UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи


Фінін Георгій Семенович
     Доктор фізико-математичних наук 

Народився в місті Києві.
 
В 1974 році закінчив Київський інститут інженерів цивільної авіації та отримав диплом з відзнакою за спеціальністю Електронні обчислювальні машини.
 
В 1981 році захистив дисертацію на тему «Про деякі чисельні способи синтезу оптимальних регуляторів» за спеціальностями Теорія систем, теорія автоматичного регулювання і управління та системний аналіз і Обчислювальна математика. Отримав вчену ступінь кандидата фізико-математичних наук.
 
В 1988 році присвоєно вчене звання старшого наукового співробітника за спеціальністю Автоматизація технологічних процесів та виробництв.
 
В 2001 році захистив дисертацію на тему «Стаціонарні і динамічні моделі та методи розподілу гідроресурсу» за спеціальністю Математичне моделювання та обчислювальні методи. Отримав вчену ступінь доктора фізико-математичних наук.
 
В 2015 році присвоєно вчене звання професора кафедри геоінформатики та фотограмметрії.
 
Автор понад 120 наукових праць. Сфери наукових інтересів: математичне моделювання, управління водними ресурсами,геоінформаційні технології, теорія оптимального управління, системний аналіз, теорія математичних ігор, питання соціальної філософії.

 

Анонси
Увага! Шановні слухачі курсів підвищення кваліфікації!    Подовжено термін реєстрації щодо участі у курсах кафедри зеленої економіки:     - «Управлінські механізми та інструменти зеленої економіки в форматі європейських вимог» (Детальніше про курс за посиланням...
23.11.2020
   Кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління проводить для працівників служби державної охорони ПЗ «Древлянський» з 01 по 18 грудня 2020 року курси підвищення кваліфікації на тему «Організація т...
19.11.2020
   З 16 листопада по 04 грудня 2020 року кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління проводить курси підвищення кваліфікації працівників служби державної охорони НПП «Ічнянський» на тему «Організа...
19.11.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: