UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи
Доступ до міжнародних наукометричних баз даних є важливим інструментом для інтеграції української науки у світовий та Європейський дослідницький простори.

10 лютого 2021 року між Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління та Державною науково-технічною бібліотекою України підписано договір № 385 Про забезпечення доступу до електронних наукових баз даних Web of Science та Scopus у режимі он-лайн на безоплатній основі відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 29 травня 2020 р. № 721 «Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам до електронних наукових баз даних та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства освіти і науки України» (із змінами, внесеними наказом МОН від 17 листопада 2020 року № 1426).

Усі науковці академії мають можливість доступу та використання електронних книг платформи ScienceDirect, яка діє в рамках національної передплати до 31 грудня 2021 року. Протягом усього 2021 року наукові (науково-педагогічні) працівники Академії мають змогу використовувати у проведенні наукових досліджень понад 39 тис. електронних книг колекції Аll Ассеss Воокs одного з провідних видавництв світу Elsevier, які доступні на платформі ScienceDirect, в рамках передплаченого доступу.

З огляду на загрозу поширення коронавірусної хвороби COVID-19 та запровадження на усій території України карантину, налаштовано дистанційний доступ до платформи ScienceDirect з метою забезпечення вченим можливості повноцінного використання ресурсу. Усі співробітники Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління мають можливість працювати дистанційно з платформою ScienceDirect без прив’язки до IP-адреси установи.


З усіх технічних питань звертайтеся у Центр діджиталізації освітньої та наукової діяльності або пишіть на адресу digital@dea.edu.ua або marina.dea@ukr.net (Марина Сергіївна Горобей).
Анонси
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, управління туризму Київської обласної державної адміністрації у творчому тандемі з Ворзельським музеєм історії та культури «Уваровський дім&...
08.07.2021
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління розпочинає прийом документів до магістратури за спеціальністю 101 - Екологія, спеціалізація "Екологія та управління природними ресурсами".
23.06.2021
Lorbach Communication GmbH організовує міжнародний захід meetingpoint.energy на тему структурних змін та відновлюваних енергетичних джерел з 21 по 25 червня 2021 року.В рамках конгресу буде представлений досвід виведення з експлуатації шахт та майбутні перспективи енергетичн...
21.06.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: