111
Розділи

«Чиста» енергетика – серед пріоритетів для розвитку енергонезалежності та економічного зміцнення України

28 листопада 2019 р. у м. Києві в КВЦ «Парковий» під егідою Мінекоенерго відбувся широкомасштабний ювілейний X Міжнародний інвестиційний форум з відновлюваної енергетики.
В Україні за останні 5 років впроваджено численні «зелені» проекти, в які інвестовано близько 4 млрд євро. Отже, відновлювана енергетика посідає одне із чільних місць у рейтингу залучених інвестицій в економіку країни, є екологічно безпечною для навколишнього середовища та зменшує залежність українських громад від вугілля та газу.
Подальша стратегія розвитку «зеленої» енергетики на конкурентних засадах стала ключовою темою обговорення для понад 700 учасників Форуму із різних регіонів України, а також із-за кордону.

На сесіях  та панельних дискусіях Форуму чільними були теми: відновлювані джерела енергії: глобальні виклики та перспективи для України; стратегічне партнерство України та ЄС; основні напрями розвитку відновлюваних джерел енергії; успішні приклади реалізації проектів; запровадження аукціонної системи; шляхи залучення інвестицій у «зелені» проекти.
У роботі форуму брали участь  представники центральних органів виконавчої влади, міжнародних організацій, громадських екологічних організацій, ключових вітчизняних та закордонних гравців ринку відновлюваної енергетики, науковці, зокрема, від Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління – директор Навчально – наукового інституту екологічної безпеки та управління Олег Улицький; директор  Центру еколого – ресурсного відновлення Донбасу Віктор  Єрмаков; доцент Оксана Луньова.
Захід проводився за підтримки Проекту ПРООН/ГЕФ «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні»; Українсько-данського енергетичного центру; Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні; Енергетичної Асоціації «Українська Воднева Рада»;АБ «Укргазбанк»; компаній - «KNESS»; «ДТЕК ВДЕ»; «Кліар Енерджі».

 

Анонси
   З 19 квітня 2020 року вступив у дію прийнятий  29 серпня 2019 року Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель».   Упровадження нової...
13.05.2020
Державна екологічна академія за пітримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України спільно з Європейським Товариством Дикої Природи в Україні оголошує набір на курси підвищення кваліфікації на тему «Туризм та управління відходами на природоохоронних територіях» для працівників,...
12.05.2020
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, спільно з Міністерством енергетики та захисту довкілля України за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, запрошує  управлінців, представників Держадміністрацій, місцевого самоврядування, територіальних громад, бізне...
10.03.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: