111
2222

Вітання президента Національної академії наук України Бориса Патона  з нагоди 100-річчя НАНУ

 Дорогі колеги! Щиро вітаю всіх нас із видатною датою — 100-річчям від часу заснування нашої Академії!

Створення Української академії наук свого часу стало логічним підсумком тривалого розвитку наукової думки в нашій країні. Наша Академія пройшла довгий і гідний шлях, поділяючи злети та труднощі Батьківщини на всіх етапах її новітньої історії. Вона не раз засвідчувала свою відданість ідеалам наукової об’єктивності, академічної доброчесності та глибокої демократичності. Академія успішно поєднувала виплекані наукові традиції з новаторськими підходами до організації дослідницького процесу та впровадження одержаних результатів у практику суспільного життя.

27.11.2018

22 листопада 2018 року відбулися збори співробітників структурних підрозділів Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, працівники яких не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками. На  порядку денному розглядалося питання щодо делегування кандидатур для таємного голосування на виборах ректора ДЗ «Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління».

За результатами таємного голосування представниками з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління обрані:

  1. Кирилюк Надія Дмитрівна.
  2. Постой Олена Анатоліївна.
23.11.2018
Колектив Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління щиро вітає  помічника ректора Академії  Андрія  Придорожка  з високою нагородою – Відзнакою Президента України «За участь в Антитерористичній операції». 

Андрій Георгійович був призваний до лав Збройних Сил України у квітні 2015 року. Маючи військове звання «капітан», очолив відповідний підрозділ у Високомобільних  десантних військах Збройних Сил України, брав участь у бойових операціях на передній лінії фронту, проявляючи мужність і винахідливість. Він здійснив понад 20 стрибків з парашутом із повним військовим спорядженням для виконання особливо важливих завдань. Нелегкі армійські будні тривали майже два роки...

Нині Андрій  Придорожко  повернуся у рідний колектив  ДЕА, як помічник ректора Академії успішно виконує  покладені на нього завдання. Тож успіхів Вам, Андрію Георгійовичу, у  праці, всіляких  гараздів, мирного неба, злагоди і домашнього затишку.
22.11.2018

Заходи секції «Екологія – Green Mind» відбудуться в рамках Міжнародного форуму Innovation Market в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, пр.-т Броварський, 15).

21 листопада запрошуємо до участі в засіданні круглих столів по обговоренню питань:
  • реформування та технічного забезпечення функціонування системи державного моніторингу довкілля згідно європейських стандартів;
  • необхідності реформування екологічного податку;
  • виконання Україною протоколу РВПЗ (згідно з цим протоколом, підприємства будуть щорічно публічно звітувати про викиди і перенесення забруднюючих речовин у формі реєстру);
  • державної підтримки зеленої модернізації виробництва.

 

22 листопада – день форуму, присвячений реформам для розвитку в Україні моделі сталого споживання. В цей день на форумі відбудуться два тренінги на теми:

  • Керівні принципи надання інформацій про екологічність продукції та
  • Вимоги до заходів із захисту довкілля та вартість життєвого циклу при здійснені публічних закупівель.
19.11.2018
Як  повідомлялося, Міністерство екології та природних ресурсів України оголосило  конкурс на заміщення посади ректора державного закладу «Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління». Зважаючи на це, 15 листопада 2018 року в Академії відбулися загальні збори трудового колективу. На порядку денному зібрання було розглянуто  питання щодо участі в конкурсі на посаду ректора Академії кандидатури від ДЕА.
Уповноважена від трудового колективу Надія Камишина, начальник відділу навчально-методичної роботи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, відкриваючи збори повідомила, що, відповідно до чинного законодавства, рішення зборів будуть легітимними за умови якщо у заході беруть участь не менше 75 відсотків членів трудового колективу від загальної кількості працівників. За даними лічильної комісії у залі 79 присутніх, що дозволяє розпочати нашу роботу, - зазначила вона, надаючи слово проректору з науково-педагогічної роботи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Георгію Фініну.
15.11.2018

Вуглецемісткість внутрішнього валового продукту (ВВП) в Україні майже в два рази перевищує світові показники. Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак під час 9-го Міжнародного форуму з енергетики для сталого розвитку, що відбувся у Києві.

«Якщо говорити про економіку України сьогодні, то вуглецемісткість ВВП майже у два рази перевищує світові показники. Якщо порівнювати з країнами ЄС, то ця різниця буде ще більшою», - сказав Остап Семерак.

Він зазначив, що найбільше викидів CO2  припадає на енергетичний сектор.

13.11.2018

Міжнародна Королівська Академія Об’єднаних Націй з освіти, технологій, бізнесу, мистецтва та культури (США) присвоїла ректору Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександру Бондарю звання Почесного доктора наук з врученням йому відповідного диплому.

12.11.2018
     5 листопада 2018 року у Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління відбулося підписання угоди про спільну діяльність між Академією  та Приватним вищим навчальним закладом « Університет новітніх технологій». Академія та Університет уклали договір про спільну діяльність з метою проведення спільної наукової, освітньої та інформаційно – просвітницької роботи.
    Договір скріпили підписами ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександр Бондар та виконуючий обов’язки ректора Університету новітніх технологій Володимир Пунько.
06.11.2018
31 жовтня 2018 року в  Орхуському інформаційно- просвітницькому центрі за ініціативи  кафедри водних ресурсів Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління відбулося засідання науково-практичного «круглого столу»  за темою: «Відтворення водних об’єктів міста Києва». У його роботі брали участь науковці Академії та інших наукових закладів та установ, вишів м. Києва, представники профільних підрозділів Мінприроди, громадських екологічних організацій,  КП    « Плесо», депутати Київської міської ради, ЗМІ.
З вітальним словом до учасників засідання «КС»  виступив ректор Академії Олександр Бондар. Він, зокрема, зазначив, що на сьогодні природно - заповідний фонд Києва майже беззахисний від багатьох чинників, особливо, від неконтрольованої  забудови . Річки Києва мають бути під особливим контролем.  Але якщо ми будемо займатися , приміром, лише однією рікою, а не комплексно, то успіху не буде. У цьому напрямку  необхідне  здійснення  відповідного моніторингу стану водойм Києва зі складовою науки й освіти. Проте, і це- головне, вжиття ефективних заходів. Наприклад, У Європі 5 відсотків займає моніторинг, а все інше – заходи щодо поліпшення стану річок. Вода в столиці України має бути чистою, отже, на часі -  прийняття стратегії з водних ресурсів Києва.
01.11.2018

     В Патріархії УАПЦ 25 жовтня 2018 року відбулася  зустріч ректора Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександра Бондаря з Предстоятелем УАПЦ Блаженнішим митрополитом Київським і всієї України Макарієм. Під час дружньої розмови Предстоятель УАПЦ зазначив, що природоохоронна місія Церкви -  насамперед у формуванні «екології людини», тобто відновленні й поглибленні життя людини з Богом, що, безперечно, має проявлятися також і у більш відповідальному ставленні до Природи, раціональному й поміркованому використанні природних дарів Творця у нашому повсякденному житті. Торкаючись питання надання Україні Томосу та перспективи утворення Єдиної Автокефальної Православної Церкви в Україні він сказав, що  Українська Автокефальна Православна Церква радіє з того, що Вселенська Патріархія, наша Матір-Церква, прийняла рішення про надання Томосу. «Висловлюємо глибоку вдячність Його Всесвятості Вселенському Патріарху Варфоломію, Священному Синоду Вселенської Патріархії, Митрополиту Гальському Єммануїлу, Екзархам: Архієпископу Памфільському Даниїлу (Зелінському) та Єпископу Едмонтському Іларіону (Руднику). Щира подяка нашому Президенту України Петру Олексійовичу Порошенку і всім хто заносить свої молитви і працю для одержання цього історичного рішення». Він також наголосив на необхідності мирного діалогу та залучення всіх сторін до об'єднавчого процесу.

29.10.2018

Під час україно-польської експедиції з моніторингу популяції коней Пржевальського вчені дійшли висновку, що природні умови зони відчуження є дуже комфортними для проживання цього виду.

За словами фахівців Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, кінь Пржевальського - нетиповий вид для українського Полісся. Те, як ці коні призвичаїлись до умов зони відчуження дуже цікавить вчених, особливо з огляду на радіаційне забруднення території.

26.10.2018

З 1 по 4 жовтня у смт. Народичі Житомирської області відбулось виїзне навчання з питань охорони праці. У семінарі брали участь фахівці Природного заповідника «Древлянський».

Навчання проводили викладачі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, до складу якої входять експерти з питань охорони та безпеки праці, пожежної безпеки, надання першої домедичної допомоги, зокрема Салій І.В. — професор, к.т.н. Марієвський В.Ф. – професор, д.м.н. Антонов А.В. – професор, д.т.н. Кузьмін В.Ю. – к.м.н., а також представники Мінприроди, начальник Управління роботи з об’єктами державної власності Томахін М.Л. та головний спеціаліст відділу управління об’єктами державної власності та охорони праці Кузьменко Н. В.

05.10.2018
19 вересня 2018 року в  Орхуському інформаційно-просвітницькому центрі відбулася науково-практична конференція  за темою: «Науково-технічні підходи  до запровадження та  обслуговування функціонування  геоінформаційної системи територій  та об'єктів природно-заповідного фонду України».
Акцентовані  напрямки науково-практичної конференції:                  
 Поліпшення якості прийняття управлінських рішень щодо охорони та раціонального використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду України  на основі створення  геоінформаційної системи  бази геопросторових даних про межі територій та об'єктів природно-заповідного фонду України.
Формування  бази геопросторових даних про межі територій та об'єктів природно-заповідного фонду України.
19.09.2018
14 вересня в м. Краматорськ  у Саду Бернацького відбувся ІІІ екологічний Форум «Екологія промислового регіону». Його організатором та ініціатором стала Донецька військово-цивільна адміністрація. Участь у заході взяли перший заступник голови Донецької ВЦА Євген Вілінський, директор департаменту екології та природних ресурсів Сергій Натрус, Голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, науковці, громадські активісти.
Форум є важливою дискусійною платформою для налагодження прямих контактів з представниками влади, бізнесу та громадськістю, тематичним виставковим заходом Донеччини у сфері охорони навколишнього природного середовища.
17.09.2018 12.19
Анонси
Постійно діючі курси відбудутьсяу у приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського 35, корпус 2,  м. Київ, 03035.Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологіч...
10.01.2020
Курси відбудуться у приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологічних завдань у сфері поводження з відходами. В процесі навчання буде розглянуто основні принципи та ...
01.11.2019
Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологічних завдань у сфері енергетичної ефективності. Курси відбудуться 25-29 листопада 2019 р. у приміщенні Державної екологічної&nbs...
12.09.2019

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: