UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Спецпроєкт Всеукраїнська практична онлайн-конференція «Задля європейського Зеленого курсу: наука+практика. Як синхронізувати знання і вимоги часу»


СПЕЦПРОЄКТ

Всеукраїнська ПРАКТИЧНА онлайн-конференція
«ЗАДЛЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗЕЛЕНОГО КУРСУ: наука+практика. Як синхронізувати знання і вимоги часу»
13 листопада, 10.00 – 15.00

   Організатори: Професійна асоціація екологів України, журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства», Національний центр сталого розвитку

   Запрошуються всі, хто хоче вчитися і вчити, хто хоче взяти на роботу добре підготованих молодих фахівців і хто таку роботу шукає!

Чи розуміють майбутні менеджери-природоохоронці, які виклики їх чекають?
Чи співпадає арсенал знань студентів з тими очікуваннями, які висуває роботодавець?

Як синхронізувати ці процеси?

   Що повинен знати еколог-випускник ВНЗ, щоб отримати роботу, про яку мріє?
   Які скіли мають бути в арсеналі молодого спеціаліста?
   Що забезпечить якісні результати задля довкілля з перших днів роботи?
   Кого беруть на роботу підприємства та яким інструментарієм має володіти молодий спеціаліст?
   З якими складнощами доведеться зіштовхнутися з перших днів та які перепони подолати?

   На конференції провідні експерти-практики спільно з головними екологами підприємств України дадуть відповіді на ці та багато інших болючих запитань студентів-випускників, розкажуть, на які моменти слід вже зараз звернути увагу, поділяться лайфхаками в підготовці себе до практичної діяльності!

   Проєкт соціальний! Участь безкоштовна! Необхідна реєстрація!

   Україна вже задекларувала свої наміри щодо підтримки сталого розвитку та його цілей: підписано Угоду про асоціацію з ЄС, адаптовано Цілі сталого розвитку, озвучено прагнення стати учасником Європейського зеленого курсу. Однак, механізми державного регулювання та стимулювання, які б забезпечували реалізацію цих завдань, потребують значного доопрацювання із залученням усіх стейкхолдерів – держави, бізнесу та громадськості.

   Задля синхронізації розуміння, вишівської підготовки молодих фахівців і вимог бізнесу, ключовими темами онлайн-конференції стануть Європейський зелений курс та виклики декарбонізації, екологічна модернізація, циркулярна економіка та управління відходами, а також стратегії сталого розвитку бізнесу та держави. Ці теми є ключовими завданнями для всіх суб’єктів взаємодії.

   До участі в проєкті запрошуються студенти-випускники і науковці провідних НЗ.

   За результатами конференції буде започатковано:

  «Практичну біржу» - для студентів екологічних спеціальностей, що працюватиме як центр із організації виробничих практик для студентів на провідних підприємствах (відповідно до обраної спеціалізації).

  «Центр зайнятості еколога» - для випукників ВУЗів за екологічними спеціальностями, як практичний інструмент працевлаштування/

  «Рекрутингове екологічне агентство» - для забезпечення бізнесу висококваліфікованими екологами із числа тимчасово не працевлаштованих.

Детальніше тут

З питань участі:
Наталія Мороз
(063) 849 - 3806
adm@ecolog-ua.com

Анонси
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, управління туризму Київської обласної державної адміністрації у творчому тандемі з Ворзельським музеєм історії та культури «Уваровський дім&...
08.07.2021
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління розпочинає прийом документів до магістратури за спеціальністю 101 - Екологія, спеціалізація "Екологія та управління природними ресурсами".
23.06.2021
Lorbach Communication GmbH організовує міжнародний захід meetingpoint.energy на тему структурних змін та відновлюваних енергетичних джерел з 21 по 25 червня 2021 року.В рамках конгресу буде представлений досвід виведення з експлуатації шахт та майбутні перспективи енергетичн...
21.06.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: