UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи
І Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Екологія. Довкілля. Енергозбереження» 3 – 4 грудня 2020 р.
Запрошуємо Вас узяти участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Екологія. Довкілля. Енергозбереження», присвяченій 90-річчю Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», яка буде проходити з 3 по 4 грудня 2020 року на базі кафедри прикладної екології та природокористування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (Полтава, Україна).
26.10.2020
Дніпровська прісна вода потече до  АР Крим лише після деокупації півострова

21 жовтня 2020 року у м.Херсон у приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації (вул.Соборна, 1), за підтримки Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України відбулася Міжнародна конференція на тему: "Проблемні питання водопостачання та використання водних ресурсів на території Криму в умовах російської окупації».

22.10.2020
 Білявському Георгію Олексійовичу - 85!
Вітаємо!!
     Відомому вченому, доктору геолого-мінералогічних наук, заступникові директора Міжгалузевого координаційного центру з екологічної освіти для сталого розвитку Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління  Білявському  Георгію Олексійовичу виповнилося 85 років!
20.10.2020
08 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній День екологічного маркування (World Ecolabel Day, WED). Ця дата проголошена у 2018 році з метою привернути увагу та підвищити рівень компетентності споживачів щодо переваг такого маркування завдяки позначенню ним екологічно кращих товарів.

Правила застосування екологічного маркування визначені у міжнародних стандартах серії ISO 14020. Ці стандарти спрямовані на вирішення найактуальніших проблем сьогодення, таких як безпека для здоров’я, скорочення відходів, енерго- та ресурсозбереження, якість повітря, кліматичні зміни тощо.
06.10.2020
   Кафедрою методології освіти для сталого розвитку Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління (ДЕА) у творчому тандемі з ГО «Центр підтримки громадської активності «Крила» проведено курси підвищення кваліфікації за темою «Мистецтво інтерпретації природної та культурної спадщини». Проведення курсів у м. Бахмуті стало можливим завдяки проекту «Посилення взаємодії підприємців Донецької і Луганської областей шляхом створення брендованого туристичного продукту» та фінансової підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
28.09.2020
   17 вересня 2020 року  у смт Затока Одеської області в рамках партнерського проекту Української асоціації районних та обласних рад та Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, відповідно до положень Законів України «Про державну службу» від 10 грудня 2015року № 889-VIII та «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 7 червня 2001 року № 2493-III щодо підвищення кваліфікації службовців за професійними програмами відбудуться короткострокові курси підвищення кваліфікації для посадових осіб та представників органів місцевого самоврядування за темою: «Особливості організації заходів з охорони навколишнього природного середовища, екологічної оцінки та менеджменту території населених пунктів, що входять до складу об’єднаної територіальної громади».
21.09.2020
08 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній День екологічного маркування (World Ecolabel Day, WED). Ця дата проголошена у 2018 році з метою привернути увагу та підвищити рівень компетентності споживачів щодо переваг такого маркування завдяки позначенню ним екологічно кращих товарів.

Правила застосування екологічного маркування визначені у міжнародних стандартах серії ISO 14020. Ці стандарти спрямовані на вирішення найактуальніших проблем сьогодення, таких як безпека для здоров’я, скорочення відходів, енерго- та ресурсозбереження, якість повітря, кліматичні зміни тощо.

Дуже важливо щоб громадяни розуміли, як відрізнити перевірені екологічні маркування і усвідомлювали перевагу позначених ними товарів для здоров’я та довкілля.

ДЗ «Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління» підтримує ініціативу міжнародної асоціації Global Ecolabelling Network і у партнерстві з іншими організаціями бере участь в організації й проведенні інформаційно-просвітницької кампанії до цього Дня.
15.09.2020

Всеукраїнський ECOFORUM -2020
«The European Green Deal: виклики для України. Кругова економіка»
25 вересня, м. Переяслав Київської обл.

Організатор - Національний центр сталого розвитку спільно з Професійною асоціацією екологів України Проводиться за сприяння Переяславської міської ради та міського голови міста Переяслава
Місце проведення: ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», вулиця Сухомлинського, 30

 
11.09.2020
Шановні колеги!
 
  Вітаю Вас з Днем екологічних знань!
 Просування екологічних знань та формування екологічної культури населення, інформування громадськості про стан справ в галузі екологічної безпеки та навколишнього середовища, а також виховання і підготовка громадянина, що вміє мислити екологічно – це завдання і напрямки діяльності колективу нашої Академії.
 Важливість екологічної освіти в сучасному світі не викликає сумнівів, і в багатьох країнах є пріоритетним напрямком навчання і виховання. Адже діяльність з формування екологічної культури населення та дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища - це запорука безпечного майбутнього та збереження здоров'я майбутніх поколінь!
Успіхів Вам і нових здобутків!

   З повагою,
ректор 
Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, доктор біологічних наук, професор, член-кор. НААНУ, заслужений діяч науки і техніки України Олександр  Бондар

04.09.2020
 
 У Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління, за сприяння голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, помічника-консультанта голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Тетяни Столяренко, окремих громадських екологічних організацій, зокрема, «Еко-трансформація», «Відкритий простір:UА», відбулися онлайн-курси підвищення кваліфікації для посадових осіб та представників органів місцевого самоврядування за темою: «Особливості організації заходів з охорони навколишнього природного середовища, екологічної оцінки та менеджменту території населених пунктів, що входять до складу об’єднаної територіальної громади». У навчальному процесі брали  участь понад 60 слухачів.
14.08.2020
   14 липня 2020 року  ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександр Бондар та директор Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника Олександр Галущенко скріпили своїми підписами угоду про співпрацю.
14.07.2020
   У Полтавській обласній раді під головуванням першого заступника голови облради Євгена Холода відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені Олени Байрак.
   Цьогоріч премію вручатимуть вперше, її заснували у грудні минулого року. Мета Премії – сприяння суспільно значущим екологічним громадським ініціативам мешканців Полтавської області, розвитку екологічної освіти і виховання, підвищенню екологічної свідомості і культури населення.  
08.07.2020

   19 червня 2020 року в  Інституті біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, в онлайн-форматі у рамках Міжнародного молодіжного симпозіуму з історії науки і техніки «Пріоритети  української науки» відбулася ХXV Всеукраїнська конференція молодих істориків науки, техніки і освіти та спеціалістів за темою: «Суспільне значення інтелектуальної діяльності». Організатори конференції -  Національна академія наук України, Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва, Українське товариство істориків науки, Центр досліджень з історії науки і техніки ім. О.П. Бородіна Державного університету інфраструктури та технологій, Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, Меморіальний музей О.В. Палладіна та ін.

08.07.2020
   Сьогодні Україна відзначає День працівників природно-заповідної справи. Це професійне свято  фахівців-екологів які щодня стоять на варті збереження і відтворення унікальних природних територій України. У нашій країні - 49 національних природних парків, 5 біосферних заповідників, 19 природних заповідників, 3167 заказників, 3441 пам’ятка природи, 81 регіональний ландшафтний парк, 812 заповідних урочищ, 28 ботанічних садів, 13 зоологічних парків, 57 дендропарків та 572 парки-пам‘ятки садово-паркового мистецтва. Вони - національна гордість і найцінніше багатство українського народу. 271 український об'єкт був включений до Смарагдової мережі Європи, 9 нових ділянок пралісів увійшли до складу Всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО, а водно-болотні угіддя міжнародного значення поповнилися 6 українськими об’єктами.
07.07.2020
Анонси
16-18 лютого 2021 року кафедра «зеленої» економіки проводить навчання з підвищення кваліфікації державних службовців – працівників Міністерств, територіальних органів Державної екологічної інспекції України, державних службовців обласних держадміністрацій представників підприємств.
22.01.2021
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління спільно з департаментом природно-заповідного фонду Міндовкілля і за підтримки проекту «Підтримка природно-заповідних територій України» оголошує набір на курси підвищення кваліфікації за темою «Організація моніто...
22.01.2021
16 -18 грудня 2020 р. відбудуться тематичні курси підвищення кваліфікації «Запобігання корупції та ефективне лідерство»Детальна інормація у файлі 
08.12.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: