UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Оголошено реєстрацію на Конкурс для вчителів з нагоди відзначення Всесвітнього Дня екологічного маркування

08 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній День екологічного маркування (World Ecolabel Day, WED). Ця дата проголошена у 2018 році з метою привернути увагу та підвищити рівень компетентності споживачів щодо переваг такого маркування завдяки позначенню ним екологічно кращих товарів.

Правила застосування екологічного маркування визначені у міжнародних стандартах серії ISO 14020. Ці стандарти спрямовані на вирішення найактуальніших проблем сьогодення, таких як безпека для здоров’я, скорочення відходів, енерго- та ресурсозбереження, якість повітря, кліматичні зміни тощо.

Дуже важливо щоб громадяни розуміли, як відрізнити перевірені екологічні маркування і усвідомлювали перевагу позначених ними товарів для здоров’я та довкілля.

ДЗ «Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління» підтримує ініціативу міжнародної асоціації Global Ecolabelling Network і у партнерстві з іншими організаціями бере участь в організації й проведенні інформаційно-просвітницької кампанії до цього Дня.

Конкурс є частиною цієї кампанії.

Конкурс для вчителів з нагоди відзначення Всесвітнього Дня екологічного маркування проходить на освітній платформі Міністерства освіти і науки України з реалізації наскрізної змістовної лінії «Екологічна безпека та сталий розвиток». Передбачає проведення заняття на тему «екологічне маркування» та позанавчальних заходів (вікторини, змагання, практикуми тощо). Термін виконання конкурсного завдання – до 01 листопада 2020 р.

Реєстрація конкурсантів до 01 жовтня.

Онлайн реєстрація та детальніша інформація про Конкурс тут.

Призовий фонд в розмірі 50 000 грн
. забезпечує ВГО «Жива планета». Переможці в додаткових номінаціях також отримають грошові премії та цінні призи.

Урочисте вручення дипломів, премій і призів переможцям відбудеться у грудні 2020 року (дату буде уточнено пізніше) під час вручення ЕКО-Оскарів на «ECОtransformation-2020» (Київ, Premier Palace Hotel).
Анонси
УВАГА! РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ПРОДОВЖЕНА ДО 10 ЖОВТНЯ! 08 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній День екологічного маркування (World Ecolabel Day, WED). Ця дата проголошена у 2018 році з метою привернути увагу та підвищити рівень компетентності споживачів щодо переваг такого маркування завдяки...
15.09.2020
25 вересня м. Переяслав Київської обл. Професійна асоціація екологів України спільно з Національним центром сталого розвитку запрошують стати учасником та партнером ECOFORUM-2020 за сприяння Переяславської міської ради та міського голови міста Переяслава. ЗАВДАННЯ ФОРУМУ: Обговорити важливіст...
09.09.2020
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління оголошує конкурс про прийом до аспірантури на 2020 рік зі спеціальностей 101 - Екологія, 051 – Економіка з відривом та без відриву від виробництва.
17.08.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: