UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи
   Щиро вітаємо ректора  Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександра Бондаря - знаного вченого  в України та за її межами, доктора біологічних наук, професора,заслуженого працівника науки і техніки України, талановитого організатора науково-освітнього процесу в  ДЕА - з Днем народження! Завдяки Вашим цілеспрямованим зусиллям згуртований колектив Академії, незважаючи на непросте сьогодення,  успішно виконує покладені  на нього завдання у напрямку розбудови екологічної галузі України.
   Від усього серця зичимо Вам всіляких гараздів на життєвій ниві! Науково - освітніх звершень, добра і миру!

   З пошаною,
   колектив Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.
27.06.2020
Оперативні дані Державної служби України з надзвичайних ситуацій
За даними УкрГідрометцентра, упродовж 24 червня очікується проходження чергової паводкової хвилi на дiлянцi Тиси В.Бичкiв - Вилок з пiдвищенням рiвнiв води над поточними відмітками на 1,0 – 1,5м з досягненням значень у створах постів:
- м. Тячiв 460 - 510 см, (рiвень на 16 год 350 см), утримання води на заплавi, можливi початковi пiдтоплення в с.Грушове;
м. Хуст 360 - 410 см, (рiвень на 16 год 270 см), вихiд води на заплаву, пiдтоплення присадибних дiлянок с.Крива, автодороги В.Копаня - Хуст, Хуст - Сокирниця;
смт. Вилок 360 - 410 см, (рiвень на 16 год 170 см), початковий вихiд води на заплаву.
25-28 червня на рiчках басейну Прип`ятi очікуються підйоми рівнів води на 0,1-0,7 м над рiвнями на 08 год 24 червня. Мiсцями подальше затоплення заплав, досягнення відмітки початкового затоплення пасовищ, сінокосів бiля смт Любешiв.
24.06.2020
   17 червня 2020 року у Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління відбулася п’ята завершальна сесія онлайн-курсу підвищення кваліфікації за темою: «Управління туризмом та відходами на природоохоронних територіях». Захід, проведений у рамках проєкту «Прибери в національному природному парку Синевир, України», організований Європейським Товариством Дикої Природи в Україні у партнерстві з ДЕА за підтримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України та Вілдернес Академії Владо Ванчура (співфінансування здійснювалося Європейською асоціацією дозвілля та охорони).
19.06.2020
   Виконання заходів з охорони праці в літній період - це основа збереження  здоров'я і працездатності  колективу. Як ми знаємо спека у літній період негативно впливає на стан здоров’я людини при виконанні трудових та посадових обов’язків. Перегрівання на робочому місці (головний біль, нудота, втома, млявість, сонливість тощо) збільшує ризик настання нещасного випадку. Саме тому, керівникам робіт в умовах підвищення температури повітря необхідно більш ретельно планувати виробничі завдання для кожного працівника, обов’язково забезпечити належний контроль за дотриманням вимог законодавства щодо створення безпечних умов праці під час виконання робіт при дії високих температур зовнішнього середовища...
18.06.2020
   Четверта сесія онлайн-курсу підвищення кваліфікації за темою «Управління туризмом та відходами на природоохоронних територіях», яка відбулась 10 червня 2020 р., була присвячена питанням «Що таке інтерпретація природи?» та «Інструменти інтерпретації». Організовані Європейським Товариством Дикої Природи в Україні у партнерстві з Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління за пітримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України, курси проводяться у рамках проєкту «Прибери в національному природному парку Синевир, Україна» за підтримки Вілдернес Академії Владо Ванчура та співфінансуванні Європейською асоціацією дозвілля та охорони.
11.06.2020
   Щороку 5 червня за ініціативи ООН відзначається  Всесвітній  день охорони навколишнього природного середовища (World Invironment Day). Кожен рік він проводиться у рамках певної тематики.  2020 рік присвячений збереженню біорізноманіття.
05.06.2020
   3-го червня 2020 року в Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління відбулася  робоча зустріч ректора Академії Олександра Бондаря з ексміністром з питань тимчасово окупованих територій України, головою керівної ради Центру безпекових досліджень “СЕНСС” Вадимом Чернишом.
04.06.2020
   Дозвольте презентувати вам «ЗЕЛЕНУ ПЛАТФОРМУ», створену на базі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління для забезпечення науково обґрунтованої експертної підтримки діяльності Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.
03.06.2020
   27 травня 2020 р. друга сесія англо-україномовного онлайн курсу підвищення кваліфікаціїї на тему «Туризм та управління відходами на природоохоронних територіях» стала яскравим прикладом як зміцнюється творча співдружність природоохоронців України та Європейського Союзу.
28.05.2020
   Рада Національної безпеки і оборони України. 13 травня поточного року на засіданні робочої групи з питань безпеки водних ресурсів держави та забезпечення населення якісною питною водою в населених пунктах України було розглянуто нагальну проблему оптимізації використання наявних водних ресурсів усіма суб’єктами господарювання та забезпечення населення якісною питною водою. Секретар РНБО, Олексій Данілов зазначив, що ймовірність маловоддя вимагатиме оптимізації використання водних ресурсів та економного водоспоживання та звернув увагу на важливість проведення повної інвентаризації джерел підземних вод питної якості й артезіанських свердловин з метою залучення їх до систем водопостачання.
26.05.2020
Минулого тижня Європейський Союз зробив крок, який українська природоохоронна спільнота так очікує від влади! Єврокомісія затвердила 10-річну стратегію з біорізноманіття, що має зупинити його втрату.
   Єврокомісари упевнені, що від стану природи залежить добробут громадян та економіка регіону, і готові щорічно залучати до реалізації Стратегії 20 мільярдів євро (@wwfukraine)
25.05.2020

   20 травня 2020 р. розпочалась неординарна для працівників природно-заповідного фонду подія - оригінальні англо-україномовні онлайн курси підвищення кваліфікаціїї на тему «Туризм та управління відходами на природоохоронних територіях».

   Організовані Європейським Товариством Дикої Природи в Україні у партнерстві з Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління  за пітримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України, курси проводяться у рамках проєкту «Прибери в національному природному парку Синевир, Україна» за підтримки Вілдернес Академії Владо Ванчура, та співфінансуванні Європейською асоціацією дозвілля та охорони.

21.05.2020
   13 травня 2020 року відбулося засідання робочої групи з питань безпеки водних ресурсів держави та забезпечення населення якісною питною водою в населених пунктах України Ради Національної Безпеки і оборони (РНБО).
   Оптимізація використання наявних водних ресурсів всіма суб’єктами господарювання та забезпечення населення якісною питною водою є питанням безпеки держави в умовах зміни клімату, на важливості якого постійно наголошує Президент України Володимир Зеленський. На цьому також наголосив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов під час засідання групи.
15.05.2020
Анонси
УВАГА! РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ПРОДОВЖЕНА ДО 10 ЖОВТНЯ! 08 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній День екологічного маркування (World Ecolabel Day, WED). Ця дата проголошена у 2018 році з метою привернути увагу та підвищити рівень компетентності споживачів щодо переваг такого маркування завдяки...
15.09.2020
25 вересня м. Переяслав Київської обл. Професійна асоціація екологів України спільно з Національним центром сталого розвитку запрошують стати учасником та партнером ECOFORUM-2020 за сприяння Переяславської міської ради та міського голови міста Переяслава. ЗАВДАННЯ ФОРУМУ: Обговорити важливіст...
09.09.2020
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління оголошує конкурс про прийом до аспірантури на 2020 рік зі спеціальностей 101 - Екологія, 051 – Економіка з відривом та без відриву від виробництва.
17.08.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: