UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Працівники установ природно-заповідного фонду України підвищили кваліфікацію

   4–5 лютого 2021 року освітяни  Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління спільно з Департаментом природно-заповідного  фонду Міндовкілля  України та українсько-німецьким проєктом «Підтримка природно-заповідних територій України», який впроваджується в рамках Німецької фінансової кооперації(FC) і фінансується за рахунок Кредитної установи для відбудови (KfW), провели курси підвищення кваліфікації для працівників, які працюють в установах природно-заповідного фонду України, за темою: «Організація моніторингу водноболотних угідь та імплементація Рамсарської конвенції в Україні».
   Ідейним натхненником курсів була головний спеціаліст відділу координації еколого-освітньої та рекреаційної діяльності Міндовкілля, к.б.н. Петрович О.З. У навчальному процесі брали участь: доцент кафедри методології освіти для сталого розвитку ДЕА к.б.н. Гудкова Н.В., доцент кафедри заповідної справи та рекреаційної діяльності, к.б.н. Тищенко В.М. та  завідувачка кафедри водних ресурсів Академії, к.екон.н. Закорчевна Н.Б.
   Понад 100 науковців - співробітників установ природно-заповідного        фонду України підвищили свою кваліфікацію, ознайомившись з практичними підходами до організації моніторингу водно-болотних угідь та залучилися до імплементації Рамсарської конвенції в Україні.

 
 
Анонси
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління запрошує на курси підвищення кваліфікації «Механізми та інструменти зеленої економіки в форматі європейських вимог (екологічний аудит, СЕО, ОВД)».Комплектація групи – до 4 березня 2020р.на основі заяви.
17.02.2021
Кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління з 15 по 25 лютого 2021 року проводить для працівників служби державної охорони НПП «Нобельський» курси підвищення кваліфікації на тему «О...
12.02.2021
25 березня 2021 р. об 11.00 в актовому залі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління (вул. Митрополита Василя Липківського, 35, корп. 2, м. Київ, Україна) відбудеться Національна науково-практична конференція та круглий стіл: «Європейський зелений курс та водна п...
10.02.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: