111
2222
Розділи

Постійно діючі курси підвищення кваліфікації на тему: «Організація та здійснення управління і контролю у галузі раціонального використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища суб’єктами господарювання»

  Курси проводяться для спеціалістів природоохоронних служб підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців відповідно до статті 7 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» та з метою підвищення рівня ефективності природоохоронної роботи суб’єктів господарювання щодо запобігання забруднення довкілля.
  Програма курсів розрахована на 36 годин.
 До читання лекцій залучаються провідні фахівці Державної екологічної інспекції України та Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.
  Вартість навчання одного слухача становить 3 000 гривень.
  Навчання проводяться один раз на два місяці.
  Після закінчення курсів слухачі отримують свідоцтво встановленого зразка та набір законодавчих і нормативних актів відповідно до тематики курсів (біля 180 одиниць) в електронному вигляді.
  Для участі у навчанні необхідно подати заявкуна e-mail evg_chum@bigmir.net, вказавши назву організації; прізвище, ім’я та по батькові слухача; посаду, відділ; електронну адресу.
   Додаткову інформацію можна отримати за тел. 098 428-61-37, 050-412-68-24 (Чумак Євген Борисович) або (044) 206-31-86 (відділ навчально-методичної роботи).

Заявка
Анонси
   З 19 квітня 2020 року вступив у дію прийнятий  29 серпня 2019 року Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель».   Упровадження нової...
13.05.2020
Державна екологічна академія за пітримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України спільно з Європейським Товариством Дикої Природи в Україні оголошує набір на курси підвищення кваліфікації на тему «Туризм та управління відходами на природоохоронних територіях» для працівників,...
12.05.2020
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, спільно з Міністерством енергетики та захисту довкілля України за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, запрошує  управлінців, представників Держадміністрацій, місцевого самоврядування, територіальних громад, бізне...
10.03.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: