111
2222
Розділи

Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління отримала Сертифікат Міністерства освіти і науки України про акредитацію освітньої програми «Екологія та охорона навколишнього середовища».

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 978 від 9.08.2001 р. (зі змінами) «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах» акредитація освітньої програми - це визнання відповідності рівня підготовки фахівців з напряму підготовки 101-Екологія державним вимогам, затвердженим МОН.

Академія, як отримувач Сертифікату, має право видавати випускникам, що навчалися за відповідним напрямом підготовки, спеціальністю, диплом державного зразка.

Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління при Мінприроди запрошує на навчання на другому (магістерському) рівні освіти за заочною формою навчання за такими спеціальностями:

Термін навчання: для магістрів наукового спрямування – 2,5 роки, професійного спрямування - 1,5 року.
Вартість навчання за рік складає 9500 тис. грн.

Для вступу здобувачі подають до Приймальної комісії Академії особисто:

  • заяву на ім'я ректора;
  • копію диплома про вищу освіту;
  • копію додатка до диплому;
  • 2 фотокартки розміром 3x4;
  • довідку з місця роботи;
  • копію паспорта;
  • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
  • медичну довідку 086/0.

Документи приймають з 12 лютого до 22 серпня 2020 р.
Терміни проведення вступних іспитів: 25-27 серпня 2020 р.
Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування: 31 серпня 2020 р.
Термін зарахування: 04 вересня 2020 р.

Освіта у галузі екології набирає актуальності на тлі активної реалізації державної екологічної політики у галузі охорони довкілля, зокрема імплементації Європейських Директив та Угоди про Асоціацію між Україною та країнами ЄС.

Здобувачі та випускники Академії є активними учасниками процесу формування та реалізації такої політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки, поводження з відходами, охорони природних ресурсів, відтворення та охорони земель і водних ресурсів, збереження, відтворення і невиснажливого використання біо- та ландшафтного різноманіття, формування, збереження та використання екологічної мережі, організації, охорони та використання природно-заповідного фонду, охорони атмосферного повітря, збереження озонового шару, регулювання негативного антропогенного впливу на зміну клімату та адаптації до його змін, реалізації державної політики у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр, застосування нових процедур у сфері екології, таких як ОВД та СЕО.

Правила прийому на навчання до Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління в 2020 році

Про внесення змін до правил прийому на навчання у 2020 році

Вартість платних освітніх послуг

Заява вступника до магістратури

Розклад вступних випробувань

Графік роботи Приймальної комісії

Перелік спеціальностей та освітніх програм, за якими оголошено прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання за освітнім ступенем магістр

Положення про приймальну комісію Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління

Положення про Апеляційну комісію Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління

Положення про оцінювання результатів навчання студентів і аспірантів
Анонси
   З 19 квітня 2020 року вступив у дію прийнятий  29 серпня 2019 року Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель».   Упровадження нової...
13.05.2020
Державна екологічна академія за пітримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України спільно з Європейським Товариством Дикої Природи в Україні оголошує набір на курси підвищення кваліфікації на тему «Туризм та управління відходами на природоохоронних територіях» для працівників,...
12.05.2020
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, спільно з Міністерством енергетики та захисту довкілля України за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, запрошує  управлінців, представників Держадміністрацій, місцевого самоврядування, територіальних громад, бізне...
10.03.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: