111
2222

Екологічний Форум ООН: Індивідуальні рішення

14 травня 2019 року Організація Об’єднаних Націй в Україні, у партнерстві з Центром екологічних ініціатив “Екодія” за участі представників Мінприроди та науковців Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління проводить Екологічний Форум ООН на найактуальніші для України теми щодо захисту навколишнього середовища.
Учасники заходу розглянуть теми щодо зменшення рівня побутових відходів, екологічну моду, проблеми води, еко-трендів у житлі та транспорті, зміну клімату та Екологічні пріоритети України до 2030 (Green Agenda 2030). Серед спікерів: посли, представники ООН, міжнародних і українських організацій, еко-активісти, блогери, представники Міністерств, соціально відповідального бізнесу, активні громадяни.

Мета заходу
- мотивувати українців стати більш екологічно свідомими і впроваджувати екотренди у повсякденному житті.

В рамках форуму відбудеться: 6 панельних дискусій; презентація виставки картин художниці Ольги Кондрацької на тему водних ресурсів; міні-фешн шоу швейцарської дизайнерки Isagus Toche; інсталяція на тему екології «Резиденція Думок»; соціальна реклама на тему екології від фестивалю соціальної реклами «Molodiya Festival» (постери та відео).

Спікерами виступатимуть співробітники ООН, представники українських та міжнародних організацій, соціально відповідального бізнесу, представники Уряду України, Посол Швеції в Україні, активісти, свідомі громадяни, лідери громадської думки, та представники неурядових організацій, що працюють у сфері захисту довкілля.
 
Ведучий заходу – Валентин Пугачов, Директор з комунікацій “Екодія”.
Під час проходження конференції здійснюватиметься відеотрансляція: live stream на Facebook-сторінці ООН.
Місце проведення - місто Київ, вул. Десятинна 12.
Анонси
23 липня 2019 р. в УкрІНТЕІ відбудеться науково-практичний семінар на тему: «Людина в умовах інформаційного перенавантаження». Мета семінару – розкрити формування нової свідомості людини в умовах інформаційного перенавантаження.
06.06.2019
Постійно діючі курси відбудутьсяу приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського 35, корпус 2,  м. Київ, 03035.Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологічни...
01.06.2019
Триває набір на оновлений курс дистанційного навчання "Екологічне право. Екологічна безпека. Вищий рівень".Курс дистанційного навчання «Екологічне право. Екологічна безпека. Вищий рівень» — це якісний освітній продукт, який постійно оновлюється і актуалізується відповідно до з...
20.05.2019

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: