111
2222
Розділи

У Всесвітній День охорони довкілля в Академії відзначені переможці конкурсу відео-робіт «Життя без сміття»

Всесвітній день охорони довкілля відзначається щорічно 5 червня. Святкування цього Дня розраховане на те, щоб наголосити на людському факторі у питаннях охорони довкілля; дати народам світу змогу активно сприяти стійкому й справедливому розвитку,  розумінню того, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних проблем є громади, а також підкреслити корисність партнерських відносин, щоб у всіх країн і народів було  безпечніше й благополучніше майбутнє.
Саме  цього дня було відзначено переможців конкурсу відео-робіт «Життя без сміття», що проводився Партнерською мережею «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні» за підтримки ПМГ ГЕФ з 15 листопада 2018 року до 20 квітня 2019 року. Мета конкурсу -  формування екологічно відповідальної культури поведінки дітей та молоді, привернення уваги до проблем накопичення відходів та підвищення рівня обізнаності з питань поводження з відходами.

На Конкурс було подано 62 роботи у чотирьох номінаціях із усіх куточків України.

05 червня 2019 року переможці конкурсу (1-2-3 місця) взяли участь у лабораторії успіху, під час якої мали можливість поспілкуватися з науковцями та експертами Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, представниками окремих профільних підрозділів Міністерства екології та природних ресурсів України, а також Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні». Діти продемонстрували також свої бліц-візитівки переможців Всеукраїнського конкурсу відео-робіт «Життя без сміття».

Учасники заходу відвідали Оргуський інформаційно-просвітницький  центр, завдяки діяльності якого забезпечується також інформаційно-комунікаційна можливість діалогу громадськості та державних органів влади у виробленні екологічно значущих рішень.

Школярі та їх вчителі відвідали Представництво ООН в Україні, де дізналися про Програму малих грантів Глобального екологічного фонду та Програму розвитку ООН тощо.

У заході брали участьректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, д.б.н., професор, член-кореспондент НААНУ, заслужений діяч науки і техніки України Олександр БОНДАР; заступник начальника Управління з питань оцінки впливу на довкілля та дозвільно-ліцензійної діяльності Міністерства екології і природних ресурсів України Сергій ЖУКАУСКАС; керівник секції екології Київського відділення Малої академії наук, д.б.н Володимир НАЗАРЕНКО; завідувачка кафедри екологічної безпеки Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, к.т.н, Ганна ВИГОВСЬКА; директор Міжгалузевого координаційного центру з екологічної освіти для сталого розвитку Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, к.е.н. Ванда БАРАНОВСЬКА; завідувачка кафедри екології та екологічного контролю Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, д.б.н. Наталія РИЖЕНКО; директор Оргуського інформаційно-просвітницького центру, к.п.н. Галина СЄРОВА;  експерт проекту ПМГ ПРООН/ГЕФ, к.б.н. тренер Партнерської мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку» Олена КОЗАК.

Учасники заходу відвідали Оргуський інформаційно - просвітницький  центр, завдяки діяльності якого забезпечується також інформаційно-комунікаційна можливість діалогу громадськості та державних органів влади у виробленні екологічно значущих рішень.

Школярі та їх вчителі побували у Представництві ООН в Україні, де дізналися про Програму малих грантів Глобального екологічного фонду та Програму розвитку ООН тощо.

Довідково: Конкурсні роботи розміщені на спеціально створеному сайті: https://wasteno.org.ua/, а інформація про переможців за посиланням: https://wasteno.org.ua/page/peremozhci або http://www.ecoosvita.org.ua/novyna/konkurs-videorobit-zhyttya-bez-smittya-zaversheno-vitayemo-peremozhcivГалерея тут
Анонси
25 червня 2019 року розпочне роботу Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Проблеми регулювання земельного ринку в Україні: інституціональні, економічні, екологічні» присвячена 70-річчю вченого, практика-землевпорядника Третяка Антона Миколайовича. Захід відбудеться в прим...
07.06.2019
23 липня 2019 р. в УкрІНТЕІ відбудеться науково-практичний семінар на тему: «Людина в умовах інформаційного перенавантаження». Мета семінару – розкрити формування нової свідомості людини в умовах інформаційного перенавантаження.
06.06.2019
Триває набір на оновлений курс дистанційного навчання "Екологічне право. Екологічна безпека. Вищий рівень".Курс дистанційного навчання «Екологічне право. Екологічна безпека. Вищий рівень» — це якісний освітній продукт, який постійно оновлюється і актуалізується відповідно до з...
20.05.2019

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: