UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи
   У Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління 16-17 вересня 2021 року відбувся навчальний тренінг для працівників прокуратури Автономної Республіки Крим: «Останні зміни у законодавстві про охорону навколишнього природного середовища та сучасні тенденції щодо організації та здійснення контролю у цій сфері. Особливості притягнення до відповідальності за порушення норм та правил щодо охорони довкілля».
17.09.2021
   У Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління відбувся урочистий захід – посвята у студенти.
   Вітали студентів-екологів ректор академії Олександр Бондар, а також низка поважних гостей, зокрема, Віце-прем'єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, Генеральний директор Директорату з питань регіональної  політики Офісу Президента України Ярослав Козачок, заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Шахматенко, Державний секретар Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України Євдокія Ярова, Народний депутат України Олександр Копиленко, Голова Державного космічного агентства України Володимир Тафтай, перший заступник Голови Державної екологічної інспекції України Дмитро Заруба, Національний координатор проекту ЮНІДО/ГЕФ Ігор Кирильчук, Секретар Митрополії ПЦУ Віталій Даньчак, Голова ВБО «Фундація розвитку екологічних та енергетичних ринків Олександр Северин, Президент Професійної Асоціації екологів України Людмила Циганок, Національний координатор ПМГ ПРООН Світлана Нігородова.
15.09.2021

  Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління Міністерства  захисту довкілля та природних ресурсів України оголошує конкурс про прийом  до аспірантури на 2021 рік зі спеціальностей 051 – Економіка (спеціалізація – економіка  природокористування та охорони навколишнього середовища) та 101 - Екологія з відривом та без відриву від виробництва.
   Прийом документів для вступу до аспірантури здійснюється з 04 жовтня 2020 року по 08 листопада 2021 року.
   Детальна інформація стосовно документів та порядку прийому доступна за посиланням.

07.09.2021
   31.08.2021 відбулося засідання робочої групи розробників професійного стандарту "Еколог", за підсумками якого вирішили затвердити результати громадського обговорення стандарту «Еколог». Горомадське обговорення стандарту тривало з 01.07.2021 по 10.08.2021 рр. (Витяг із протоколу засідання робочої групи та Таблиця надісланих зауважень та пропозицій щодо професійного стандарту «Еколог» додається). 
06.09.2021
 З 25 по 29 серпня 2021 року Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, у творчому тандемі з Національним природним парком «Синевир» (Закарпатська область) та Синевирською селищною радою провели курси підвищення кваліфікації за темою «Організація екскурсійної діяльності за методикою «Інтерпретація природної та культурної спадщини». Навчання стало можливим завдяки проєкту «Інтерпретаційна культурно-пізнавальна мандрівка «Синевир. Горяни», який реалізується за підтримки Українського культурного фонду, в рамках програми «Культура. Туризм. Регіони». Метою курсів було надання професійних навичок у створенні нового інтерактивного туристичного продукту, а саме цілісних тематичних маршрутів і програм.
02.09.2021

1 вересня щорічно відзначається День молитви за довкілля, також Всесвітній екологічний день Творця, також День охорони створіння — християнське екологічне свято, день молитви і відповідальності за створений Богом світ. 

Слово ВСЕЛЕНСЬКОГО ПАТРІАРХА ВАРФОЛОМІЯ до Дня молитви за довкілля.
01.09.2021
   Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління оголошує додатковий набір на заочну форму навчання до магістратури за спеціальністю «101-екологія»:
  • випускників вищих навчальних закладів (бакалаврів), спеціалістів та магістрів різних спеціальностей;
  • працівників територіальних органів влади та органів місцевого самоврядування;
  • працівників установ державного заповідного фонду та інших підвідомчих організацій Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України;
  • працівників територіальних та міжрегіональних територіальних органів Державної екологічної інспекції України.
27.08.2021
   Патріарх Варфоломій відвідує України вже втретє. Біля Софійського собору в Києві 22 серпня Вселенський патріарх Варфоломій та митрополит Київський і всієї України Епіфаній провели соборну літургію. У ній бралили участь майже 15 тисяч вірян. На урочистості мав честь бути запрошеним і ректор Державноі екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександр Бондар.  Літургія відбулася просто неба. Вона звершувалася двома мовами — українською та грецькою.
22.08.2021
   У Державній екологічній академія післядипломної освіти та управління 3 серпня 2021 року відбулася робоча зустріч ректора Академії Олександра Бондаря  з  головою Гостомельської селищної ради  Бучанського району Київської  області  Юрієм  Прилипкою. Під час розмови було підтверджено  прагнення Сторін у напрямку розвитку двосторонньої співпраці, пошуку практичних рішень щодо посилення впливу місцевого самоврядування на формування державної регіональної екологічної політики.
03.08.2021
   Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління розпочинає прийом документів до магістратури за спеціальністю 101 - Екологія, спеціалізація "Екологія та управління природними ресурсами".
12.07.2021
   Черговий випуск спеціалістів - екологів,  які навчалися в ДЕА за освітньою програмою «Екологія та охорона навколишнього середовища» з отриманням професійної кваліфікації та ступеню вищої освіти – магістр, відбувся 9 липня цього року в  Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління.
12.07.2021
   Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, управління туризму Київської обласної державної адміністрації у творчому тандемі з Ворзельським музеєм історії та культури «Уваровський дім» організовують курси підвищення кваліфікації за темою: «Організація екскурсійної діяльності за методикою «Інтерпретація природної та культурної спадщини».
08.07.2021
  5 червня 2021 року в Українському науково-дослідному і навчальному центрі проблем стандартизації, сертифікації та якості ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександр Бондар  і генеральний директор Українського науково-дослідного і навчального центру проблем стандартизації, сертифікації та якості Олег Швидкий підписали Меморандум про співробітництво...
05.07.2021
   В Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління відбулося вручення дипломів здобувачам  вищої освіти за другим (магістерським) рівнем  зі спеціальності  101- екологія . Ректор Академії Олександр Бондар привітав колишніх студентів, які навчалися за освітньою програмою «Екологія та охорона навколишнього середовища» з отриманням професійної кваліфікації та ступеню вищої освіти – магістр. Він побажав професійного зростання та успішної реалізації завдань з екологічного напрямку, які так важливі як для України, так і для планети в цілому.
02.07.2021

   Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 31 травня 2017 р. № 373 Про  затвердження Порядку розроблення та затвердження професійних стандартів та наказу Міністерства соціальної політики України № 74 від 22.01.2018  «Про затвердження Методики розроблення професійних стандартів», а також наказу ректора Олександра Бондаря  про створення в Академії робочої групи для розроблення професійного стандарту на громадське обговорення виноситься проєкт стандарту «Еколог» (Секція M. Професійна, наукова та технічна діяльність; розділ 74 Інша професійна, наукова та технічна діяльність; група 74.9 Інша професійна, наукова та технічна діяльність, н.в.і.у.; Клас 74.90.)
   Пропозиції щодо професійного стандарту просимо надсилати на електронну адресу:alsko2011@ukr.net 
   Контактна особа: Риженко Наталія Олександрівна, зав. каф.  екології та екологічного контролю, доктор біологічних наук, професор.

Проєкт професійного стандарту
01.07.2021
Анонси
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, управління туризму Київської обласної державної адміністрації у творчому тандемі з Ворзельським музеєм історії та культури «Уваровський дім&...
08.07.2021
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління розпочинає прийом документів до магістратури за спеціальністю 101 - Екологія, спеціалізація "Екологія та управління природними ресурсами".
23.06.2021
Lorbach Communication GmbH організовує міжнародний захід meetingpoint.energy на тему структурних змін та відновлюваних енергетичних джерел з 21 по 25 червня 2021 року.В рамках конгресу буде представлений досвід виведення з експлуатації шахт та майбутні перспективи енергетичн...
21.06.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: