UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи
Місія кафедри – запровадження геоінформаційних та аерокосмічних технологій при реалізації екологічного моніторингу та прогнозуванні наслідків антропогенного впливу на стан довкілля. Реалізується формуванням навчально-методичної бази забезпечення навчального процесу в магістратурі та аспірантурі,підвищенні кваліфікації екологів та працівників природоохоронної сфери.

Кафедра є випусковою
із спеціальності «Геодезія та землеустрій» (освітня програма підготовки магістрів землеустрою та адміністрування землекористування). Викладачі кафедри задіяні при підготовці магістрів та докторів філософії зі спеціальності «Екологія».

Кафедра є випусковою із спеціальності «Геодезія та землеустрій» (освітня програма підготовки магістрів землеустрою та адміністрування землекористування). Викладачі кафедри задіяні при підготовці магістрів та докторів філософії зі спеціальності «Екологія».

Навчальні дисципліни: «Геодезія природокористування», «Геодезичне та картографічне забезпечення кадастрових робіт», «Фотограмметрія та ДЗЗ», «Топографо-геодезична практика», «Геоінформаційні системи в екології», «Екологічний моніторинг та засоби контролю», «Методологія та організація наукових досліджень», «Методологія екологічного моніторингу», «Сучасні наукові бази даних та онлайн ресурси в екології».

Розроблена програма курсів підвищення кваліфікації на тему: «Використання геоінформаційних та аерокосмічних технологій цифрової картографії для проведення екологічного моніторингу та прогнозування наслідків антропогенного впливу на стан довкілля».

Навчальна та робоча программа курсів

На кафедрі функціонує Навчальна лабораторія геодезії, картографії та землеустрою, яка забезпечує навчальний процес за спеціальностями 193 «Геодезія та землеустрій» та 101 «Екологія».

Навчальний процес та науково-дослідна робота забезпечена графічною станцією-геосервером для централізованої ГІС-обробки даних кадастру ПЗФ, комплектом для аерофотогеодезичних робіт квадрокоптера Inspire 2, плотерами та ГІС-програмами.

  

Склад кафедри:

Шевченко Роман Юрійович, кандидат географічних наук, завідувач кафедри.

Машков Олег Альбертович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри

Улицький Олег Андрійович, доктор геологічних наук, доцент, професор кафедри

Єрмаков Віктор Миколайович, доктор технічних наук, доцент, професор кафедри

Дяченко Н.О., кандидат геологічних наук, старший науковий співробітник, доцент кафедри

Мілєхін Петро Опанасович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри

Дятел Олександр Олексійович, кандидат технічних наук, доцент кафедри

Найда Є.І., асистент кафедри

Неклеса Д.О., методист кафедри вищої категорії

Студенти кафедри

    

Анонси
Увага! Шановні слухачі курсів підвищення кваліфікації!    Подовжено термін реєстрації щодо участі у курсах кафедри зеленої економіки:     - «Управлінські механізми та інструменти зеленої економіки в форматі європейських вимог» (Детальніше про курс за посиланням...
23.11.2020
   Кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління проводить для працівників служби державної охорони ПЗ «Древлянський» з 01 по 18 грудня 2020 року курси підвищення кваліфікації на тему «Організація т...
19.11.2020
   З 16 листопада по 04 грудня 2020 року кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління проводить курси підвищення кваліфікації працівників служби державної охорони НПП «Ічнянський» на тему «Організа...
19.11.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: