UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи
Очолює Навчально-науковий інститут екологічної безпеки та управління доктор геолеологічних наук, доцент, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки, Почесний розвідник надр УкраїниУлицький Олег Андрійович.

Навчально-науковий інститут екологічної безпеки та управління (далі Інститут) є структурним підрозділом Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.

Метою діяльності Інституту є проведення освітних, навчальних, навчально-методичних, науково-дослідних та експертних  робіт, підготовка згідно з державним замовленням і договірними зобов’язаннями висококваліфікованих фахівців з питань охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання природних ресурсів, екологічної безпеки, державного екологічного контролю,  земельного контролю та оцінки земельних ділянок, екологічної експертизи та аудиту, поводження з відходами, геологічного вивчення надр, топографо-геодезичної та картографічної діяльності, розробка та впровадження механізмів екологічного менеджменту.
 
У складі Інституту функціонують кафедри:
Анонси
УВАГА! РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ПРОДОВЖЕНА ДО 10 ЖОВТНЯ! 08 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній День екологічного маркування (World Ecolabel Day, WED). Ця дата проголошена у 2018 році з метою привернути увагу та підвищити рівень компетентності споживачів щодо переваг такого маркування завдяки...
15.09.2020
25 вересня м. Переяслав Київської обл. Професійна асоціація екологів України спільно з Національним центром сталого розвитку запрошують стати учасником та партнером ECOFORUM-2020 за сприяння Переяславської міської ради та міського голови міста Переяслава. ЗАВДАННЯ ФОРУМУ: Обговорити важливіст...
09.09.2020
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління оголошує конкурс про прийом до аспірантури на 2020 рік зі спеціальностей 101 - Екологія, 051 – Економіка з відривом та без відриву від виробництва.
17.08.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: