UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

«Макроекологія України» - нове видання для широкої аудиторії

      Вийшла у світ нова книга – монографія  «Макроекологія України». Її автори -відомі вчені: доктор геолого-мінералогічних наук, доктор географічних наук, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, голова Державної  комісії України по запасах корисних копалин Рудько Г.І. та  доктор біологічних наук, професор, член – кореспондент Національної академії аграрних наук, заслужений діяч науки і техніки України, ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Бондар О.І.
   У виданні розглянуті макроекологічні проблеми України, демографічні чинники та їх вплив на стан навколишнього природного середовища  в країні, визначені екологічні загрози й ризики, а також їх наслідки для демографічних, міграційних, урбанізаційних процесів в Україні.  Загострено  увагу на особливостях діяльності   енергетичної галузі країни,  використанні  родовищ корисних копалин і пов’язані з цим   навантаження  на   довкілля. Автори також  кваліфіковано окреслили шляхи поліпшення екологічної ситуації в Україні.
   Книга стане корисним посібником для широкого читацького загалу.

 
Анонси
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління запрошує на курси підвищення кваліфікації для виконавців звітів з екологічних процедур "Механізми та інструменти зеленої економіки в форматі європейських вимог( екологічний аудит, СЕО, ОВД)".
30.04.2021
Кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління проводить для працівників служби державної охорони НПП «Гуцульщина» з 15 по 23 квітня 2021 року курси підвищення кваліфікації на тему «Організація та здійснення з...
14.04.2021
Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологічних завдань у сфері управління водними ресурсами, водопостачання та водовідведення, сучасних методів очищення стічних вод.Для комплектування груп просимо надіслати заявку до 17 травня на e-mail: natzakor...
09.04.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: