111
2222
Розділи

Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління отримала Сертифікат Міністерства освіти і науки України про акредитацію освітньої програми «Екологія та охорона навколишнього середовища».

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 978 від 9.08.2001 р. (зі змінами) «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах» акредитація освітньої програми - це визнання відповідності рівня підготовки фахівців з напряму підготовки 101-Екологія державним вимогам, затвердженим МОН.

Академія, як отримувач Сертифікату, має право видавати випускникам, що навчалися за відповідним напрямом підготовки, спеціальністю, диплом державного зразка.

Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління при Мінприроди запрошує на навчання на другому (магістерському) рівні освіти за заочною формою навчання за такими спеціальностями:

Термін навчання: для магістрів наукового спрямування – 2,5 роки, професійного спрямування - 1,5 року.
Вартість навчання за рік складає 9500 тис. грн.

Для вступу здобувачі подають до Приймальної комісії Академії особисто:

  • заяву на ім'я ректора;
  • копію диплома про вищу освіту;
  • копію додатка до диплому;
  • 2 фотокартки розміром 3x4;
  • довідку з місця роботи;
  • копію паспорта;
  • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
  • медичну довідку 086/0.

Документи приймають з 12 лютого по 17 березня 2020 р.
Терміни проведення вступних іспитів: 17-19 березня 2020 р.
Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування: 23 березня 2020 р.; термін зарахування: 27 березня 2020 р.

Освіта у галузі екології набирає актуальності на тлі активної реалізації державної екологічної політики у галузі охорони довкілля, зокрема імплементації Європейських Директив та Угоди про Асоціацію між Україною та країнами ЄС.

Здобувачі та випускники Академії є активними учасниками процесу формування та реалізації такої політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки, поводження з відходами, охорони природних ресурсів, відтворення та охорони земель і водних ресурсів, збереження, відтворення і невиснажливого використання біо- та ландшафтного різноманіття, формування, збереження та використання екологічної мережі, організації, охорони та використання природно-заповідного фонду, охорони атмосферного повітря, збереження озонового шару, регулювання негативного антропогенного впливу на зміну клімату та адаптації до його змін, реалізації державної політики у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр, застосування нових процедур у сфері екології, таких як ОВД та СЕО.

Правила прийому на навчання до Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління в 2020 році

Вартість платних освітніх послуг

Заява вступника до магістратури

Розклад вступних випробувань

Графік роботи Приймальної комісії

Перелік спеціальностей та освітніх програм, за якими оголошено прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання за освітнім ступенем магістр

Положення про приймальну комісію Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління

Положення про Апеляційну комісію Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління

Положення про оцінювання результатів навчання студентів і аспірантів
 
Анонси
24–26 лютого 2020 року кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління проводить навчання з підвищення кваліфікації посадових осіб і фахівців природно-заповідних установ, державних службовців системи Мінекоенерго України т...
17.02.2020
З 18 по 20 лютого 2020 р. в приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління відбудуться курси підвищення кваліфікації на тему «Розроблення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне пов...
12.02.2020
Державна екологічна  академія  післядипломної освіти та управління запрошує до участі у Всеукраїнськiй науково-практичнiй конференції: «Духовність особистості у вимірі цілей сталого розвитку України». Дата проведення: 27 лютого 2020 р.  Місце проведення: Оргусь...
12.02.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: