UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи
Науково-дослідна  робота науковців Академії практично втілюється в життя

Наукові працівники  Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за підтримки  науковців та профільних фахівців інших   установ  протягом 10 місяців  2020 року виконували  науково-дослідну  роботу за темою: «Розроблення екологічно прийнятних технологій поводження з відходами гірничорудної та металургійної промисловості».  20 листопада ц.р. були закінчені  науково-аналітичні, теоретичні та лабораторні дослідження промислових відходів гірничорудної та металургійної промисловості.

     З 20 листопада 2020 року розпочалися польові, практичні випробування НДР в Черкаській області на відрізку дороги Драбів – Золотоноша,  селище Шрамківка - будівництво шарів основи автомобільної магістралі з використанням матеріалів із відходів збагачення залізистих кварцитів.

26.11.2020
''Система екологічної освітньо-виховної роботи в установах природно-заповідного фонду» - за такою темою в Академії відбулися курси підвищення кваліфікації''

 "Система екологічної освітньо-виховної роботи в установах природно-заповідного фонду» - за такою темою в Академії відбулися курси підвищення кваліфікації"

З 16 по 24 листопада 2020 року в Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, у творчій співпраці  з Європейським товариством дикої природи освітньо-наукові працівники Академії в дистанційному режимі провели курси підвищення кваліфікації для працівників установ природно-заповідного фонду України, зокрема, відповідальних за екологічну освітньо-виховну роботу за темою:  «Система екологічної освітньо-виховної роботи в установах природно-заповідного фонду».

26.11.2020

   У Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління відбулася робоча зустріч ректора академії Олександра Бондаря із заступником голови Державної екологічної інспекції України Віктором Канцураком. Під час дружньої розмови Олександр Іванович поінформував високопосадовця про діяльність Академії в сучасних, непростих умовах, пов’язаних із вірусною епідемією GOVID-19,  а також про напрямки поліпшення навчального  освітньо - наукового процесу в ДЕА, висловив переконання, що поглиблення співпраці Академії з Державною екологічною інспекцією України матиме позитивні результати. У свою чергу, Віктор Канцурак наголосив, що плідна співпраця  Держекоінспекції та Академії сприятиме  поліпшенню ефективності в усіх напрямках природо-охоронної діяльності  та в розбудові екологічної галузі України.

24.11.2020
Увага!
Шановні слухачі курсів підвищення кваліфікації!
   Подовжено термін реєстрації щодо участі у курсах кафедри зеленої економіки:
     - «Управлінські механізми та інструменти зеленої економіки в форматі європейських вимог» (Детальніше про курс за посиланням)
     - «Питання запровадження вуглецевого ринку. «Вуглецевий слід» як компонент еколого-економічного механізму зеленої економіки» (Детальніше про курс за посиланням)
до 30 листопада 2020 року!

   Навчальні матеріали та тестові завдання будуть розіслані всім учасникам пізніше.
23.11.2020
В Академії відбувся захист  магістерських кваліфікаційних робіт
19 листопада 2020 року у Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління відбувся захист  магістерських кваліфікаційних робіт студентами групи №3, які навчалися за другим магістерським рівнем  спеціальності  191- екологія.
20.11.2020
   Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 1289 від 22 жовтня 2020 року завідувач кафедри методології освіти для сталого розвитку Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Пустовіт Н.А. включено до складу журі ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук у 2020 році (наукове відділення екології та аграрних наук, секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»).
09.11.2020
   Вийшла у світ нова книга – монографія  «Макроекологія України». Її автори -відомі вчені: доктор геолого-мінералогічних наук, доктор географічних наук, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, голова Державної  комісії України по запасах корисних копалин Рудько Г.І. та  доктор біологічних наук, професор, член – кореспондент Національної академії аграрних наук, заслужений діяч науки і техніки України, ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Бондар О.І.
04.11.2020
Чому необхідно брати участь в ЕКОконференції-2020?

Учасники отримають:

  • актуальну інформацію;
  • практичні поради найдосвідченіших екологів та експертів у сфері екологічної безпеки;
  • можливість перевірки знань у новому форматі;
  • цінні подарунки активним учасникам ЕКОконференції;
  • обмін досвідом;
  • матеріали практичних кейсів фіналістів олімпіади «Еколог року-2020»
30.10.2020
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та у творчому тандемі з Європейським товариством дикої природи оголошує набір на курси підвищення кваліфікації на тему «Система екологічної освітньо-виховної роботи в установах природно-заповідного фонду» для працівників установ природно-заповідного фонду, зокрема відповідальних за екологічну освітньо-виховну роботу.
30.10.2020
І Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Екологія. Довкілля. Енергозбереження» 3 – 4 грудня 2020 р.
Запрошуємо Вас узяти участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Екологія. Довкілля. Енергозбереження», присвяченій 90-річчю Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», яка буде проходити з 3 по 4 грудня 2020 року на базі кафедри прикладної екології та природокористування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (Полтава, Україна).
26.10.2020
Дніпровська прісна вода потече до  АР Крим лише після деокупації півострова

21 жовтня 2020 року у м.Херсон у приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації (вул.Соборна, 1), за підтримки Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України відбулася Міжнародна конференція на тему: "Проблемні питання водопостачання та використання водних ресурсів на території Криму в умовах російської окупації».

22.10.2020
 Білявському Георгію Олексійовичу - 85!
Вітаємо!!
     Відомому вченому, доктору геолого-мінералогічних наук, заступникові директора Міжгалузевого координаційного центру з екологічної освіти для сталого розвитку Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління  Білявському  Георгію Олексійовичу виповнилося 85 років!
20.10.2020
08 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній День екологічного маркування (World Ecolabel Day, WED). Ця дата проголошена у 2018 році з метою привернути увагу та підвищити рівень компетентності споживачів щодо переваг такого маркування завдяки позначенню ним екологічно кращих товарів.

Правила застосування екологічного маркування визначені у міжнародних стандартах серії ISO 14020. Ці стандарти спрямовані на вирішення найактуальніших проблем сьогодення, таких як безпека для здоров’я, скорочення відходів, енерго- та ресурсозбереження, якість повітря, кліматичні зміни тощо.
06.10.2020
Анонси
Увага! Шановні слухачі курсів підвищення кваліфікації!    Подовжено термін реєстрації щодо участі у курсах кафедри зеленої економіки:     - «Управлінські механізми та інструменти зеленої економіки в форматі європейських вимог» (Детальніше про курс за посиланням...
23.11.2020
   Кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління проводить для працівників служби державної охорони ПЗ «Древлянський» з 01 по 18 грудня 2020 року курси підвищення кваліфікації на тему «Організація т...
19.11.2020
   З 16 листопада по 04 грудня 2020 року кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління проводить курси підвищення кваліфікації працівників служби державної охорони НПП «Ічнянський» на тему «Організа...
19.11.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: