UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи
   5 – 8 жовтня 2021 року в Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління відбулися курси з підвищення кваліфікації за темою: «ВЕРИФІКАЦІЯ ЗВІТУ ОПЕРАТОРА ПРО ВИКИДИ ПАРНИКОВИХ ГАЗІВ (ЗА НАЦІОНАЛЬНИМ СТАНДАРТОМ УКРАЇНИ ДСТУ ISO 14065:2015 (ISO 14065:2013, IDT)»
23.11.2021
   Ректор Академії Олександр Бондар взяв участь у засіданні круглого столу «Проблеми та перспективи економічного розвитку Донецької та Луганської  областей», організованого Українським Союзом промисловців та підприємців спільно із Національною тристоронньою соціально-економічною радою.
11.11.2021
   З метою забезпечення виконання підпункту 10 пункту 1 Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30.07.2021 «Про заходи з нейтралізації загроз в енергетичній сфері», введеного в дію Указом Президента України від 28.08.2021 N 452/2021, щодо схвалення Стратегії розвитку водневої енергетики в України на період до 2030 року та затвердження плану заходів з її виконання, Міненерго та Держенергоефективності здійснюють опрацювання ключових питань, що потребують додаткового вивчення та аналізу перед формуванням відповідного нормативно-правового акта. В рамках розроблення Стратегії Міненерго проводить консультації та робочі зустрічі з приводу достатності та доцільності використання національного ресурсного потенціалу для виробництва водню. Одним з таких питань є наявність (достатність) та доступність водних ресурсів, їх види, якість та можливість їх використання в технологічних процесах виробництва водню.
11.11.2021
   5 листопада 2021 року у приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління відбулось перше засідання членів Міжвідомчої координаційної ради з питань водних ресурсів (очолює міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов). Рада, зокрема, займатиметься  питанням розширення джерел формування державного фонду водного господарства.
08.11.2021
   У рамках проекту ГЕФ "Транскордонне співробітництво та комплексне управління водними ресурсами в басейні річки Дністер", бенефіціаром якого виступало Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, було проведено уточнення проекцій зміни клімату та річкового стоку у басейні Дністра до середини XXI століття (2021-2050 рр.) щодо останнього кліматичного періоду (1991-2019 рр.). Аналіз отриманих результатів показав, що до середини XXI століття очікується подальше збільшення приземної температури повітря на всій території басейну Дністра. Зміни кількості опадів у разі підвищення температури, ймовірно, будуть неоднорідними на території басейну протягом року за різних сценаріїв.
05.11.2021
   На розширеному засіданні кафедри екології та екологічного контролю відбулась річна атестація аспірантів першого (Лаптєв В., Печений В., Похил Ю., Фортуна В., Федоренко Є., Захарченко М.) та другого (Жаврида Д.) років навчання на ОНП "Екологія та охорона навколишнього природного середовища" зі спеціальності 101 екологія.
05.11.2021
   Зупинити процес глобального потепління можливо лише змінивши глобальне мислення й пріоритети світової політики, коли та чи інша територія розглядається не лише як ринок збуту, а й як домівка для тисяч представників флори й фауни. Про це сказав Президент України Володимир Зеленський під час виступу на Конференції ООН з питань зміни клімату COP26 у Глазго (Велика Британія).
  Глава держави нагадав, що влітку Міжурядова група експертів зі зміни клімату опублікувала 6-й звіт, у якому найкращі кліматологи дійшли парадоксального висновку: збільшення ефективності використання ресурсу збільшує, а не зменшує обсяг його споживання.
   «Парадокс, але виконання Паризької угоди під загрозою через виконання Паризької угоди», – зауважив Президент. За його словами, прагнення стримати потепління на рівні 2-1,5 градуса за Цельсієм, скоротити викиди парникових газів та використання вугілля й нафти призвело до рекордного попиту й цін на газ. Унаслідок цього споживання вугілля в країнах G20 зросло на 5%, а на вугільних електростанціях Європи у вересні – на третину.
02.11.2021
   2 листопада 2021року за участі ректора Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександра Бондаря – відповідального по роботі з Організацією Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО), - представників Мінстратегпрому, постійного представництва України при міжнародних організаціях у Відні було проведено робочу консультацію з представниками Секретаріату ЮНІДО.
02.11.2021
   Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління запрошує на роботу на наступні вакантні посади на повну ставку або за сумісництвом (погодинна оплата) :
- Завідувач кафедри заповідної справи та рекреаційної діяльності;
- Директор Центру аерокосмічних досліджень.
   Контактна особа:
перший проектор з науково-педагогічної роботи Фінін Георгій Семенович
Тел. 099 492 24 15
27.10.2021
   21 жовтня розпочав роботу Національний Екофорум «Зелена економіка: як досягти балансу», який організовано Професійною асоціацією екологів України та Національним центром сталого розвитку в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансуванням урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
21.10.2021
   21 жовтня  2021 року у Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління в режимі онлайн відбулося засідання «круглого столу» за темою: «Науково -методичні підходи до створення та оновлення наборів геопросторових даних  територій та об’єктів природно-заповідного фонду та оприлюднення їх на Національному геопорталі» (модератор - Петро Мілєхін, директор Центру аерокосмічних досліджень ДЕА).
   У його роботі брали участь  понад 70 осіб -  представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, профільні спеціалісти Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, науковці, фахівці різних галузей  практично з усіх регіонів України, а також суб’єктів створення геопросторових даних та метаданих природоохоронних територій та об’єктів країни. 
21.10.2021
   У 2021 році Інституту  громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України  виповнилося 90 років від дня заснування! 18 липня 1931р. за наказом Наркомздоров'я УРСР було утворено Інститут на базі санітарно-гігієнічного відділу Українського державного інституту охорони здоров'я. За час свого становлення заклад організаційно сформувався, поповнився кваліфікованими кадрами. На сьогодні він  успішно  здійснює  науково - практичну діяльність за усіма розділами профілактичної медицини.
20.10.2021
   Науковці Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління взяли участь у Сьомій сесії Наради Сторін Орхуської конвенції у Женеві.
19.10.2021
   З приємністю повідомляємо, що зважаючи на сучасні глобальні виклики та динаміку процесів щодо запровадження зеленого курсу України, Державна екологічна Академія післядипломної освіти та управління (надалі ДЕА) як науково-освітня організація в системі Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, що займає активну позицію та очолює наукові дослідження з проблем імплементації європейської моделі «зеленої» економіки  задля покращання довкілля та забезпечення екологічної безпеки держави, cтала засновником наукового видання–наукового журналу «ЗЕЛЕНА ЕКОНОМІКА» (№реєстрації 24702-14642Р,серія КВ).
18.10.2021
 29 вересня у конференц-залі Національного музею історії України у Другій світовій війні відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу “Молодий вчений року 2021”. Лауреат премії у номінації “Науково-популярний веб-ресурс” - директорка центру діджиталізації освітньої та наукової діяльності кандидат технічних наук Горобей Марина Сергіївна. Перемога науковця Академії серед багатьох номінантів ще раз підтвердила, що Державна екологічна Академія з молодими ученими на чолі з ректором Олександром Бондарем здатні гідно конкурувати з найкращими закладами вищої освіти й науковими установами країни та здобувати найвищі результати
08.10.2021
Анонси
10 грудня 2021 року Відбудеться ІІ міжнародна науково-практична конференція «Зелена економіка та низьковуглецевий розвиток: міжнародний та національний вимір».Форма участі: дистанційна.
18.11.2021
(від розробників національного стандарту України ДСТУ ISO 14065:2015 (ISO 14065:2013, IDT) «ПАРНИКОВІ ГАЗИ. Вимоги до органів з валідації та верифікації тверджень щодо парникових газів для їх застосування у разі акредитації чи інших форм визнан...
17.11.2021
10 листопада 2021 р. о 16.30 год. відбудеться он-лайн лекція завідувачки кафедри екобіотехнології та біорізноманіття Факультету захисту рослин, біотехнології та екології Національного університету біоресурсів і природокористування України, к.б.н. Олени Юріївни Кваско «Роль цитоп...
08.11.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: