UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Білявському Георгію Олексійовичу - 85!

Вітаємо!!

     Відомому вченому, доктору геолого-мінералогічних наук, заступникові директора Міжгалузевого координаційного центру з екологічної освіти для сталого розвитку Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління  Білявському  Георгію Олексійовичу виповнилося 85 років! На  життєвому шляху доля випробовувала його на різних посадах, у тому числі - на міцність у геологічних експедиціях як на суші, так і на морі, а цілеспрямований характер і невтомна праця допомагали йому досягати успішних висот і  в науково-освітній діяльності. Він автор уперше підготовленого в Україні підручника з екології, тривалий час очолював  науково-методичну комісію МОН України з екології, вагомий його внесок у реалізацію в Україні Стратегії СЄК ООН з ОСР…  Понад десять років він плідно працює у Державній екологічній  академії післядипломної освіти та управління. 

Колектив  Академії щиро вітає ювіляра з 85-річчям від Дня народження!

Вельмишановний Георгію Олексійовичу!

Ваш широкий діапазон знань, високий професіоналізм, працелюбність та активна громадянська позиція допомагали Вам досягати вагомих успіхів на всіх посадах, які ви обіймали на своєму життєвому шляху. Як доктор геолого-мінералогічних наук Ви маєте незаперечний авторитет у геологоекологічній науці як в Україні, так і за рубежем. І сьогодні Ваша освітньо-наукова діяльність примножує здобутки Академії на терені розбудови екологічної галузі  України.
Від усього серця зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів у науково- творчій діяльності, невтомності й довголіття!  Нехай щастя і добро панують у Вашій родині!.
Колектив Державної комісії України по запасах корисних копалин долучається до привітань!

Анонси
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, управління туризму Київської обласної державної адміністрації у творчому тандемі з Ворзельським музеєм історії та культури «Уваровський дім&...
08.07.2021
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління розпочинає прийом документів до магістратури за спеціальністю 101 - Екологія, спеціалізація "Екологія та управління природними ресурсами".
23.06.2021
Lorbach Communication GmbH організовує міжнародний захід meetingpoint.energy на тему структурних змін та відновлюваних енергетичних джерел з 21 по 25 червня 2021 року.В рамках конгресу буде представлений досвід виведення з експлуатації шахт та майбутні перспективи енергетичн...
21.06.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: