UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи
Доступ до міжнародних наукометричних баз даних є важливим інструментом для інтеграції української науки у світовий та Європейський дослідницький простори.

10 лютого 2021 року між Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління та Державною науково-технічною бібліотекою України підписано договір № 385 Про забезпечення доступу до електронних наукових баз даних Web of Science та Scopus у режимі он-лайн на безоплатній основі відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 29 травня 2020 р. № 721 «Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам до електронних наукових баз даних та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства освіти і науки України» (із змінами, внесеними наказом МОН від 17 листопада 2020 року № 1426).

Усі науковці академії мають можливість доступу та використання електронних книг платформи ScienceDirect, яка діє в рамках національної передплати до 31 грудня 2021 року. Протягом усього 2021 року наукові (науково-педагогічні) працівники Академії мають змогу використовувати у проведенні наукових досліджень понад 39 тис. електронних книг колекції Аll Ассеss Воокs одного з провідних видавництв світу Elsevier, які доступні на платформі ScienceDirect, в рамках передплаченого доступу.

З огляду на загрозу поширення коронавірусної хвороби COVID-19 та запровадження на усій території України карантину, налаштовано дистанційний доступ до платформи ScienceDirect з метою забезпечення вченим можливості повноцінного використання ресурсу. Усі співробітники Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління мають можливість працювати дистанційно з платформою ScienceDirect без прив’язки до IP-адреси установи.


З усіх технічних питань звертайтеся у Центр діджиталізації освітньої та наукової діяльності або пишіть на адресу digital@dea.edu.ua або marina.dea@ukr.net (Марина Сергіївна Горобей).
Анонси
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління запрошує на курси підвищення кваліфікації для виконавців звітів з екологічних процедур "Механізми та інструменти зеленої економіки в форматі європейських вимог( екологічний аудит, СЕО, ОВД)".
30.04.2021
Кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління проводить для працівників служби державної охорони НПП «Гуцульщина» з 15 по 23 квітня 2021 року курси підвищення кваліфікації на тему «Організація та здійснення з...
14.04.2021
Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологічних завдань у сфері управління водними ресурсами, водопостачання та водовідведення, сучасних методів очищення стічних вод.Для комплектування груп просимо надіслати заявку до 17 травня на e-mail: natzakor...
09.04.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: