UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Дієвий механізм для забезпечення збалансованого розвитку держави

   2 листопада 2021року за участі ректора Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександра Бондаря – відповідального по роботі з Організацією Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО), - представників Мінстратегпрому, постійного представництва України при міжнародних організаціях у Відні було проведено робочу консультацію з представниками Секретаріату ЮНІДО.
  Головна тема заходу - реалізація спільного проєкту Офісу сприяння інвестицій та технологій. Він стане дієвим механізмом для залучення технологій, інновацій та інвестицій у пріоритетні для країни напрямки промисловості, підвищення конкурентоспроможності української промислової продукції та підтримки у створенні інклюзивного та сталого промислового розвитку.
   Офіс стане майданчиком для виявлення, сприяння та налаштування зв’язків між постачальниками технологій та іншими зацікавленими сторонами з-поміж наукових та науково-дослідних установ, національних урядових організацій та бізнес-асоціацій задля реалізації конкретних інвестиційних проєктів для забезпечення сталого розвитку держави.
 Під час зустрічі були обговорені національні пріоритети уряду України у запланованому створенні Офісу сприяння інвестицій та технологій в Україні, а також  узгоджені організаційні питання.

Анонси
10 грудня 2021 року Відбудеться ІІ міжнародна науково-практична конференція «Зелена економіка та низьковуглецевий розвиток: міжнародний та національний вимір».Форма участі: дистанційна.
18.11.2021
(від розробників національного стандарту України ДСТУ ISO 14065:2015 (ISO 14065:2013, IDT) «ПАРНИКОВІ ГАЗИ. Вимоги до органів з валідації та верифікації тверджень щодо парникових газів для їх застосування у разі акредитації чи інших форм визнан...
17.11.2021
10 листопада 2021 р. о 16.30 год. відбудеться он-лайн лекція завідувачки кафедри екобіотехнології та біорізноманіття Факультету захисту рослин, біотехнології та екології Національного університету біоресурсів і природокористування України, к.б.н. Олени Юріївни Кваско «Роль цитоп...
08.11.2021