UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

5 червня - Всесвітній день охорони навколишнього природного середовища

   Щороку 5 червня за ініціативи ООН відзначається  Всесвітній  день охорони навколишнього природного середовища (World Invironment Day). Кожен рік він проводиться у рамках певної тематики.  2020 рік присвячений збереженню біорізноманіття.
   Сьогодні екологічні проблеми стоять у низці  найважливіших і визначають рівень благополуччя всієї світової цивілізації, зокрема й нашої країни.
   Щирі вітання всім колегам і однодумцям, наснаги, згуртованості, результативності від колективу Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.
Анонси
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, управління туризму Київської обласної державної адміністрації у творчому тандемі з Ворзельським музеєм історії та культури «Уваровський дім&...
08.07.2021
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління розпочинає прийом документів до магістратури за спеціальністю 101 - Екологія, спеціалізація "Екологія та управління природними ресурсами".
23.06.2021
Lorbach Communication GmbH організовує міжнародний захід meetingpoint.energy на тему структурних змін та відновлюваних енергетичних джерел з 21 по 25 червня 2021 року.В рамках конгресу буде представлений досвід виведення з експлуатації шахт та майбутні перспективи енергетичн...
21.06.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: