111
2222
Розділи

Працівники Державного дендрологічного парку «Тростянець» підвищили кваліфікацію

З 25 по 29 березня 2019 року окремі працівники Ічнянського НПП та Державного дендрологічного парку «Тростянець» навчалися в Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління на курсах із загальних питань охорони праці та оцінки впливу на довкілля.
Навчання здійснювали науковці та освітяни Академії в адмінприміщенні Ічнянського НПП.
Важливо зазначити те, що така форма навчання з підвищення кваліфікації посадових осіб установ природно-заповідного фонду (виїзні навчальні курси Академії) є досить ефективною, з мінімальними затратами бюджетних коштів і дозволяє підвищити кваліфікаційний рівень із багатьох напрямів діяльності всім категоріям працівників.
Анонси
25 червня 2019 року розпочне роботу Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Проблеми регулювання земельного ринку в Україні: інституціональні, економічні, екологічні» присвячена 70-річчю вченого, практика-землевпорядника Третяка Антона Миколайовича. Захід відбудеться в прим...
07.06.2019
23 липня 2019 р. в УкрІНТЕІ відбудеться науково-практичний семінар на тему: «Людина в умовах інформаційного перенавантаження». Мета семінару – розкрити формування нової свідомості людини в умовах інформаційного перенавантаження.
06.06.2019
Триває набір на оновлений курс дистанційного навчання "Екологічне право. Екологічна безпека. Вищий рівень".Курс дистанційного навчання «Екологічне право. Екологічна безпека. Вищий рівень» — це якісний освітній продукт, який постійно оновлюється і актуалізується відповідно до з...
20.05.2019

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: