UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи
Цей День відзначається за рішенням ООН з 08 жовтня 2018 року з метою привернути увагу та підвищити рівень компетентності споживачів щодо значення екологічного маркування і переваг товарів позначених ним як екологічно кращих.
Застосування екологічного маркування врегульовано вимогами міжнародних стандартів серії ISO 14020. Вони спрямовані на вирішення найактуальніших  проблем сьогодення, таких як безпека для здоров’я, скорочення відходів, енерго- та ресурсозбереження, якість повітря, кліматичні зміни тощо.
15.09.2020

Всеукраїнський ECOFORUM -2020
«The European Green Deal: виклики для України. Кругова економіка»
25 вересня, м. Переяслав Київської обл.

Організатор - Національний центр сталого розвитку спільно з Професійною асоціацією екологів України Проводиться за сприяння Переяславської міської ради та міського голови міста Переяслава
Місце проведення: ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», вулиця Сухомлинського, 30

 
11.09.2020
Шановні колеги!
 
  Вітаю Вас з Днем екологічних знань!
 Просування екологічних знань та формування екологічної культури населення, інформування громадськості про стан справ в галузі екологічної безпеки та навколишнього середовища, а також виховання і підготовка громадянина, що вміє мислити екологічно – це завдання і напрямки діяльності колективу нашої Академії.
 Важливість екологічної освіти в сучасному світі не викликає сумнівів, і в багатьох країнах є пріоритетним напрямком навчання і виховання. Адже діяльність з формування екологічної культури населення та дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища - це запорука безпечного майбутнього та збереження здоров'я майбутніх поколінь!
Успіхів Вам і нових здобутків!

   З повагою,
ректор 
Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, доктор біологічних наук, професор, член-кор. НААНУ, заслужений діяч науки і техніки України Олександр  Бондар

04.09.2020
 
 У Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління, за сприяння голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, помічника-консультанта голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Тетяни Столяренко, окремих громадських екологічних організацій, зокрема, «Еко-трансформація», «Відкритий простір:UА», відбулися онлайн-курси підвищення кваліфікації для посадових осіб та представників органів місцевого самоврядування за темою: «Особливості організації заходів з охорони навколишнього природного середовища, екологічної оцінки та менеджменту території населених пунктів, що входять до складу об’єднаної територіальної громади». У навчальному процесі брали  участь понад 60 слухачів.
14.08.2020
   14 липня 2020 року  ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександр Бондар та директор Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника Олександр Галущенко скріпили своїми підписами угоду про співпрацю.
14.07.2020
   У Полтавській обласній раді під головуванням першого заступника голови облради Євгена Холода відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені Олени Байрак.
   Цьогоріч премію вручатимуть вперше, її заснували у грудні минулого року. Мета Премії – сприяння суспільно значущим екологічним громадським ініціативам мешканців Полтавської області, розвитку екологічної освіти і виховання, підвищенню екологічної свідомості і культури населення.  
08.07.2020

   19 червня 2020 року в  Інституті біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, в онлайн-форматі у рамках Міжнародного молодіжного симпозіуму з історії науки і техніки «Пріоритети  української науки» відбулася ХXV Всеукраїнська конференція молодих істориків науки, техніки і освіти та спеціалістів за темою: «Суспільне значення інтелектуальної діяльності». Організатори конференції -  Національна академія наук України, Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва, Українське товариство істориків науки, Центр досліджень з історії науки і техніки ім. О.П. Бородіна Державного університету інфраструктури та технологій, Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, Меморіальний музей О.В. Палладіна та ін.

08.07.2020
   Сьогодні Україна відзначає День працівників природно-заповідної справи. Це професійне свято  фахівців-екологів які щодня стоять на варті збереження і відтворення унікальних природних територій України. У нашій країні - 49 національних природних парків, 5 біосферних заповідників, 19 природних заповідників, 3167 заказників, 3441 пам’ятка природи, 81 регіональний ландшафтний парк, 812 заповідних урочищ, 28 ботанічних садів, 13 зоологічних парків, 57 дендропарків та 572 парки-пам‘ятки садово-паркового мистецтва. Вони - національна гордість і найцінніше багатство українського народу. 271 український об'єкт був включений до Смарагдової мережі Європи, 9 нових ділянок пралісів увійшли до складу Всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО, а водно-болотні угіддя міжнародного значення поповнилися 6 українськими об’єктами.
07.07.2020
   1 липня 2020 року відбулося чергове засідання Комітету Верховної Ради України з екологічної політики та природокористування у форматі відеоконференції. Серед інших питань порядку денного було розглянуто й питання « Про затвердження структури Національної комісії з радіаційного захисту населення України, заступників Голови НКРЗУ та вченого секретаря».
02.07.2020
   Щиро вітаємо ректора  Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександра Бондаря - знаного вченого  в України та за її межами, доктора біологічних наук, професора,заслуженого працівника науки і техніки України, талановитого організатора науково-освітнього процесу в  ДЕА - з Днем народження! Завдяки Вашим цілеспрямованим зусиллям згуртований колектив Академії, незважаючи на непросте сьогодення,  успішно виконує покладені  на нього завдання у напрямку розбудови екологічної галузі України.
   Від усього серця зичимо Вам всіляких гараздів на життєвій ниві! Науково - освітніх звершень, добра і миру!

   З пошаною,
   колектив Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.
27.06.2020
Оперативні дані Державної служби України з надзвичайних ситуацій
За даними УкрГідрометцентра, упродовж 24 червня очікується проходження чергової паводкової хвилi на дiлянцi Тиси В.Бичкiв - Вилок з пiдвищенням рiвнiв води над поточними відмітками на 1,0 – 1,5м з досягненням значень у створах постів:
- м. Тячiв 460 - 510 см, (рiвень на 16 год 350 см), утримання води на заплавi, можливi початковi пiдтоплення в с.Грушове;
м. Хуст 360 - 410 см, (рiвень на 16 год 270 см), вихiд води на заплаву, пiдтоплення присадибних дiлянок с.Крива, автодороги В.Копаня - Хуст, Хуст - Сокирниця;
смт. Вилок 360 - 410 см, (рiвень на 16 год 170 см), початковий вихiд води на заплаву.
25-28 червня на рiчках басейну Прип`ятi очікуються підйоми рівнів води на 0,1-0,7 м над рiвнями на 08 год 24 червня. Мiсцями подальше затоплення заплав, досягнення відмітки початкового затоплення пасовищ, сінокосів бiля смт Любешiв.
24.06.2020
   17 червня 2020 року у Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління відбулася п’ята завершальна сесія онлайн-курсу підвищення кваліфікації за темою: «Управління туризмом та відходами на природоохоронних територіях». Захід, проведений у рамках проєкту «Прибери в національному природному парку Синевир, України», організований Європейським Товариством Дикої Природи в Україні у партнерстві з ДЕА за підтримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України та Вілдернес Академії Владо Ванчура (співфінансування здійснювалося Європейською асоціацією дозвілля та охорони).
19.06.2020
   Виконання заходів з охорони праці в літній період - це основа збереження  здоров'я і працездатності  колективу. Як ми знаємо спека у літній період негативно впливає на стан здоров’я людини при виконанні трудових та посадових обов’язків. Перегрівання на робочому місці (головний біль, нудота, втома, млявість, сонливість тощо) збільшує ризик настання нещасного випадку. Саме тому, керівникам робіт в умовах підвищення температури повітря необхідно більш ретельно планувати виробничі завдання для кожного працівника, обов’язково забезпечити належний контроль за дотриманням вимог законодавства щодо створення безпечних умов праці під час виконання робіт при дії високих температур зовнішнього середовища...
18.06.2020
Анонси
   Цей День відзначається за рішенням ООН з 08 жовтня 2018 року з метою привернути увагу та підвищити рівень компетентності споживачів щодо значення екологічного маркування і переваг товарів позначених ним як екологічно кращих.   Застосування екологічного маркування врегульовано вимо...
15.09.2020
25 вересня м. Переяслав Київської обл. Професійна асоціація екологів України спільно з Національним центром сталого розвитку запрошують стати учасником та партнером ECOFORUM-2020 за сприяння Переяславської міської ради та міського голови міста Переяслава. ЗАВДАННЯ ФОРУМУ: Обговорити важливіст...
09.09.2020
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління оголошує конкурс про прийом до аспірантури на 2020 рік зі спеціальностей 101 - Екологія, 051 – Економіка з відривом та без відриву від виробництва.
17.08.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: