UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

   Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління отримала Сертифікат Міністерства освіти і науки України про акредитацію освітньої програми «Екологія та охорона навколишнього середовища».

   Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 978 від 9.08.2001 р. (зі змінами) «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах» акредитація освітньої програми - це визнання відповідності рівня підготовки фахівців з напряму підготовки 101-Екологія державним вимогам, затвердженим МОН.

   Академія, як отримувач Сертифікату, має право видавати випускникам, що навчалися за відповідним напрямом підготовки, спеціальністю, диплом державного зразка.

   Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління запрошує на заочну форму навчання до магістратури за спеціальністю «101-екологія»:

 • випускників вищих навчальних закладів (бакалаврів), спеціалістів та магістрів різних спеціальностей;
 • працівників територіальних органів влади та органів місцевого самоврядування;
 • працівників установ державного заповідного фонду та інших підвідомчих організацій Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України;
 • працівників територіальних та міжрегіональних територіальних органів Державної екологічної інспекції України.
Термін навчання – 1,5 року
Вартість навчання – 9500 грн. за рік

Для вступу здобувачі подають до Приймальної комісії Академії особисто:

 • заяву на ім'я ректора;
 • копію диплома про вищу освіту;
 • копію додатка до диплому;
 • 2 фотокартки розміром 3x4;
 • довідку з місця роботи;
 • копію паспорта;
 • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • медичну довідку 086/0.

   Документи приймають до 23 липня 2021 року
   Терміни проведення вступних іспитів: 26-28 липня 2021 року.

   Освіта у галузі екології набирає актуальності на тлі активної реалізації державної екологічної політики у галузі охорони довкілля, зокрема імплементації Європейських Директив та Угоди про Асоціацію між Україною та країнами ЄС.

 Здобувачі та випускники Академії є активними учасниками процесу формування та реалізації такої політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки, поводження з відходами, охорони природних ресурсів, відтворення та охорони земель і водних ресурсів, збереження, відтворення і невиснажливого використання біо- та ландшафтного різноманіття, формування, збереження та використання екологічної мережі, організації, охорони та використання природно-заповідного фонду, охорони атмосферного повітря, збереження озонового шару, регулювання негативного антропогенного впливу на зміну клімату та адаптації до його змін, реалізації державної політики у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр, застосування нових процедур у сфері екології, таких як ОВД та СЕО.

Правила прийому у магістратуру до Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління у 2021 році

Правила прийому на навчання до Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління в 2020 році

Про внесення змін до правил прийому на навчання у 2020 році

Вартість платних освітніх послуг

Заява вступника до магістратури

Розклад вступних випробувань

Графік роботи Приймальної комісії

Перелік спеціальностей та освітніх програм, за якими оголошено прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання за освітнім ступенем магістр

Положення про приймальну комісію Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління

Положення про Апеляційну комісію Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління

Положення про оцінювання результатів навчання студентів і аспірантів
Анонси
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, управління туризму Київської обласної державної адміністрації у творчому тандемі з Ворзельським музеєм історії та культури «Уваровський дім&...
08.07.2021
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління розпочинає прийом документів до магістратури за спеціальністю 101 - Екологія, спеціалізація "Екологія та управління природними ресурсами".
23.06.2021
Lorbach Communication GmbH організовує міжнародний захід meetingpoint.energy на тему структурних змін та відновлюваних енергетичних джерел з 21 по 25 червня 2021 року.В рамках конгресу буде представлений досвід виведення з експлуатації шахт та майбутні перспективи енергетичн...
21.06.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: