111
Розділи
5-6 березня 2019 року відбувся черговий навчальний модуль з питань євроатлантичної інтеграції України під егідою комісії «Україна – НАТО» за темою: «Основи стратегічного планування». У заході брали участь науковці Центру європейської та євроатлантичної інтеграції  Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Володимир Гандзюра та Сергій Погурельський, які є членами робочої групи з розробки річних національних програм у рамках Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України.
На порядку денному розглядалися питання щодо кращих практик та спільних викликів при стратегічному плануванні. Про взаємозв’язок між державними установами в процесі підготовки та впровадження стратегічних рішень доповів Генеральний директор Директорату координації державних політик та  стратегічного планування Дмитро Шевчук. Планування в оборонному секторі НАТО проаналізував радник з питань управління оборонними ресурсами Офісу зв’язку НАТО в Україні Андреас Ляйбнер.
11.03.2019
28 лютого 2019 року в Луганській облдержадміністрації відбувся науково-практичний семінар з питань діяльності Ради регіонального розвитку.
     У його роботі  брали  участь: виконуючий обов’язки голови Луганської облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь; заступник міністра тимчасово-окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука; ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінприроди, доктор біологічних наук, професор Олександр Бондар; юрист-консультант Міністерства екології та природних ресурсів України Євген Найда; директор науково-дослідного інституту ДІПРОМІСТО, кандидат технічних наук Іван Шпилевський;  представники структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад та органів місцевого самоврядування.
07.03.2019

20-22 лютого науковці Академії, зокрема,  кафедра водних ресурсів ННІ економіки та екології природокористування Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління (зав. кафедри к.т.н., с.н.с. Томільцева А.І., доцент кафедри к.с.-г.н. КузьмінськийВ. О., керівник проектної діяльності ДЗ «ДЕА», доцент кафедри водних ресурсів к.ю.н. Кравченко  Б.М.) провели курси підвищення  кваліфікації для працівників водного господарства Тернопільської та Чернівецької областей на тему: «Екологічні компенсаторні заходи з експлуатації водних ресурсів річок Карпатського регіону».

04.03.2019
З 14 по 27 лютого 2019 р. у м. Пирятин Полтавської області були курси підвищення кваліфікації з питань охорони праці посадових осіб та спеціалістів Національного природного парку "Пирятинський", що належить до сфери управління Мінприроди, а також для посадових осіб і фахівців відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської районної державної адміністрації.
У навчальному процесі брали участь науковці Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління: Ігор Салій – директор Галузевого навчального центру з питань охорони праці ДЕА; Тарас Іващенко – завідувач кафедри екологічного аудиту та експертизи ДЕА; Анатолій Антонов – професор кафедри екологічного аудиту та експертизи ДЕА; Віктор Марієвський – професор кафедри екологічного аудиту та експертизи ДЕА; Валерій Кузьмін – професор кафедри екологічного аудиту та експертизи ДЕА.
28.02.2019
У Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління 28 лютого 2019 року відбулася  міжвідомча наради з питань виконання завдань та заходів Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2019 рік.
У заході брали участь: представники Міністерства оборони України Гущин С.Л., начальник відділу екологічної  безпеки  та цивільного захисту Управління екологічної  безпеки  та протимінної діяльності; Парталян А.С., заступник начальника відділу екологічної  безпеки  та цивільного захисту Управління екологічної  безпеки  та протимінної діяльності; Міністерства екології та природних ресурсів України - Тарасенко О.В. – заступник директора департаменту стратегії  та європейської інтеграції, начальник відділу координації міжнародних проектів; Чумак А.П., начальник відділу взаємодії з громадськістю та ЗМІ Секретаріату; Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління - Мовчан М.М., проректор з інноваційного та технічного розвитку; Гандзюра В.П., директор Центру європейської та євроатлантичної інтеграції; Погурельський С.П., науковий співробітник Центру європейської та євроатлантичної інтеграції; Виговська Г.П., завідувачка кафедри екологічної безпеки; Шевченко Р.Ю., доцент кафедри екологічного моніторингу, геоінформаційних та аерокосмічних технологій; Київського національного університету імені Тараса Шевченка - Заславський В.А., професор кафедри кібернетики.
28.02.2019

Потужність станції – 5 МВт. Її розташують у місті на ділянці за адресою:  вулиця Запорізька 36-А, орієнтовна вартість робіт становить 7,3 мільйона гривень.Переможця тендеру буде визначено четвертого березня, а саме будівництво має бути завершене 31 грудня 2019 року.Станом на кінець 2018 року близько 7,5 тис. українських родин встановили сонячні електростанції загальною потужністю майже 160 МВт. Серед них 838 мешканців Київської області (Заінформацією 1NEWS).

27.02.2019
19-21 лютого 2019 року в Кабінеті Міністрів України  понад 70 українських фахівців із 24 державних відомств взяли участь у спільних консультаціях щодо розбудови системи національної стійкості із Групою експертів НАТО.
Від Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління у консультаціях взяв участь директор Центру європейської та євроатлантичної інтеграції Володимир Гандзюра.
Відкриваючи захід, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зазначила, що цьогорічні консультації є унікальними, адже мають на меті розв’язати не ситуативну проблему, а розробити ефективну, попереджувальну систему національної стійкості саме на стратегічному рівні. Сучасні загрози еволюціонують із неймовірною швидкістю. Відтак і реакція має бути відповідною. Україна має унікальний досвід, адже 5 років безперервних гібридних атак неабияк загартували наш «імунітет». Однак для того, щоб стійкість не залишалася спонтанною і реактивною, ми і маємо створити далекоглядну систему захисту на стратегічному рівні.
25.02.2019
Сьогодні Кабінет Міністрів розглянув та схвалив Національний план управління відходами, який визначає завдання і практичні заходи, що дозволять Україні вже до 2030 року перейти на нову модель поведінки з відходами на зразок діючої в країнах Європейського Союзу. Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.
«Насправді сьогодні Уряд схвалив знаковий документ, який нарешті дозволить Україні практично змінювати ситуацію із відходами, зокрема, побутовими. Національний план управління з відходами не лише визначає головні кроки з боку держави на найближчі 10 років, але й враховує європейські підходи проведення реформи у цій сфері. Насправді Україна виконує свої прямі зобов’язання, взяті в рамках Угоди про асоціацію з ЄС», - пояснив Остап Семерак.
20.02.2019

06.02.2019 року у приміщенні Орхуського інформаційно-просвітницького центру Мінприроди за ініціативи кафедри водних ресурсів ННІ економіки та екології природокористування Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління відбулися курси підвищення кваліфікації для державних службовців Департаменту екології Київської обласної державної адміністрації і Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра  за темою: «Ефективність та екологічна роль берегоукріплювальних  споруд на дніпровських водосховищах».

07.02.2019
Науково - освітні працівники Державної екологічній академії післядипломної освіти та управління спільно з спеціалістами профільних підрозділів Міністерства екології та природних ресурсів України 5-7 лютого 2019 року провели курси підвищення кваліфікації для   спеціалістів організацій та установ Природно-заповідного фонду України, а також   представників  департаментів  екології облдержадміністрацій за темою: « Забезпечення виконання вимог Рамсарської конвенції в Україні».   
У перший  навчальний день  з лекцією – презентацією виступив Ігор Іваненко, заступник директора Навчально-наукового інституту економіки та екології природокористування ДЕА. Він поінформував присутніх із науково – освітньою діяльністю  Академії в напрямку збереження водно-болотних угідь Природно-заповідного фонду України , дотримання нашою державою Рамсарської конвенції. Доповідач зазначив, що Конвенція про водно-болотні угіддя (Convention on Wetlands)  вперше була підписана 2 лютого 1971 року в місті Рамсаре (Іран) і з того часу вона відома як Рамсарська конвенція (Ramsar Convention). Мета  Рамсарської конвенції — збереження місць мешкання водоплавних птахів в усьому світі.    Кожна країна, що є Договірною Стороною Конвенції. має заявити до Переліку водно-болотних угідь міжнародного значення бодай одне своє угіддя і взяти його під охорону.
07.02.2019

Цього тижня в Україні розпочалася акція «Водно-болотні угіддя – ключовий фактор у протидії змінам клімату. Працівники окремих Національних природних парків відвідають загальноосвітні школи та проведуть з школярами  різноманітні навчально-пізнавальні екологічні заходи, зокрема, уроки та майстер-класи за темою: «Водно-болотні угіддя – ключовий фактор у протидії змінам клімату», в рамках яких учні ознайомляться із змінами клімату, що відбуваються на планеті, значенням водно-болотних угідь у природі та житті людини, рамсарськими територіями своєї місцевості, флорою та фауною, а також відповідальністю за порушення природоохоронного законодавства на цих територіях.

06.02.2019

Рік тому обірвалося життя Олени Миколаївни Смоляр – нашої колеги, відомого еколога, педагога, чарівної жінки, творчої особистості та просто гарної людини.

Сумуємо та пам’ятаємо.
04.02.2019
3 лютого 2019 року ректор Державної  екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександр Бондар  був присутній  під час недільної літургії та церемонії інтронізації предстоятеля Православної Церкви України митрополита   Епіфанія  у Софії Київській.
Олександр Іванович привітав предстоятеля з офіційним вступом у високий сан та сорокаліттям з дня народження. 
04.02.2019
29-30 січня 2019 року в Дипломатичній академії України ім. Геннадія Удовенка при МЗС України стартував річний навчальний Курс, спрямований на підвищення рівня професійної компетенції фахівців, які опікуються євроатлантичною інтеграцією України. Від Державного закладу «Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління» участь у модулях Курсу беруть науковці Центру європейської та євроатлантичної інтеграції Гандзюра В.П. та Погурельський С.П.
01.02.2019
30 січня 2019 року в Академії відбувся науковий семінар  для науково- викладацького складу ДЕА за темою: «Енергетична стратегія України до  2035 року, розроблена на основі принципів III – го енергетичного пакету Європи. Чи можливі її корегування?». Із доповіддю виступив доктор технічних наук, професор Юрій Лапшин. Він зокрема зазначив, що на  сьогодні у світі все більше надається уваги альтернативній «зеленій енергетиці», яка, порівняно з атомною, має  економічні переваги,  екологічно чистіша і безпечніша для життя людей .
30.01.2019
Анонси
   З 19 квітня 2020 року вступив у дію прийнятий  29 серпня 2019 року Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель».   Упровадження нової...
13.05.2020
Державна екологічна академія за пітримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України спільно з Європейським Товариством Дикої Природи в Україні оголошує набір на курси підвищення кваліфікації на тему «Туризм та управління відходами на природоохоронних територіях» для працівників,...
12.05.2020
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, спільно з Міністерством енергетики та захисту довкілля України за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, запрошує  управлінців, представників Держадміністрацій, місцевого самоврядування, територіальних громад, бізне...
10.03.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: