UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи
   Кафедра екологічного моніторингу, геоінформаційних та аерокосмічних технологій 24-25 лютого 2021 р. дистанційно провела курси підвищення кваліфікації  державних службовців-працівників Департаментів екології та природних ресурсів облдержадміністрацій за темою «Запровадження  геоінформаційної системи (ГІС) ПЗФ, формування бази даних про території та об’єкти природно-заповідного фонду України; Оцінка впливу на довкілля планової діяльності в умовах використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду».
25.02.2021
   16-18 лютого 2021 р. фахівцями кафедри «зеленої» економіки Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління – доктор економічних наук Бутрим О.В. та кандидат технічних наук Панченком Г.Г. – проведено курси з підвищення кваліфікації «Розробка плану моніторингу та звіту оператора щодо викидів парникових газів при виробництві електричної і теплової енергії, чавуну і сталі».
23.02.2021
   17 лютого 2021 року Кабінет Міністрів України схвалив проєкт Указу Президента України «Про створення національного природного парку «Пуща Радзівіла».
18.02.2021
   Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління запрошує на курси підвищення кваліфікації «Механізми та інструменти зеленої економіки в форматі європейських вимог (екологічний аудит, СЕО, ОВД)».
   Мета курсу -озброєння слухачів найсучаснішими знаннями та практичними навичками і порадами стосовно ефективного  застосування  інструментів зеленої економіки у відповідності до існуючої нормативної бази( Закони України «Про екологічний аудит», « Про стратегічну екологічну оцінку», «Про оцінку впливу на довкілля») та кращої національної та європейської практики.
   Комплектація групи – до 4 березня 2020р.на основі заяви.
17.02.2021
Працівник, який виконує свої обов’язки на вулиці взимку, при низькій температурі, піддається ризику переохолодження та небезпечного обмороження.

Галузевий начальний центр з питань охорони праці та Сектор з питань охорони праці Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України  звертається до керівників підприємств та організацій вжити заходів з попередження нещасних випадків під час пониження температури повітря.
10.02.2021
   25 березня 2021 р. об 11.00 в актовому залі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління (вул. Митрополита Василя Липківського, 35, корп. 2, м. Київ, Україна) відбудеться Національна науково-практична конференція та круглий стіл: «Європейський зелений курс та водна політика України в умовах глобальних кліматичних змін».
10.02.2021
   4–5 лютого 2021 року освітяни Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління спільно з Департаментом природно-заповідного фонду Міндовкілля України та українсько-німецьким проєктом «Підтримка природно-заповідних територій України», який впроваджується в рамках Німецької фінансової кооперації(FC) і фінансується за рахунок Кредитної установи для відбудови (KfW), провели курси підвищення кваліфікації для працівників, які працюють в установах природно-заповідного фонду України, за темою: «Організація моніторингу водноболотних угідь та імплементація Рамсарської конвенції в Україні».
08.02.2021
    За ініціативи кафедри методології освіти для сталого розвитку Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління з 25 по 29 січня 2021 року відбулися виїзні курси підвищення кваліфікації для працівників - екскурсоводів  Національного заповідника «Гетьманська столиця» за темою:  «Мистецтво інтерпретації природної та культурної спадщини» у м. Батурин Чернігівської області.
05.02.2021
   Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Владика Єпіфаній вручив ректору Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександру Бондарю відзнаку Православної Церкви України «Медаль Святого великомученика Юрія Переможця».
04.02.2021
2 лютого відзначається Всесвітній день водно-болотних угідь (у день заснування в 1971 році у м. Рамсар (Іран) Конвенції про водно-болотні угіддя).
02.02.2021

   26 січня 2021 року, в Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління в урочистій обстановці студенти групи №03, які навчалися за другим магістерським рівнем спеціальності 101- екологія, отримали відповідні дипломи державного зразка.

 
26.01.2021

22 січня 2021 року пройшла робоча зустріч ректора Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександра Бондаря та першого заступника голови Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) Андрія Пляцко. Були обговорені напрямки впровадження передових досягнень науки і техніки, кращої світової практики для подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, зокрема моніторинг та аналіз можливих напрямів реабілітаційної діяльності на території зони відчуження з урахуванням радіаційних факторів, екологічного, фіто- та зоосанітарного стану, стану рослинного покриву тощо.

25.01.2021
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління спільно з департаментом природно-заповідного фонду Міндовкілля і за підтримки проекту «Підтримка природно-заповідних територій України» оголошує набір на курси підвищення кваліфікації за темою «Організація моніторингу водно-болотних угідь та імплементація Рамсарської конвенції в Україні», що відбудуться 4–5 лютого 2021 р., для працівників установ природно-заповідного фонду.
22.01.2021
16-18 лютого 2021 року кафедра «зеленої» економіки проводить навчання з підвищення кваліфікації державних службовців – працівників Міністерств, територіальних органів Державної екологічної інспекції України, державних службовців обласних держадміністрацій представників підприємств.
22.01.2021
Анонси
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління запрошує на курси підвищення кваліфікації «Механізми та інструменти зеленої економіки в форматі європейських вимог (екологічний аудит, СЕО, ОВД)».Комплектація групи – до 4 березня 2020р.на основі заяви.
17.02.2021
Кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління з 15 по 25 лютого 2021 року проводить для працівників служби державної охорони НПП «Нобельський» курси підвищення кваліфікації на тему «О...
12.02.2021
25 березня 2021 р. об 11.00 в актовому залі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління (вул. Митрополита Василя Липківського, 35, корп. 2, м. Київ, Україна) відбудеться Національна науково-практична конференція та круглий стіл: «Європейський зелений курс та водна п...
10.02.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: