111
2222
24 – 25 травня 2018 року кафедрою водних ресурсів Навчально-наукового інституту економіки та екології природокористування Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління проведено  інформаційно – просвітницький семінар на тему: «Упорядкування водоохоронних зон водних об’єктів на території Парафіївської ОТГ» за ініціативи Парафіївської об’єднаної територіальної громади Чернігівської області голова Карпенко Валентина Федорівна.
05.06.2018 15.24

У Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15) 24 травня ц. р. завершився Міжнародний екологічний  форум «Довкілля для України» - 20018. Він став своєрідним майданчиком ділового спілкування та партнерства виконавчих органів державної влади, науковців, освітян та  бізнесу у напрямку розбудови екологічної сфери, поліпшення стану навколишнього природного середовища. Організації – учасники заходу – на демонстраційних стендах  Х-ї  Міжнародної виставки «Довкілля- 2018» продемонстрували свої окремі здобутки в галузі екологічної сфери, природоохоронній діяльності, інновації в енергозбереженні та альтернативній енергетиці тощо.

24.05.2018 18.09
22 травня 2018 року у Міжнародному виставковому центрі ( м. Київ, Броварський проспект, 15) розпочав свою роботу черговий Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України». Основною темою заходів Форуму 2018 має стати обговорення шляхів створення засад формування екологічно чистого середовища, як на території України, так і сусідніх держав.

 
23.05.2018 09.00
15 травня ц.р. у Києві в Міжнародному виставкому центрі (Броварський пр-т, 15) відкрилася 20-та Міжнародна виставка водопостачання, відновлюваної енергетики, енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, сантехники та басейнів "Аква-Терм Київ". Такий щорічний форум енергозбереження та інноваційних технологій - найбільш значимий і впливовий не лише в Україні, а й за її межами.
У заході  беруть участь компанії практично з усіх регіонів України та понад 15-ти країн світу, зокрема: Австрії, Італії, Іспанії, Китаю, Латвії, Литви, Польщі, Туреччини, Чехії, Німеччини та інших. У виставці "Аква-Терм Київ" представлені національні павільйони Нідерландів, Швеції, Німеччини, Австрії.
Виставка організована за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

 

16.05.2018 13.56
22-24 травня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі (м.Київ, Броварський проспект, 15 (Павільйон №2))  відбудеться Міжнародний екологінчний форум "Довкілля для України".
 
Виступи учасників Форуму будуть надруковані у спеціальному випуску фахового журналу «Екологічні науки», який видає Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління.
16.05.2018 13.01

У виставковій залі Київської дитячої школи мистецтв №6 ім. Л.Г. Жуковського 10 травня ц.р. відкрилася персональна виставка живопису та графіки методиста вищої категорії кафедри екології та екологічного контролю Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Тетяни Викерик  - «Небесне та Неземне». На суд  шанувальників художнього мистецтва авторка  представила 74 картини живопису та графіки за кількома напрямками: природа,  Всесвіт і духовність, соціум. Експозиція має своєрідне, чисте звучання несподіваних стилеутворень, пошукову мистецьку новизну художниці. Спектри уваги переключаються від реалістичного формоутворення до нонфігурації у поєднанні з  символізмом, метафоризмом і  колоризмомом,  а також  - асоціативна візуальність із знаковими константами, у яких -    принципи свободи художниці і її творчого початку, надій, нестандартних позицій,  квінтесенція духовно-культурного досвіду та  пріоритету толерантності бо ж різноманітність  творчих практик в наші дні не лише фіксують характер естетичних уподобань глядача, а й загальний рівень розвитку мистецтва…

11.05.2018 12.02
27квітня ц.р. в Будинку Уряду України відбулося перше засідання Робочої групи з формування річної Національної Програми інтеграції України в НАТО на 2019 року . У ньому брали участь:   начальник Управління НАТО Секретаріату Кабміну Олексій Генчев; директор Центру європейської та євроатлантичної інтеграції Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління  Володимир Гандзюра; радник Уряду України з євроатлантичної інтеграції Ден Абахазі (США) та координатор євроатлантичної інтеграції Кабміну Інна Потапова.
07.05.2018 16.00
25 квітня 2018 року в Державній екологічній академії післядипломної освіти та управлння відбулось засідання «круглого столу» за темою: «Про науково-технічні підходи до запровадження Єдиної геоінформаційної системи , як основи  організації  охорони і використання  територій та об'єктів  природно-заповідного фонду України , відтворення їх природних комплексів». 
У роботі заходу брали участь і виступили Сергій Матвеев - заступник директора департаменту екомережі та природно-заповідного  фонду; Юрій Колмаз - начальник управління охорони земельних та водних ресурсів Мінприроди; Дмитро Булика - начальник відділу захисту інформації та захисту електронних сервісів  Мінприроди;  Ігор Славін -директор департаменту Державного земельного кадастру Держгеокадастру України; Віктор Бакай - генеральний директор ТОВ «Експертцентр»; Олександр Більченко, Лариса Остапченко – спеціалісти департаменту з питань землеустрою та кадастру ПЗФ Мінприроди, а також представники Голосіївського НПП, Кременчугського РЛП.
26.04.2018 15.26

26 квітня 2018 року - 32-га річниця найбільшої техногенної катастрофи за всю історію атомної енергетики – аварії на Чорнобильській АЕС. Страшна трагедія сколихнула світ у 1986 році. ЇЇ наслідки відчутні й досі.
Найвідоміша техногенна катастрофа сучасності сталася о 1 годині 23 хв за київським часом. Внаслідок вибуху на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС в атмосферу було викинуто колосальні обсяги радіоактивних речовин, що назавжди змінило життя мільйонів людей. Працівники електростанції та пожежники отримали смертельні дози радіації, а всього, за офіційними даними, трагедія забрала життя 600 тис. осіб. Наразі територія навколо ЧАЕС в Київській і Житомирській областях, до якої входять Прип’ять і Чорнобиль, вважається зоною відчуження.

26.04.2018 13.30

21 квітня 2018 року у  Всеукраїнський день довкілля в Україні,  вже вчетверте, стартувала  екологічна  акція  «Посади дерево миру».
Міністр екології та  природних ресурсів Остап Семерак  разом із Міністром освіти і науки Лілією Гриневич, народними депутатами та представниками більшості релігійних конфесій України  висадили Алею миру в Київському міському саду.
За словами Остапа  Семерака, за  два роки на Алеях миру по всій території України  було  висаджено близько 10 тисяч дерев різної породи. Алеї з’явилися у   Вишгороді, Каневі,  Маріїнському парку Києва та навіть у  Бахмуті та  Авдіївці та ще 100 інших містах і селах України.

23.04.2018 14.32
У Національному технічному університеті України « Київський політехнічний  інститут імені Ігоря Сікорського»  в рамках Міжнародного молодіжного симпозіуму з історії науки і техніки «Пріоритети української науки»  відбулася XVI Міжнародна молодіжна науково-практична конференція   «Історія розвитку науки, техніки та освіти», присвячена 120-річчю « КПІ ім. Сікорського».
У роботі конференції брали участь провідні вчені « КПІ ім. Ігоря Сікорського», НАН України, вищих навчальних закладів та установ України, студентська молодь, учні СШ – вихованці Київської Малої академії.
23.04.2018 14.25

10 квітня розпочався  збір заявок  серед  шкіл  на участь у Всеукраїнському екологічно-освітньому проекті «Компола».
Це спільний екологічний  проект Міністерства екології та природних ресурсів України та Міністерства освіти і науки України спрямований на підвищення рівня екологічної освіти та залучення молоді до практичних навичок сталого розвитку і споживання.
У 200 закладах, які відповідатимуть умовам конкурсу,  встановлять компостер для переробки харчових відходів. Ключовим критерієм при відборі  шкіл-учасниць буде мотивація, яку вони зможуть продемонструвати  в креативному завданні, та відповідність технічним вимогам.

12.04.2018 11.52
Громадська організація «Українські Креативні Реформатори» запрошує взяти участь в ЗО конкурсах міжнародної програми «Діти Створюють Країну».
Метою програми є виявлення, об'єднання, навчання та підтримка активних дітей.
Ключове завдання програми - трансформувати свідомість дітей, від мислення "споживачів" до моделі "творців", які беруть відповідальність за своє майбутнє і майбутнє своєї країни.
До програми вже долучилося 450 дітей з 23 областей України, юних українців з Йорданії та Німеччини.
Участь в програмі - чудова нагода знайти нових друзів в різних куточках України та світу, товаришувати з однодумцями, брати участь в заходах, навчаннях програми, дізнатися як організувати власну соціальну ініціативу, зберегти Планету та реалізувати свою місію на Землі.
11.04.2018 12.03

04 квітня 2018 року Міністерство екології та природних ресурсів у співпраці з ЄЕК ООН в рамках Програми EAP GREEN за проектом «Підтримка створення системи СЕО в Україні» провело семінар «Імплементація стратегічної екологічної оцінки у світлі міжнародних зобов’язань України» для співробітників апарату Верховної ради України та профільних комітетів. Організаційно-технічне забезпечення семінару здійснювала громадська організація «Інститут законотворчості та інформаційних технологій» (Україна).

Основна мета семінару: ознайомлення з міжнародними зобов’язаннями України з імплементації  стратегічної екологічної оцінки, обговорення особливостей впровадження стратегічної екологічної оцінки у правову систему України.

05.04.2018 00.05

Днями у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Міністерства культури України та Київської міської державної адміністрації Українська асоціація районних та обласних рад організувала і провела ІV Міжнародний конкурс-фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Перлина Fеst».
Конкурс проводився під гаслом: «Творчість заради майбутнього!». Він вкотре засвідчив культурну різноманітність України, самобутність традицій та історичної спадщини, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

04.04.2018 12.50
Анонси
Постійно діючі курси відбудутьсяу у приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського 35, корпус 2,  м. Київ, 03035.Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологіч...
10.01.2020
Курси відбудуться у приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологічних завдань у сфері поводження з відходами. В процесі навчання буде розглянуто основні принципи та ...
01.11.2019
Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологічних завдань у сфері енергетичної ефективності. Курси відбудуться 25-29 листопада 2019 р. у приміщенні Державної екологічної&nbs...
12.09.2019

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: