111
2222
За підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України, керівництва Державного комітету телебачення та радіомовлення України та Місії України при НАТО відбувся офіційний візит високопосадовців до Штаб-квартири НАТО у Бельгії.  Зустріч проходила у м. Монс і включала в себе візит до нової Штаб-квартири НАТО та в SHAPE (штаб Верховного Головнокомандувача об’єднаних збройних сил НАТО в Європі).
Як переможець Всеукраїнського конкурсу журналістів на кращий теле- радіо ефір та інші ЗМІ про НАТО та державну політику України в сфері євроатлантичної інтеграції у візиті взяв участь директор Центру європейської та євроатлантичної інтеграції Державної екологічної академії післядипломної світи та управління Володимир Гандзюра.
17.09.2019
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління приєдналась до баготочисельних акцій  відзначення 32-ої річниці Міжнародного Дня захисту озонового шару проведенням запланованого інформаційно-просвітницького семінару для помічників народних депутатів Комітету Верховної Ради України з екологічної політики та природокористування та проведенням наради щодо визначення основних завдань та напрямів діяльності Українського озонового центру, створеного на базі академії за підтримки Програми розвитку ООН.
16.09.2019
10 вересня 2019 року у м. Харків відбулася XV Міжнародна науково-практична конференція "Екологічна безпека: проблеми і шляхи вирішення" на базі науково-дослідної установи "Український науково-дослідний інститут екологічних проблем". Конференція проходила за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Національної академії наук України, ДУ «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України», Приазовського державного технічного університету, Науково-дослідної установи «Український науково-дослідний інститут екологічних проблем» (УкрНДІЕП).
На конференції були висвітлені проблеми, пов’язані з регіональною екологією, охороною атмосферного повітря та водних об’єктів, переробкою промислових і побутових відходів, моніторингом навколишнього природного середовища, радіоекологічною безпекою та екологічно чистими енергозберігаючими технологіями.

12.09.2019
У заході також брали участь і виступили: Предстоятель ПЦУ Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній; народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко і член цього комітету  народний  депутат України Анжеліка Лабунська; начальник Національного центру управління та випробувань космічних засобів Володимир Присяжний; екс-міністр екології та природних ресурсів України Сергій Поляков, юні науковці  Київського відділення екології Малої Академії наук України з керівником відділення - Володимиром Назаренком, представники установ  та громадських екологічних організацій.
Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнішого Митрополита Епіфанія біля входу в Академію зустріли дівчата у вишиванках з короваєм і вітанням, хор виконав спів «Многая літа…».
05.09.2019
Шановні колеги!
 
Щиросердно вітаю Вас з Днем екологічних знань!
Просування екологічних знань та формування екологічної культури населення, інформування громадськості про стан справ в галузі екологічної безпеки та навколишнього середовища, а також виховання і підготовка громадянина, що вміє мислити екологічно – це завдання і напрямки діяльності колективу нашої Академії.
Важливість екологічної освіти в сучасному світі не викликає сумнівів, і в багатьох країнах є пріоритетним напрямком навчання і виховання. Адже діяльність з формування екологічної культури населення та дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища - це запорука безпечного майбутнього та збереження здоров'я майбутніх поколінь!
Успіхів Вам і нових здобутків!

З повагою,
ректор
Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, доктор біологічних наук, професор, член-кор. НААНУ, заслужений діяч науки і техніки України                                       Олександр  Бондар

04.09.2019

27 серпня 2019 р. у приміщенні Укрінформу (Київ, вул. Б. Хмельницького 8/16) відбулося урочисте підбиття підсумків Всеукраїнського конкурсу на кращу роботу про НАТО та державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції журналістів на кращу роботу (теле- радіо та інші ЗМІ) з євроатлантичної інтеграції. У заході брали участь представники Кабінету Міністрів України, керівники теле-радіо компаній та друкованих ЗМІ. З вітальним словом виступили Віце-премєр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, а також Олександр Ободович - начальник Управління з питань телебачення і радіомовлення, євро- та євроатлантичної інтеграції. Диплом за перше місце у конкурсі Іванна Климпуш-Цинцадзе вручила директору Центру єропейської та євроатлантичної інтеграції Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Володимиру Гандзюрі за вагомий внесок у формування об’єктивного ставлення населення до євроатлантичної інтеграції, важливу роль екобезпеки у цій сфері і, зокрема, за високопрофесійні прямі ефіри з журналістом Андрієм Куликовим присвячені Річній національній програмі Україна-НАТО-2019.

29.08.2019
проректор з науково-педагогічної роботи;
проректор з інноваційного та технологічного розвитку;
директор Навчально-наукового інституту екологічної безпеки та управління;
директор Навчально-наукового інституту економіки та екології природокористування;
заступник директора Навчально-наукового інституту економіки та екології природокористування;
директор Міжгалузевого координаційного центру з екологічної освіти для сталого розвитку;
директор Центру науково-екологічної інформації;
заступник директора Центру науково-екологічної інформації;
начальник Науково-видавничого відділу;
директор Галузевого навчального центру з охорони праці;
начальник відділу навчально-методичної роботи;
завідувач, старший викладач – кафедри екології та екологічного контролю;
завідувач – кафедри екологічної безпеки;
завідувач, асистент – кафедри екологічного аудиту та експертизи;
доцент - кафедри екологічного моніторингу, геоінформаційних та аерокосмічних технологій;
завідувач, старший викладач – кафедри заповідної справи;
завідувач, старший викладач – кафедри методології освіти для сталого розвитку.
 
Професійні та кваліфікаційні вимоги до претендентів:
Вища освіта, наявність наукового ступеня (крім посади викладача та асистента), досвід науково-педагогічної або наукової роботи за зазначеним напрямом.
 
Необхідні документи: заява на ім’я Ректора, особовий листок з обліку кадрів, автобіографія, дві фотокартки, копії документів про освіту (диплом) та науковий ступінь, копію атестата про присвоєння вченого звання, список наукових праць і винаходів за останні п’ять років, матеріали про підвищення кваліфікації або стажування впродовж останніх п’яти років, копію трудової книжки, копію паспорта громадянина України, згоду на збір та обробку персональних даних.
 
Термін подання документів – 1 місяць з дати оголошення конкурсу. Довідки за телефоном: 206-31-86. Заяви подавати за адресою: 03035, м. Київ-35, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, ІІ адмін. корпус, відділ кадрів, кімн. 309 Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління.
20.08.2019
15 серпня 2019 року ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександр Бондар ознайомився зі станом готовності спеціальної експериментально -  аналітичної лабораторія Академії до практичних випробувань, зосередивши увагу на надійності та ефективності роботи  технічного спорядження пересувної лабораторії. Він також наголосив на необхідності  прискорення  відповідного навчання обслуговуючого персоналу для належного виконання завдань.
16.08.2019
У Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління нині гаряча пора – вступники складають іспити на навчання за такими напрямками: спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій» по спеціалізації землеустрій та адміністрування землекористування; спеціальність 101 «Екологія» по спеціалізації екологія та охорона навколишнього природного середовища. Як повідомив проректор з  науково - педагогічної роботи  Академії Георгій Фінін майбутні студенти ( сподіваємося, що абітурієнти складуть екзамени успішно) демонструють належний рівень знань.
16.08.2019
На сьогодні одним із найважливіших завдань заповідної справи є збереження цінних природних комплексів. Проте його виконання ускладнюється за відсутності чіткого визначення меж територій та об’єктів природно-заповідного фонду на сучасних високоточних картографічних матеріалах. Така інформація необхідна для відображення згаданих даних у комплексі з інформацією державного земельного кадастру та можливістю їхнього цифрового суміщення й онлайн-перегляду на фоні актуальних космічних або аерофотознімків як на геопорталах Мінприроди, департаментів екології та природно-заповідного фонду ОДА, так і в якості окремого інформаційного шару на публічній кадастровій карті Держгеокадастру України. Це завдання можна виконати лише за умови запровадження  відповідного механізму ведення  геоінформаційної системи територій та об'єктів природно-заповідного фонду України. 
Керуючись вимогами Закону України «Про природно-заповідний фонд», п.п.2 п.10 Постанови Кабінету Міністрів України № 483 від 03.06.2013р. Центром екології природокористування, заповідної справи та землеустрою ДЕА розроблена  геоінформаційна система (ГІС) територій та об’єктів природно-заповідного фонду України.      
З 1 липня 2019 року наказом ДЕА № 491/1-0 від 02 травня 2019 року в Академії введено в експлуатацію програмний комплекс ArgGis, ArgGis  for Server (GIS PZF UKRAINE DEA 2019).
06.08.2019
У п’ятницю, 02 серпня 2019 року, в Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління в урочистій обстановці відбулося вручення дипломів магістра з екології випускникам- здобувачам вищої освіти в ДЕА за магістерським рівнем спеціальності 101- ЕКОЛОГІЯ (професійна кваліфікація- магістр з екології). Випускники, які тримали дипломи з відзнакою, одержали рекомендації Академії для продовження навчання в аспірантурі ДЕА. Вітаючи колишніх студентів з важливою подією у їхньому житті – успішним завершенням навчання  -  проректор з науково-педагогічної роботи Академії Георгії Фінін, зокрема зазначив, що всі студенти на випускних екзаменах засвідчили набутий високий рівень знань під час навчального процесу, і це, безумовно, позитивно впливатиме на їхню подальшу трудову діяльність у розбудові економіки та екологічної галузі країни.
05.08.2019
31 липня 2019 року ректор Академії Олександр Бондар  провів робочу  зустріч з керівником експертної групи взаємодії з НАТО Секретаріату Кабінету Міністрів України Олексієм Генчевим. Бід час розмови ректор ознайомив гостя з науково-освітньою діяльністю Академії у напрямку екологізації освіти та розбудови екологічної галузі України, загострив увагу на екологічних проблемах  та  загрозах, особливо на Сході України, підкреслив важливість євроатлантичної інтеграції України та співпраці з НАТО й у сфері екологічної безпеки та збереженні довкілля.
01.08.2019

16 липня в прямому ефірі на Громадському радіо директор Центру європейської та євроатлантичної інтеграції Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Володимир Гандзюра, який входить до складу міжвідомчої робочої групи з розроблення річних національних програм під егідою Комісії Україна-НАТО, відповідав на численні питання Андрія Куликова - від співпраці з НАТО у сфері екобезпеки до впливу політичної ситуації в Україні на вирішення екологічних проблем. Мова йшла і про Річну національну програму Україна-НАТО, і про роль НАТО у розвитку наукових досліджень в Україні (програма "Наука заради миру та безпеки"), у захороненні радіоактивних відходів (Вакуленчук, Цибулеве) тощо. Водночас Володимир Гандзюра поставив питання про провал інформаційної кампанії щодо євроатлантичної інтеграції України (чим, практично, зірвано виконання Постанови КМ № 109-р від 14.02.2018), причини та наслідки цього. Обговорено низку й інших нагальних проблем.

18.07.2019
Як повідомили у ПрАТ «Київспецтранс» у Києві вже цього року з'являться понад 600 нових контейнерів для твердих побутових відходів, а зношені та пошкоджені вилучатимуться.
З метою впровадження роздільного збору ТПВ у рамках міського пілотного проекту підприємство придбало 120 контейнерів для збору пластику та скла. Нині вони встановлюються в центральних районах Києва.
У контейнери для збору скла можна кидати цілі та биті скляні банки, віконне скло, пляшки з-під напоїв, ліків та косметики. Не бажано: порцеляну, кераміку, дзеркала, електричні лампочки. У контейнери для збору пластику: пластикові пляшки та упаковку зі всіма цифрами, окрім 3 та 7, пакети з супермаркетів, плівку-стрейч  та поліпропіленову, одноразовий посуд, а також харчові ємкості -контейнери.
17.07.2019

Новий безпечний конфайнмент, зведений на місці катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції. Це найбільша у світі мобільна  металева конструкція – результат понад 20-ти років будування та планування, а також величезних зусиль України та міжнародної спільноти. ЄС був найголовнішим донором будівництва саркофагу, виділивши на нього 431 млн євро. Тепер Україна стає відповідальною за експлуатацію та обслуговування конструкції, а також за демонтаж первинного саркофагу, збудованого після аварії. Загалом, від 1991 року ЄС витратив близько 1 млрд євро допомоги Україні у питаннях ядерної безпеки. На сьогодні одним із головних завдань є завершення будівництва нового, безпечного (тимчасового сховища) зберігання використаного ядерного палива. І це буде іще одним значним кроком для перетворення трагічної аварії 1986 року на стабільне та екологічно безпечне місце.

11.07.2019
Анонси
Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологічних завдань у сфері енергетичної ефективності. Курси відбудуться 25-29 листопада 2019 р. у приміщенні Державної екологічної&nbs...
12.09.2019
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі  III Міжнародної науково-технічної конференції «Водопостачання і водовідведення: проектування, будівництво, експлуатація, моніторинг», яка відбудеться 23-25 жовтня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка...
09.09.2019
Постійно діючі курси відбудутьсяу приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського 35, корпус 2,  м. Київ, 03035.Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологічни...
19.08.2019

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: