UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи
Жить экологично с хлореллой настойчиво и аргументированно советует на протяжении десятка лет руководитель фермерского хозяйства «У Самвела» и научно-производственной компании «Живая хлорелла» Самвел Мкртчян.

Почему известный в городе ресторатор обзаводится фермерским хозяйством — это как-то понятно. Но создать пока единственное в стране опытное производство по культивированию зеленой водоросли с использованием инновационной, подтвержденной экологическими сертификатами технологии и строить планы на возведение его в ранг одного из самых популярных украинских биологических стартапов — здесь требуется разъяснение.

05.05.2020

   За ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці.

    Указом Президента України від 18 серпня 2006 року  день об’єднання людей навколо проблеми збереження життя і здоров’я  працівників -28 квітня - офіційно визнаний в Україні.

    У 2020 році  МОП  у Всесвітній  день охорони праці робить акцент на надзвичайну важливу проблему , актуальність якої не підлягає ніяким сумнівам сьогодення  і є важливою  для населення всього світу.   За рекомендацією Міжнародної  організації  праці гасло Всесвітнього дня охорони праці у 2020  році –  «Зупинимо пандемію: безпека і здоров'я на роботі можуть врятувати життя».

    Тему  було змінено в зв'язку з поширенням інфекції COVID-19. До початку пандемії  МОП присвячували день охорони праці в 2020 році проблемі насильства та домагання у сфері охорони праці.
27.04.2020

   Всесвітня Водна Асоціація (IWA) провела черговий вебінар у міжнародному форматі щодо стану водозабезпечення та водовідведення. Учасники з усього світу  наголосили, що працюючи для громад та міст, надаючи людям послуги з водопостачання та водовідведення, водоканали знаходяться під особливим наглядом для забезпечення безпечною питною водою та очистки стічної води. Спалах пандемії, викликаний вірусом, призводить до невпевненості серед населення. Окрема увага під час вебінару була присвячена  забезпеченню водоканалів реагентами та дослідженням щодо дієвості тих чи інших засобів знезараження води, бо очевидно, що поточна епідеміологічна криза - не остання.

   У Китаї, Нідерландах та інших країнах було виявлено, що COVID-19 є життєздатним у зразках калу та сечі, зібраних у пацієнтів, заражених вірусом. Важливо, щоб очисні споруди впроваджували ефективну практику дезінфекції, щоб вірус не поширювався через регенеровані стічні води під час спалаху.
22.04.2020
16 квітня 2020 року у Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління уперше відбувся он-лайн захист кваліфікаційних робіт другого освітнього рівня "Магістр" зі спеціальності 101- екологія. Всі здобувачі (Величкін С.В., Гільбран С.В., Коротецький В.П., Митропан Ю.М., Нечай М.М., Струков Д.Г., Чорнобров О.Ю., Шульга О.О.) успішно захистили свої роботи,  отримавши високі оцінки. 
 
Екзаменаційна комісія у складі: 
Голова ЕК - Лукашов Дмитро Володимирович, доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри екології  та зоології ННЦ "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
22.04.2020
Учасники 25-ї Української антарктичної експедиції (УАЕ) подолали останній відрізок шляху до Антарктиди та дісталися станції «Академік Вернадський». Після 6 днів дороги кораблем команда прибула на острів Галіндез пізно вночі (за київським часом) сьогодні, 21 квітня 2020 року.
«На «Вернадському» їх із нетерпінням чекали колеги з 24-ї експедиції, які відзимували там уже більше року, а також сезонний загін науковців, що перебуває в Антарктиді кілька місяців. Бо через ситуацію в світі з коронавірусом та карантином у 25-ї експедиції була, мабуть, найтриваліша та найскладніша подорож до Антарктиди», – зазначив очільник Національного антарктичного наукового центру МОН Євген Дикий.
21.04.2020
В  зв'язку з поширенням  коронавірусу, Мінекоенерго  у співпраці з Галузевим навчальним центром з питань охорони праці (Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління)  підготували рекомендації  щодо дотримання гігієни праці  на   робочих місцях.
Рекомендується:
  1. Тримати безпечну  відстань  від  іншої  сторони (1-1,5 метра).
  2. Сприяти регулярному та ретельному миттю рук особами, які перебувають у громадських  місцях: мильною  водою або дезінфікують руки спиртовмісним засобом (мінімум 60%).
  3. Переконатися, що працівники, замовники та підрядники мають доступ до місць, де вони можуть мити руки з милом.
  4. Розміщувати дезінфікуючі дозатори на видимих місцях в робочій зоні та стежити за тим, щоб ці дозатори регулярно заправлялися.
  5. Викладати інформацію  про те, як правильно мити руки на видимому місці. 
21.04.2020
День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля». Свято було задумане на честь Стокгольмської конференції з довкілля, що стала однією з найважливіших в історії екологічного руху, оскільки цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) – Екологічна програма ООН, яка на сьогодні є основним ідеологом Всесвітнього Дня довкілля. Головна мета свята – підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження та охорони  навколишнього природного середовища. Щорічно цього дня підприємства та установи, громадські екологічні організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.
У 2020 році Український День навколишнього середовища (День довкілля) припадає на 18 квітня.
18.04.2020
Пандемія коронавірусу піднімає багато запитань до водного сектору в усьому світі. Застосування найкращого світового досвіду в Україні дозволить, крім іншого, протистояти цьому складному виклику сьогодення. Україна тільки розпочала свій складний шлях до впровадження європейських стандартів, тому імплементація положень водних директив Європейського Союзу (ЄС) сприятиме національній безпеці у секторі якості води та управління водними ресурсами. Можливо, саме зараз - в часи боротьби з коронавірусом, коли основним доступним заходом захисту лишається миття рук з милом під проточною водою та додержання правил особистої та колективної гігієни, Україна змушена переосмислити важливість забезпечення кожного в Україні якісною та безпечною питною водою і належними умовами санітарії.
17.04.2020

13 квітня волонтери громадських екологічних організацій України провели онлайн - навчання в школах міст країни з учнями 7-9 класів за темою: «Зміна клімату і наслідки кліматичних змін».

Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління долучилася до громадської ініціативи з реалізації просвітницького проекту для досягнення  цілі сталого розвитку  - «Запобігання зміни клімату».

Розроблена програма позашкільної просвітницької роботи «Зміна клімату і наслідки кліматичних змін» з інноваційно адаптованими інформаційними матеріалами та елементами практичних занять щодо запобіганню або зниженню рівня зміни клімату передбачає п'ять занять.  Поліпшити рівень знань учням сприятимуть не тільки теоретичні знання, а й практичні заняття за такою темою.  Наприклад, висадження дерев, дослідження і застосування екологічних маркувань, виготовлення багаторазової сумки-шопера тощо. Унікальна інтерактивна методика подачі матеріалів учням враховує особливості освіти для сталого розвитку, допомагає формувати реальні моделі поведінки дітей.

14.04.2020
Пандемія коронавірусу піднімає багато запитань до водного сектору в усьому світі. У той час, коли сфера водопостачання і водовідведення надає послуги у національному контексті, наукові та технічні аспекти є спільними для усіх країн.

Міжнародна Водна Асоціація (IWA) - мережа професіоналів з водних ресурсів зі 140 країн, які прагнуть до світу, в якому управління водою здійснюється розумно, усталено та справедливо.

Міжнародна Водна Асоціація організувала дискусійний форум в режимі онлайн і розпочала низку вебінарів з метою обміну досвідом серед провідних експертів світу щодо розповсюдження COVID-19 (SARS-CoV-2) у воді. Перший семінар відбувся 8 квітня цього року, наступний очікується 17 квітня.

13.04.2020
Пожежі у Чорнобильській зоні відчуження виникли у суботу, 4 квітня. Тоді вогонь охопив 20 га лісу. Станом на 7:00 6 квітня у Зоні відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення тривала ліквідація двох осередків пожеж: поміж с. Володимирівка та с. Жовтневе Котовського лісництва на площі близько 20 га, а також неподалік  с. Рагівка цього ж лісництва на площі близько 5 га.  
Разом з тим, станом на 10-ту годину ранку, нові осередки загоряння не виникали.За три дні до боротьби з вогнем були залучені 138 рятувальників і 32 одиниці техніки, зокрема,  2 літаки  Ан-32П та вертоліт Мі-8.
06.04.2020
У відповідь на публікації в електронних ресурсах, що ніби-то затримано за хабар проректора Екологічної академії, повідомляємо: жоден з проректорів Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління не затриманий. Всі проректори працюють і виконують свої функціональні обов'язки.
26.03.2020
З радістю повідомляємо Вам, що  Науково-практичний журнал «Екологічні науки» відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 409 від 17.03.2020 року включено до категорії «Б» Переліку наукових фахових видань України  у галузі біологічних наук (091 - Біологія), природничих наук (101 - Екологія, 103 - Науки про Землю) та технічних наук (183 - Технології захисту навколишнього середовища).
Висловлюємо всім щиру подяку за проведену масштабну роботу з підготовки журналів та всіх необхідних документів. Це наше спільне досягнення, до якого ми готувалися впродовж останніх двох років. Було докладено багато зусиль, які принесли свої позитивні результати!
21.03.2020
Глобальна пандемія коронавірусу змусила  25-ту Українську антарктичну експедицію  повернутися до Києва -  зимівники не мали змоги дістатися до станції «Академік Вернадський». Як повідомили у прес-службі Міністерства освіти та науки України, експедиція вирушила до льодового континенту 16 березня, але  не  потрапила до Антарктиди, тому 20 березня у повному складі повернулася  до Києва.
20.03.2020
Анонси
УВАГА! РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ПРОДОВЖЕНА ДО 10 ЖОВТНЯ! 08 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній День екологічного маркування (World Ecolabel Day, WED). Ця дата проголошена у 2018 році з метою привернути увагу та підвищити рівень компетентності споживачів щодо переваг такого маркування завдяки...
15.09.2020
25 вересня м. Переяслав Київської обл. Професійна асоціація екологів України спільно з Національним центром сталого розвитку запрошують стати учасником та партнером ECOFORUM-2020 за сприяння Переяславської міської ради та міського голови міста Переяслава. ЗАВДАННЯ ФОРУМУ: Обговорити важливіст...
09.09.2020
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління оголошує конкурс про прийом до аспірантури на 2020 рік зі спеціальностей 101 - Екологія, 051 – Економіка з відривом та без відриву від виробництва.
17.08.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: