111
2222
У Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління відбулася зустріч ректора Академії Олександра Бондаря із заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгієм Тукою.
Олександр Бондар поінформував високого посадовця з науковою та освітянською діяльністю Академії на сучасному етапі, а також про підготовку закладу до нового навчального року.
Під час розмови Олександр Бондар і Георгій Тука висловили упевненість щодо поглиблення співпраці між ДЕА і МТОТом.
Зустріч пройшла у дружній і конструктивній обстановці.
22.08.2018 14.20
Круглий стіл був ініційований Комітетом громадської ради при Міністерстві екології та природних ресурсів України з питань управління відходами та небезпечними речовинами. У засіданні прийняли участь представники громадської ради, Мінприроди, Минекономрозвитку, Мінрегіону та українських підприємств діяльність яких пов’язана зі збором і заготівлю вторинної сировини та їх об’єднань («Укрвторма», «Київміськвторресурси», УкрПЕК та інші) .
Силами таких підприємств України у 2017 році зібрано, перероблено або поставлено на переробні підприємства біля 1,5 млн тонн відходів як вторинної сировини, зокрема макулатури 713,6 тис. тонн, вторинних полімерних матеріалів 120 тис. тонн, склобою 450 тис. тонн тощо.
Збирання і заготівля вторинної сировини у населення здійснюється через мережу приймальних пунктів. Щодня тисячі громадян приносять у приймальні пункти вторинну сировину. Здебільшого це малозабезпечене населення, яке шляхом продажу відходів як вторинної сировини, які утворилися в їх господарстві або зібрані на смітниках отримують додаткові кошти для забезпечення своїх потреб.
20.07.2018 13.30

12-13 липня 2018 року за ініціативи Городнянської об’єднаної територіальної громади Чернігівської області (голова Богдан Андрій Іванович,http://gormr.gov.ua) та за підтримки громадської організації «Відкритий простір: UA», одним з пріоритетних напрямків діяльності якої є підвищення кваліфікації представників органів місцевого самоврядування, організація та проведення конференцій, круглих столів, семінарів та інших заходів з питань екологічної складової регіонального розвитку,  кафедра водних ресурсів Навчально-наукового інституту економіки та екології природокористування Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління провела курси підвищення кваліфікації екологів на тему: «Упорядкування водоохоронних зон водних об’єктів на території Городнянської ОТГ».

18.07.2018 12.44
9 липня 2018 року відбулося засідання Наглядової ради Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління. У його роботі брали участь члени Наглядової ради, а також Народний депутат Верховної Ради України Юлій Мамчур та президент Малої академії наук України Станіслав Довгий.

На порядку денному засідання були розглянуті такі питання: перспективи розвитку Академії на 2018-2019 навчальні роки;  розгляд проекту Концепції діяльності та розвитку Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління на період до 2020 року.
10.07.2018 15.10
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління при Мінприроди оголошує набір на навчання за другим (магістерським) рівнем освіти за заочною формою навчання за такими спеціальностями:

- Спеціальність 101 – «Екологія» із спеціалізаціями «Екологія та охорона навколишнього середовища» та «Землевпорядкування та екологізація землекористування».
Початок прийому заяв і документів - 13 серпня.
Закінчення прийому заяв і документів - 14 вересня.
Терміни проведення Академією вступних іспитів - 17 – 21 вересня.
Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування - 24 вересня.
Терміни зарахування вступників - 26 вересня.

- Спеціальність 193 – «Геодезія та землеустрій» із спеціалізаціями «Землеустрій та адміністрування землекористуванням» та «Кадастровий реєстратор».Початок прийому заяв і документів - 20 серпня.
Закінчення прийому заяв і документів - 21 вересня.
Терміни проведення Академією вступних іспитів - 01 – 05 жовтня.
Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування - 08 жовтня.
Терміни зарахування вступників - 08 жовтня.

Тривалість навчання за заочною формою - 2,5 роки.
Вартість навчання за один семестр складає 4 тис. грн, за весь період навчання - 20 тис. грн.
02.07.2018 13.11
5 жовтня 2018 р. у м.Києві відбудеться Міжнародна наукова-практична конференція «Глобальні виклики європейській безпеці. Роль громадських організацій у протидії екологічному, космічному і кібертероризму» .
Мета Конференції – обговореннятерористичних загроз європейській безпеці та інформування міжнародних інституцій й урядів країн про методи системної протидії їх проявам.
02.07.2018 11.46

Всім відомо, що справа збереження природно-заповідного фонду України має загальнодержавне значення. Разом з тим, державне регулювання в зазначеній сфері є досить складним та спирається на багато секторальних нормативно-правових актів.
У рамках виконання Закону України “Про природно-заповідний фонд України” і згідно з планом-графіком курсів підвищення кваліфікації державних службовців – працівників територіальних органів Державної екологічної інспекції України та громадських інспекторів з охорони довкілля на 2018 ріку Державній екологічній академії післядипломної освіти Міністерства екології та природних ресурсів Україниз 25по 27червня 2018 р. проходили курси підвищення кваліфікації на тему «Організація та здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства про охорону і використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду».

02.07.2018 11.12

На базі ПК 6 Технічного комітету стандартизації ТК 82 «Охорона довкілля» здійснюється розроблення методом перекладу проекту національного стандарту ДСТУ EN 60622 Вторинні елементи живлення і батарейки, що містять лужні або інші некислотні електроліти. Герметичні нікель-кадмієві призматичні перезаряджуванні окремі елементи (IDT).

01.07.2018 18.15
Так, за інформацією міністерства енергетики та вугільної промисловості України, протягом чотирьох місяців 2018 року в Україні  зросли обсяги виробництва сонячної електроенергії на 52% - до 245 млн КВт, згенеровано від вітру — 435 млн КВт  та біомаси - 89 млн КВт екологічно чистої електроенергії.
Довідково. Іспанська  компанія Acciona Energia Global  як інвестор  вкладе €55 млн у будівництво Димерської сонячної електростанції ( Київська область) потужністю  57 МВт. В рамках проекту уже здійснені окремі підготовчі роботи та розроблена  проектна документація.
Литовська компанія «Модус Енерджі Інтернешнл Б.В.» має намір побудувати в Любарському районі Житомирської області  сонячну електростанцію загальною потужністю 37 МВт.
 Отже,  «зеленій» енергетиці в Україні -   бути!
22.06.2018 13.14
Вперше на Гуцульщині тренінг-семінар «Організація екскурсійної діяльності за методикою «Інтерпретація природи» був проведений Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління за підтримки Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Міністерства екології та природних ресурсів України, Національного природного парку «Верховинський» та Туристичної Асоціації Івано-Франківщини.
22.06.2018 13.09
У Торгово-промисловій палаті України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33) за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства регіонального розвитку будівництва та ЖКГ України відбувся третій будівельний конгрес України «Надра України - шанс і втрати будівельників».

У його роботі брали участь представники окремих надровидобувних підприємств та виробники будівельної галузі, громадських екологічних організацій, ЗМІ, а також: Олег Кирилюк, т.в.о. голови Державної служби геології на надр України; Олександр Бондар, ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінприроди; Серій Губа, заступник директора юридичного департаменту Мінприроди; Павло Качур, голова Асоціації виробників цементу України «Укрцемент» ; Сергій Гончаренко, очільник департаменту закупівель ПБГ «Ковальська»; Дмитро Олійник, голова ради Федерації роботодавців України; керівники деяких облрад.
18.06.2018 12.46
15 червня 2018 року відбулось відкриття дитячої художньої навчально-пізнавальної виставки «Довкілля очима дітей».
Її мета – виховання в молодого покоління українців любові до природи та бережливого ставлення до довкілля через засоби мистецтва.
Організатори намагалися вкотре через  дитяче сприйняття мальовничої природи України привернути увагу дорослих до існуючих проблем довкілля.
Захід відбувся за  ініціативи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління  на базі  Оргуського інформаційно-просвітницький центру.     
16.06.2018 15.38
У Національній стратегії екологічної політики до 2030 року закладені ключові показники ефективності (КРІ) для України. Про це заявив заступник Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Микола Кузьо під час Шостого засідання Панелі Східного партнерства з питань довкілля та зміни клімату, де йшлося про формування цілісного та довгострокового бачення політики держав-партнерів з охорони довкілля.
Микола Кузьо наголосив, що в Україні зараз триває формуванні нової політики управління відходами та  розробляється системний підхід до моніторингу якості води та повітря, а також заходи із впровадження низьковуглецевої стратегії.
14.06.2018 22.39
«Ми за чисті узбережжя і людям, і птахам!» – під таким гаслом в рамках Всесвітнього Дня охорони навколишнього середовища працівники Національного природного парку "Джарилгацький" провели інформаційно - пропагандистську акцію на центральному місцевому пляжі, залучаючи волонтерів. Цього року до акції активно долучилися працівники Скадовської центральної бібліотеки.
Метою колективу було донести до відпочиваючих, і перш за все до дітей, що морські узбережжя – це не тільки пляжні зони, а, насамперед, в певні періоди року, місця проживання багатьох видів водоплавних та коловодних птахів. Птахи дуже часто сприймають кольорові частинки пластику чи жуйок за їжу, що призводить до захворювань і зрештою їх загибелі.
11.06.2018 12.27
Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС продовжує співпрацю з Програмою професійної підготовки Україна-НАТО Представництва НАТО в Україні -  30 травня розпочався черговий навчальний модуль “Стратегічні комунікації”. Упродовж двох днів державні фахівці, залучені до формування РНП Україна-НАТО-2019,   оволодівали практичні комунікативні навички кризового менеджменту з урахуванням міжвідомчого співробітництва, розробки плану дій та офіційних заяв, що створюють необхідні умови для поглиблення євроатлантичної інтеграції України. Програму модуля було розроблено за ініціативи Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, а також Центру інформації та документації НАТО. Від Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління у заході брали  участь  директор Центру європейської та євроатлантичної інтеграції ДЕА Володимир Гандзюра та науковий співробітник Сергій Погурельський.
06.06.2018 12.55
Анонси
Постійно діючі курси відбудутьсяу у приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського 35, корпус 2,  м. Київ, 03035.Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологіч...
10.01.2020
Курси відбудуться у приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологічних завдань у сфері поводження з відходами. В процесі навчання буде розглянуто основні принципи та ...
01.11.2019
Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологічних завдань у сфері енергетичної ефективності. Курси відбудуться 25-29 листопада 2019 р. у приміщенні Державної екологічної&nbs...
12.09.2019

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: