111
2222

06 листопада 2019 року ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександр Бондар в Одесі мав робочу зустріч з  очільником  Одеської облдержадміністрації Максимом Куцим. Учений поінформував главу облдержадміністрації про діяльність Академії у напрямку екологізації освіти та розбудови екологічної галузі України. Він також висловив переконання, що співпраця науковців ДЕА  з облдержадміністрацією у розв’язанні екологічних проблем в Одеському регіоні буде мати позитивні наслідки для оздоровлення довкілля Одещини. Глава облдержадміністрації певною мірою окреслив екологічні проблеми в регіоні, що накопичувалися роками, висловив свої думки щодо напрямків співпраці з ДЕА . Вони будуть передбачені у відповідному меморандумі про співпрацю, - зазначив Максим Куций.

15.11.2019

05 - 08 листопада 2019 у м. Самбір, Львівської області на базі однієї  з військових частин  науковці- викладачі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, зокрема, Володимир Гандзюра, Ганна Виговська, Леонід Горшков, Микола Мовчан, провели курси підвищення кваліфікації військових екологів з екологічної безпеки та стандартів НАТО. Навчання здійснено на виконання пунктів 294-295 заходів, спрямованих на досягнення пріоритетних завдань Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2019 р. (затверджено Указом Президента України від 10.04. 2019 р. №117/2019).

До навчання були залучені спеціалісти різних родів Збройних сил України: сухопутних військ, повітряних сил, військово-морських сил, сил спеціальних операцій, служб радіаційного, хімічного та біологічного (РХБ) захисту десантно-штурмових військ, управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України, розрахунково-аналітичного центру, військового інституту танкових військ науково-технічного університету “ХПІ”, а також представники апарату міністерства оборони, генерального штабу та інших підрозділів і служб ЗСУ.

11.11.2019
Державний заклад «Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління» оголошує конкурс на такі посади:
учений секретар;
заступник директора Навчально-наукового інституту екологічної безпеки та управління;
професор кафедри екології та екологічного контролю;
доцент кафедри екології та екологічного контролю;
доцент кафедри екологічної безпеки;
старший викладач кафедри екологічної безпеки;
професор кафедри екологічного моніторингу, геоінформаційних та аерокосмічних технологій;
доцент кафедри екологічного моніторингу, геоінформаційних та аерокосмічних технологій;
науковий співробітник Центру європейської та євроатлантичної інтеграції;
завідувач кафедри екології та економіки землекористування;
доцент кафедри екології та економіки землекористування;
асистент кафедри екології та економіки землекористування;
професор кафедри заповідної справи та рекреаційної діяльності;
доцент кафедри заповідної справи та рекреаційної діяльності;
завідувач кафедри водних ресурсів;
доцент кафедри водних ресурсів;
доцент кафедри методології освіти для сталого розвитку;
старший викладач кафедри методології освіти для сталого розвитку;
доцент кафедри зеленої економіки;
науковий співробітник Науково-видавничого відділу;
завідувач кафедри промислової безпеки та охорони праці;
доцент кафедри промислової безпеки та охорони праці;
старший викладач кафедри промислової безпеки та охорони праці;
завідувач Проблемної науково-дослідної лабораторії прикладної екології.
04.11.2019
7-11 жовтня 2019 р. у місті Трускавець за ініціативи Державної служби геології та надр України та Державної комісії України по запасах корисних копалин відбулася шоста міжнародна науково-практична конференція за темою: «Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування». У роботі конференції брали участь науковці провідних наукових закладів України та зарубіжних країн, а також співробітники Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління  Віктор Ермаков, Оксана Луньова, Катерина Бойко.
На пленарних засіданнях конференції на десяти тематичних секціях розглядалися питання щодо підвищення  ролі надрокористування в Україні, розвиток міжнародного співробітництва з питань надрокористування, відбувся обмін досвідом з геологічного вивчення та використання надр. Обговорювались актуальні питання  надрокористування та визначення нових напрямів наукових досліджень.
22.10.2019
1. Позначення та назва проекту національного стандарту.
ДСТУ «Оцінка впливу на довкілля. Транспортні споруди. Настанова щодо підготовки звіту з оцінки впливу на довкілля»
2. Усі відхилення проекту національного стандарту від відповідного регіонального стандарту.
Національний стандарт розроблено вперше.
Відповідного міжнародного/європейського стандарту немає.
18.10.2019
1. Позначення та назва проекту національного стандарту.
 ДСТУ «Оцінка впливу на довкілля. Транспортні споруди. Критерії оцінки та показники впливів на довкілля».
2. Усі відхилення проекту національного стандарту від відповідного регіонального стандарту.
Національний стандарт розроблено вперше.
Відповідного міжнародного/європейського стандарту немає.
 
18.10.2019
25-27 вересня 2019 р. у Вінницькому національному університеті за підтримки Вінницької міської ради відбувся  VІІ Всеукраїнський з’їзд екологів з міжнародною участю.  В його роботі брали участь понад 300 учасників з усіх регіонів України, а також зарубіжних країн - Швейцарії, Ірану, Німеччини, Італії, Іраку, Індії та Польщі.
Мета з’їзду – пошук спільних підходів, інженерних шляхів розв’язання екологічних проблем України, обмін досвідом, обговорення тенденцій і перспектив розвитку екологічної галузі, науки й освіти, практика в контексті стратегії сталого розвитку та заохочення талановитої студентської молоді і аспірантів до наукового пошуку в екологічних дослідженнях.
11.10.2019
08 жовтня 2019 року у Комітеті Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування під головуванням голови комітету Олега Бондаренка відбулося засідання «круглого столу» за темою: «Реформування екологічного менеджменту та визначення напрямів розвитку наукових досліджень».
У засіданні «круглого столу» брали участь народні депутати України: заступник Голови Комітету Олена Криворучкіна, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів Зіновій Андрійович; голова підкомітету з питань державного моніторингу навколишнього природного середовища Павло Якименко; голова підкомітету лісових ресурсів, об’єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об‘єктів природно-заповідного фонду Юлія Овчинникова,   представники науково - освітніх закладів, зокрема, ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександр Бондар («Моніторинг довкілля та створення комплексної екологічної лабораторії») та науковці Академії - Григорій Шматков, Ігор Салій, Володимир Ващенко, Тарас Іващенко; від Інституту гідробіології НАН України;  НДУ «Український науково-дослідний інститут екологічних проблем» (УКРНДІЕП); Інституту морської біології НАН України; ННЦ «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини» НААН України; Національного університету біоресурсів і природокористування МОН України; НДУ «Українськи й науковий центр екології моря» (УКРНЦЕМ); Інституту Зоології ім. І. Шмальгаузена НАН України; Інституту рибного господарства НААН України; Інституту водних проблем і меліорації НААН України та Київського національного торгово-економічного університету. 
09.10.2019
2 вересня Міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель прокоментував, як відбуватиметься об'єднання міністерств та пояснив пріоритети діяльності новоствореного Міністерства.
«Основна мета об'єднання двох міністерств - забезпечити комплексний підхід до державної політики у сфері використання природних ресурсів та енергії та сформувати єдину державну політику щодо подолання негативних наслідків глобальної зміни клімату. Такий підхід наразі є загальноприйнятим у європейській та світовій практиці, зокрема у таких країнах ЄС, як Франція, Данія, Греція, Португалія, а також в Австралії”, - коментує рішення Олексій Оржель.
Міністр наголосив, що засобом подолання енергетичної бідності є економічне зростання та енергоефективність, а в програмі діяльності Уряду є плани щодо збільшення обсягів відновлюваної енергетики, нарощування видобутку власних енергоносіїв.
03.10.2019
19–20 вересня 2019 року у приміщенні Уманської міської ради кафедрою водних ресурсів Навчально-наукового інституту економіки та екології природокористування Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління спільно з викладачами Уманського національного університету садівництва проведено курси підвищення кваліфікації на тему: «Упорядкування водоохоронних зон малих річок в басейні річки Південний Буг».
У навчанні заході взяли участь понад 20 державних службовців Уманської міської мерії: юридичного відділу, сектору земельних відносин, відділу з питань комунальної власності та земельних відносин, відділу архітектури та містобудування та кадастру, відділу житлово-комунального господарства.
23.09.2019
За підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України, керівництва Державного комітету телебачення та радіомовлення України та Місії України при НАТО відбувся офіційний візит високопосадовців до Штаб-квартири НАТО у Бельгії.  Зустріч проходила у м. Монс і включала в себе візит до нової Штаб-квартири НАТО та в SHAPE (штаб Верховного Головнокомандувача об’єднаних збройних сил НАТО в Європі).
Як переможець Всеукраїнського конкурсу журналістів на кращий теле- радіо ефір та інші ЗМІ про НАТО та державну політику України в сфері євроатлантичної інтеграції у візиті взяв участь директор Центру європейської та євроатлантичної інтеграції Державної екологічної академії післядипломної світи та управління Володимир Гандзюра.
17.09.2019
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління приєдналась до баготочисельних акцій  відзначення 32-ої річниці Міжнародного Дня захисту озонового шару проведенням запланованого інформаційно-просвітницького семінару для помічників народних депутатів Комітету Верховної Ради України з екологічної політики та природокористування та проведенням наради щодо визначення основних завдань та напрямів діяльності Українського озонового центру, створеного на базі академії за підтримки Програми розвитку ООН.
16.09.2019
10 вересня 2019 року у м. Харків відбулася XV Міжнародна науково-практична конференція "Екологічна безпека: проблеми і шляхи вирішення" на базі науково-дослідної установи "Український науково-дослідний інститут екологічних проблем". Конференція проходила за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Національної академії наук України, ДУ «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України», Приазовського державного технічного університету, Науково-дослідної установи «Український науково-дослідний інститут екологічних проблем» (УкрНДІЕП).
На конференції були висвітлені проблеми, пов’язані з регіональною екологією, охороною атмосферного повітря та водних об’єктів, переробкою промислових і побутових відходів, моніторингом навколишнього природного середовища, радіоекологічною безпекою та екологічно чистими енергозберігаючими технологіями.

12.09.2019
У заході також брали участь і виступили: Предстоятель ПЦУ Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній; народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко і член цього комітету  народний  депутат України Анжеліка Лабунська; начальник Національного центру управління та випробувань космічних засобів Володимир Присяжний; екс-міністр екології та природних ресурсів України Сергій Поляков, юні науковці  Київського відділення екології Малої Академії наук України з керівником відділення - Володимиром Назаренком, представники установ  та громадських екологічних організацій.
Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнішого Митрополита Епіфанія біля входу в Академію зустріли дівчата у вишиванках з короваєм і вітанням, хор виконав спів «Многая літа…».
05.09.2019
Шановні колеги!
 
Щиросердно вітаю Вас з Днем екологічних знань!
Просування екологічних знань та формування екологічної культури населення, інформування громадськості про стан справ в галузі екологічної безпеки та навколишнього середовища, а також виховання і підготовка громадянина, що вміє мислити екологічно – це завдання і напрямки діяльності колективу нашої Академії.
Важливість екологічної освіти в сучасному світі не викликає сумнівів, і в багатьох країнах є пріоритетним напрямком навчання і виховання. Адже діяльність з формування екологічної культури населення та дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища - це запорука безпечного майбутнього та збереження здоров'я майбутніх поколінь!
Успіхів Вам і нових здобутків!

З повагою,
ректор
Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, доктор біологічних наук, професор, член-кор. НААНУ, заслужений діяч науки і техніки України                                       Олександр  Бондар

04.09.2019
Анонси
Курси відбудуться з 27 по 29 листопада 2019 року у приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологічних завдань у сфері поводження з відходами. В процесі навчання ...
01.11.2019
Постійно діючі курси відбудутьсяу з 18 по 22 листопада 2019 року приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського 35, корпус 2,  м. Київ, 03035.Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у ви...
01.11.2019
Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологічних завдань у сфері енергетичної ефективності. Курси відбудуться 25-29 листопада 2019 р. у приміщенні Державної екологічної&nbs...
12.09.2019

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: