UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи
Доступ до міжнародних наукометричних баз даних є важливим інструментом для інтеграції української науки у світовий та Європейський дослідницький простори.

10 лютого 2021 року між Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління та Державною науково-технічною бібліотекою України підписано договір № 385 Про забезпечення доступу до електронних наукових баз даних Web of Science та Scopus у режимі он-лайн на безоплатній основі відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 29 травня 2020 р. № 721 «Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам до електронних наукових баз даних та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства освіти і науки України» (із змінами, внесеними наказом МОН від 17 листопада 2020 року № 1426).

Усі науковці академії мають можливість доступу та використання електронних книг платформи ScienceDirect, яка діє в рамках національної передплати до 31 грудня 2021 року. Протягом усього 2021 року наукові (науково-педагогічні) працівники Академії мають змогу використовувати у проведенні наукових досліджень понад 39 тис. електронних книг колекції Аll Ассеss Воокs одного з провідних видавництв світу Elsevier, які доступні на платформі ScienceDirect, в рамках передплаченого доступу.

З огляду на загрозу поширення коронавірусної хвороби COVID-19 та запровадження на усій території України карантину, налаштовано дистанційний доступ до платформи ScienceDirect з метою забезпечення вченим можливості повноцінного використання ресурсу. Усі співробітники Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління мають можливість працювати дистанційно з платформою ScienceDirect без прив’язки до IP-адреси установи.


З усіх технічних питань звертайтеся у Центр діджиталізації освітньої та наукової діяльності або пишіть на адресу digital@dea.edu.ua або marina.dea@ukr.net (Марина Сергіївна Горобей).
Анонси
10 грудня 2021 року Відбудеться ІІ міжнародна науково-практична конференція «Зелена економіка та низьковуглецевий розвиток: міжнародний та національний вимір».Форма участі: дистанційна.
18.11.2021
(від розробників національного стандарту України ДСТУ ISO 14065:2015 (ISO 14065:2013, IDT) «ПАРНИКОВІ ГАЗИ. Вимоги до органів з валідації та верифікації тверджень щодо парникових газів для їх застосування у разі акредитації чи інших форм визнан...
17.11.2021
10 листопада 2021 р. о 16.30 год. відбудеться он-лайн лекція завідувачки кафедри екобіотехнології та біорізноманіття Факультету захисту рослин, біотехнології та екології Національного університету біоресурсів і природокористування України, к.б.н. Олени Юріївни Кваско «Роль цитоп...
08.11.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: