111
2222
Розділи

Постійно діючі курси підвищення кваліфікації на тему: «Організація та здійснення управління і контролю у галузі раціонального використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища суб’єктами господарювання»

  Курси проводяться для спеціалістів природоохоронних служб підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців відповідно до статті 7 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» та з метою підвищення рівня ефективності природоохоронної роботи суб’єктів господарювання щодо запобігання забруднення довкілля.
  Програма курсів розрахована на 36 годин.
 До читання лекцій залучаються провідні фахівці Державної екологічної інспекції України та Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.
  Вартість навчання одного слухача становить 3 000 гривень.
  Навчання проводяться один раз на два місяці.
  Після закінчення курсів слухачі отримують свідоцтво встановленого зразка та набір законодавчих і нормативних актів відповідно до тематики курсів (біля 180 одиниць) в електронному вигляді.
  Для участі у навчанні необхідно подати заявкуна e-mail evg_chum@bigmir.net, вказавши назву організації; прізвище, ім’я та по батькові слухача; посаду, відділ; електронну адресу.
   Додаткову інформацію можна отримати за тел. 098 428-61-37, 050-412-68-24 (Чумак Євген Борисович) або (044) 206-31-86 (відділ навчально-методичної роботи).

Заявка
Анонси
24–26 лютого 2020 року кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління проводить навчання з підвищення кваліфікації посадових осіб і фахівців природно-заповідних установ, державних службовців системи Мінекоенерго України т...
17.02.2020
З 18 по 20 лютого 2020 р. в приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління відбудуться курси підвищення кваліфікації на тему «Розроблення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне пов...
12.02.2020
Державна екологічна  академія  післядипломної освіти та управління запрошує до участі у Всеукраїнськiй науково-практичнiй конференції: «Духовність особистості у вимірі цілей сталого розвитку України». Дата проведення: 27 лютого 2020 р.  Місце проведення: Оргусь...
12.02.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: