгенович присвятив життя розробкам у галузі зварювальних процесів, металургії і технології металів. Автор ідеї електрозварювання м’яких тканин. Він автор понад 400 винаходів. У його творчому доробку понад тисячу наукових праць та кілька десятків монографій.

27.11.2018

Вітання президента Національної академії наук України Бориса Патона  з нагоди 100-річчя НАНУ

 Дорогі колеги! Щиро вітаю всіх нас із видатною датою — 100-річчям від часу заснування нашої Академії!

Створення Української академії наук свого часу стало логічним підсумком тривалого розвитку наукової думки в нашій країні. Наша Академія пройшла довгий і гідний шлях, поділяючи злети та труднощі Батьківщини на всіх етапах її новітньої історії. Вона не раз засвідчувала свою відданість ідеалам наукової об’єктивності, академічної доброчесності та глибокої демократичності. Академія успішно поєднувала виплекані наукові традиції з новаторськими підходами до організації дослідницького процесу та впровадження одержаних результатів у практику суспільного життя.

27.11.2018
Анонси
   З 19 квітня 2020 року вступив у дію прийнятий  29 серпня 2019 року Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель».   Упровадження нової...
13.05.2020
Державна екологічна академія за пітримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України спільно з Європейським Товариством Дикої Природи в Україні оголошує набір на курси підвищення кваліфікації на тему «Туризм та управління відходами на природоохоронних територіях» для працівників,...
12.05.2020
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, спільно з Міністерством енергетики та захисту довкілля України за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, запрошує  управлінців, представників Держадміністрацій, місцевого самоврядування, територіальних громад, бізне...
10.03.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: