UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Відбудеться ІІ міжнародна науково-практична конференція «Зелена економіка та низьковуглецевий розвиток: міжнародний та національний вимір»

   10 грудня 2021 року Відбудеться ІІ міжнародна науково-практична конференція «Зелена економіка та низьковуглецевий розвиток: міжнародний та національний вимір».
   Мета конференції - оцінка інституційних можливостей та прогресу досягнень в напрямі імплементації  європейських сценаріїв зеленого зростання,  низьковуглецевого розвитку та кліматичної політики України з врахуванням євроінтеграційних прагнень та глобальних викликів.
   Робочі мови конференції: українська, англійська
   Форма участі: дистанційна.
   Для участі необхідно:
  1. Заповнити електронну заявку для участі.
  2. Надіслати електронний варіант тез доповіді
  3. Сплатити організаційний внесок та надіслативідскановану квитанцію. Реквізити для оплати будуть відправлені учасникам одночасно з інформацією оргкомітету щодо реєстрації та прийняття наданих матеріалів до друку.
   Зазначені вище матеріали необхідно надіслати до 10 грудня 2021 р. на електронну адресу: conference@dea.kiev.ua
   Детально в інформаційному листі за посиланням.
Анонси
10 грудня 2021 року Відбудеться ІІ міжнародна науково-практична конференція «Зелена економіка та низьковуглецевий розвиток: міжнародний та національний вимір».Форма участі: дистанційна.
18.11.2021
(від розробників національного стандарту України ДСТУ ISO 14065:2015 (ISO 14065:2013, IDT) «ПАРНИКОВІ ГАЗИ. Вимоги до органів з валідації та верифікації тверджень щодо парникових газів для їх застосування у разі акредитації чи інших форм визнан...
17.11.2021
10 листопада 2021 р. о 16.30 год. відбудеться он-лайн лекція завідувачки кафедри екобіотехнології та біорізноманіття Факультету захисту рослин, біотехнології та екології Національного університету біоресурсів і природокористування України, к.б.н. Олени Юріївни Кваско «Роль цитоп...
08.11.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: