111
2222
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління має тісні науково – освітні зв’язки з Національним авіаційним університетом. І з року в рік науково – педагогічні працівники двох закладів поглиблюють співпрацю за відповідними напрямками в освітянській галузі.
Днями до Академії завітав ректор НАУ Володимир Ісаєнко. Провівши перемовини з ректором ДЕА Олександром  Бондарем, очільник Національного авіаційного університету здійснив приємну місію: за вагомий персональний внесок у розвиток співробітництва у сфері міжнародної освіти вручив нагороди НАУ ректору Академії Олександру Бондарю; проректору з наукової роботи Академії Олегу Машкову та професору кафедри екологічного аудиту та експертизи ДЕА Анатолію Антонову - медаль «Національний авіаційний університет».
Щиро вітаємо вчених Академії із заслуженою нагородою.
20.01.2020
15 січня 2020 р. в Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління відбулося засідання Вченої ради. На порядку денному були розглянуто питання: затвердження плану педагогічної діяльності Академії на 2020 рік (доповідач – начальник відділу навчально-методичної роботи ДЕА Надія Камишина); затвердження плану наукової діяльності Академії на 2020 рік (доповідач – проректор з наукової роботи ДЕА Олег Машков); затвердження плану роботи відділу науково-організаційної роботи та аспірантури Академії (доповідач – начальник відділу науково-організаційної роботи та аспірантури ДЕА Віра Мазурок), а також інші актуальні питання життєдіяльності Академії.
Вів засідання Вченої ради ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександр Бондар. Відкриваючи засідання ректор Академії поінформував присутніх щодо науково-освітньої та наукової діяльності ДЕА у 2019 році та окреслив завдання на 2020 рік.
16.01.2020

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України
Про затвердження Голови та складу Національної комісії з радіаційного захисту населення України

    
Верховна Рада України постановляє:
1. Затвердити чисельний склад Національної комісії з радіаційного захисту населення України в кількості 25 осіб.
2. Затвердити Національну комісію з радіаційного захисту населення України у такому складі:

 

КОПИЛЕНКО
Олександр Любимович

-

академік Національної академії наук України, професор, народний депутат України;

 

БАЗИКА
Димитрій Анатолійович

-

академік Національної академії медичних наук України, генеральний директор Державної установи "Національний науковий центр радіаційної медицини Національної академії медичних наук України";

 

БЕРШЕДА
Євген Романович

-

член-кореспондент Національної академії наук України, професор, виконувач обов’язків директора Інституту законодавства Верховної Ради України;

 

БЛЮМ
Ярослав Борисович

-

академік Національної академії наук України, директор Державної установи "Інститут харчової біотехнології та геноміки Національної академії наук України";

 

БОНДАР
Олександр Іванович

-

ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, член-кореспондент Національної академії аграрних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор біологічних наук, професор;

09.01.2020
У селі Василівка Тульчинського району Вінницької області ( неподалік м. Ладижин) у грудні 2019 року агроіндустріальний холдинг МХП (за повідомленням прес-служби компанії) ввів в експлуатацію першу чергу комплексу з виробництва біогазу “Біогаз Ладижин” потужністю 12 МВт.  
Проєкт будівництва біогазового комплексу реалізовується у дві черги із запланованою енергетичною потужністю 24 МВт. Він стане найбільшим у світі біогазовим комплексом з переробки органічних відходів від курчат-бройлерів.
Електроенергія, що виробляється першою черзі біогазового комплексу, одночасно забезпечить потреби в енергозабезпеченні 35 000 сімей, власне, всіх побутових споживачів Тульчинського та Гайсинського районів Вінницької області, а в промисловому масштабі - виробленої енергії вистачить для забезпечення електрикою близько 40% потужностей агроіндустріального кластеру МХП. 
26.12.2019
12 грудня 2019 року в Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління  відбулося засідання «круглого столу» за темою: "Визначення меж територій та об'єктів природно-заповідного фонду України" (на прикладі Донецької області).
Учасники заходу розглянули  основні питання порядку денного за напрямками: поліпшення якості прийняття управлінських рішень щодо охорони та раціонального використання територій та об'єктів природно-заповідного фонду України на основі створення геоінформаційної системи бази геопросторових даних , шляхом зображення природних комплексів на сучасній планово-картографічній основі та визначення меж територій та об'єктів ПЗФ відповідно до ч.4 ст.7 Закону України "Про ПЗФ" та створення бази даних територій та об'єктів природно-заповідного фонду України; запровадження та обслуговування функціонування геоінформаційної системи територій та об'єктів  природно-заповідного фонду України; розміщення інформації про межі об'єктів ПЗФ, режиму їх територій, функціональні та охоронні зони на геопорталі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління; відображення даних про межі, функціональні та охоронні зони територій та об'єктів природно-заповідного фонду України як інформаційного шару на публічній кадастровій карті Держгеокадастру; встановлення інформаційних знаків та охоронних зон територій та об'єктів ПЗФ.  
20.12.2019
7 грудня 2019 року у м. Запоріжжя відбулася науково-практична конференція «Екологія і безпека. Критичні межі». Організатор заходу - МГО «Міжнародна антитерористична єдність» зі статусом учасника діяльності Ради Європи, за підтримки: Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, Державної екологічної інспекції України, Національного авіаційного університету, Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Групи ІТ-компаній «Адамант».
На секційних засіданнях форуму  у доповідях розглядалися теми: висвітлення світових, національних і регіональних актуальних проблем екології; розширення співробітництва між ученими й фахівцями-практиками в сфері екології й техносферної безпеки; сприяння зниженню загострення протиріч між науково-технічним прогресом і екологічним благополуччям; поліпшення правової бази екологічного контролю; висвітлення новітніх заходів з охорони атмосферного повітря, водних ресурсів, негативного впливу за рахунок зменшення полігонного поховання відходів виробництва й споживання; підвищення екологічної культури населення; ініціювання створення «Екологічної конституції Землі» із залученням фахівців світового рівня з правової та міжнародної екологічної безпеки.
16.12.2019
11 грудня 2019 року у Комітеті Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування відбулося засідання «круглого  столу» на тему: «Екологічні проблеми та перспективи розвитку малої гідроенергетики, як відновлюваного джерела енергії в Україні».
У заході брали участь народні депутати України  голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування Верховної Ради України Олег Бондаренко; голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів Зіновій Андрійович; голова підкомітету з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи Ігор Кривошеєв; представники  центральних та місцевих органів виконавчої влади, громадських екологічних організацій; науковці.
16.12.2019
4 грудня 2019 року у Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ  завершився річний навчальний модуль, який проводиться  Програмою НАТО – Україна з професійного розвитку спільно з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України для фахівців центральних органів виконавчої влади, інших державних структур, які задіяні у виконанні  річних національних програм під егідою Комісії Україна – НАТО.
Дводенний модуль був  присвячений питанням розбудови  Національної  стійкості.  З актуальними та змістовними  доповідями виступили науковці Національного інституту стратегічних досліджень, фахівці Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції та Держспецзв’язку. Досвідом забезпечення стійкої кібероборони НАТО, а також розбудови національної стійкості поділилися спеціалісти з штаб-квартири НАТО, Великої Британії та Польщі.
05.12.2019
28 листопада 2019 р. у м. Києві в КВЦ «Парковий» під егідою Мінекоенерго відбувся широкомасштабний ювілейний X Міжнародний інвестиційний форум з відновлюваної енергетики.
В Україні за останні 5 років впроваджено численні «зелені» проекти, в які інвестовано близько 4 млрд євро. Отже, відновлювана енергетика посідає одне із чільних місць у рейтингу залучених інвестицій в економіку країни, є екологічно безпечною для навколишнього середовища та зменшує залежність українських громад від вугілля та газу.
Подальша стратегія розвитку «зеленої» енергетики на конкурентних засадах стала ключовою темою обговорення для понад 700 учасників Форуму із різних регіонів України, а також із-за кордону.
29.11.2019
27 листопада 2019 року у Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему: «Пріоритети екологічної політики Верховної Ради України на наступні п'ять років».
Заступник Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк, відкриваючи парламентські слухання, зазначила, що попередні слухання проводилися у 2018 році і на них обговорювалися реалізації в Україні міжнародних документів щодо запобігання змінам клімату.
«Актуальність проведення парламентських слухань свідчить про те, що виклики, пов’язані зі станом довкілля та необхідністю впровадження належного екологічного врядування в нашій країні є вкрай важливими для України», - сказала Олена Кондратюк.
28.11.2019

19 листопада 2019 року ректор Державної екологічної  академії післядипломної освіти та управління Олександр Бондар  за участі науковців академії, а також представників проектів Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) провів робочу нараду щодо поліпшення роботи  Озонового центру Академії. У роботі наради брав участь Голова комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, народний депутат України Олег Бондаренко.

20.11.2019

06 листопада 2019 року ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександр Бондар в Одесі мав робочу зустріч з  очільником  Одеської облдержадміністрації Максимом Куцим. Учений поінформував главу облдержадміністрації про діяльність Академії у напрямку екологізації освіти та розбудови екологічної галузі України. Він також висловив переконання, що співпраця науковців ДЕА  з облдержадміністрацією у розв’язанні екологічних проблем в Одеському регіоні буде мати позитивні наслідки для оздоровлення довкілля Одещини. Глава облдержадміністрації певною мірою окреслив екологічні проблеми в регіоні, що накопичувалися роками, висловив свої думки щодо напрямків співпраці з ДЕА . Вони будуть передбачені у відповідному меморандумі про співпрацю, - зазначив Максим Куций.

15.11.2019

05 - 08 листопада 2019 у м. Самбір, Львівської області на базі однієї  з військових частин  науковці- викладачі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, зокрема, Володимир Гандзюра, Ганна Виговська, Леонід Горшков, Микола Мовчан, провели курси підвищення кваліфікації військових екологів з екологічної безпеки та стандартів НАТО. Навчання здійснено на виконання пунктів 294-295 заходів, спрямованих на досягнення пріоритетних завдань Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2019 р. (затверджено Указом Президента України від 10.04. 2019 р. №117/2019).

До навчання були залучені спеціалісти різних родів Збройних сил України: сухопутних військ, повітряних сил, військово-морських сил, сил спеціальних операцій, служб радіаційного, хімічного та біологічного (РХБ) захисту десантно-штурмових військ, управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України, розрахунково-аналітичного центру, військового інституту танкових військ науково-технічного університету “ХПІ”, а також представники апарату міністерства оборони, генерального штабу та інших підрозділів і служб ЗСУ.

11.11.2019
Державний заклад «Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління» оголошує конкурс на такі посади:
учений секретар;
заступник директора Навчально-наукового інституту екологічної безпеки та управління;
професор кафедри екології та екологічного контролю;
доцент кафедри екології та екологічного контролю;
доцент кафедри екологічної безпеки;
старший викладач кафедри екологічної безпеки;
професор кафедри екологічного моніторингу, геоінформаційних та аерокосмічних технологій;
доцент кафедри екологічного моніторингу, геоінформаційних та аерокосмічних технологій;
науковий співробітник Центру європейської та євроатлантичної інтеграції;
завідувач кафедри екології та економіки землекористування;
доцент кафедри екології та економіки землекористування;
асистент кафедри екології та економіки землекористування;
професор кафедри заповідної справи та рекреаційної діяльності;
доцент кафедри заповідної справи та рекреаційної діяльності;
завідувач кафедри водних ресурсів;
доцент кафедри водних ресурсів;
доцент кафедри методології освіти для сталого розвитку;
старший викладач кафедри методології освіти для сталого розвитку;
доцент кафедри зеленої економіки;
науковий співробітник Науково-видавничого відділу;
завідувач кафедри промислової безпеки та охорони праці;
доцент кафедри промислової безпеки та охорони праці;
старший викладач кафедри промислової безпеки та охорони праці;
завідувач Проблемної науково-дослідної лабораторії прикладної екології.
04.11.2019
7-11 жовтня 2019 р. у місті Трускавець за ініціативи Державної служби геології та надр України та Державної комісії України по запасах корисних копалин відбулася шоста міжнародна науково-практична конференція за темою: «Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування». У роботі конференції брали участь науковці провідних наукових закладів України та зарубіжних країн, а також співробітники Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління  Віктор Ермаков, Оксана Луньова, Катерина Бойко.
На пленарних засіданнях конференції на десяти тематичних секціях розглядалися питання щодо підвищення  ролі надрокористування в Україні, розвиток міжнародного співробітництва з питань надрокористування, відбувся обмін досвідом з геологічного вивчення та використання надр. Обговорювались актуальні питання  надрокористування та визначення нових напрямів наукових досліджень.
22.10.2019
Анонси
Постійно діючі курси відбудутьсяу у приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського 35, корпус 2,  м. Київ, 03035.Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологіч...
10.01.2020
Курси відбудуться у приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологічних завдань у сфері поводження з відходами. В процесі навчання буде розглянуто основні принципи та ...
01.11.2019
Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологічних завдань у сфері енергетичної ефективності. Курси відбудуться 25-29 листопада 2019 р. у приміщенні Державної екологічної&nbs...
12.09.2019

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: