UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Курси підвищення кваліфікації на тему: «Управління водними ресурсами. Питна вода, законодавчі вимоги, підходи до управління і технології водопідготовки. Стічні води, законодавчі вимоги і технології очищення»

   Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологічних завдань у сфері управління водними ресурсами, водопостачання та водовідведення, сучасних методів очищення стічних вод.
   В процесі навчання слухачі набудуть знання щодо:
- інтегрованого управління водними ресурсами;
- засад та завдань державного та відомчого моніторингу вод;
- управління безпекою води та санітарії;
- актуальних проблеми якості води, сучасних технологічних рішень та критеріїв їх застосування;
- сучасних вимог та актуальних завдань та технологій очистки стічних вод;
- геоінформаційних систем для рішення водно-екологічних та водогосподарських проблем;
- будівельного інформаційного моделювання для проектування водогосподарських об’єктів;
- можливостей та шляхів залучення інвестицій у сектор водопостачання та водовідведення.
   Навчання проводять досвідчені фахівці Державної Екологічної Академії, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Київського Національного Університету Будівництва та Архітектури, Науково-дослідного і конструкторсько-технологічного інституту міського господарства.
   Після закінчення навчання слухачі отримають сертифікат встановленого зразка про професійну підготовку.
   Вартість навчання – 4000 грн. за одну особу. Курси відбудуться 24-26 травня 2021 р. у приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського 35, корпус 2, м. Київ, 03035. Реєстрація слухачів – о 9.30 годині.
   Для комплектування груп просимо надіслати заявку до 17 травня на e-mail: natzakor@gmail.com , тел. (067)7890633
   Заявка доступна для скачування за посиланням: https://cutt.ly/zcLmqtd
Анонси
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління запрошує на курси підвищення кваліфікації для виконавців звітів з екологічних процедур "Механізми та інструменти зеленої економіки в форматі європейських вимог( екологічний аудит, СЕО, ОВД)".
30.04.2021
Кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління проводить для працівників служби державної охорони НПП «Гуцульщина» з 15 по 23 квітня 2021 року курси підвищення кваліфікації на тему «Організація та здійснення з...
14.04.2021
Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологічних завдань у сфері управління водними ресурсами, водопостачання та водовідведення, сучасних методів очищення стічних вод.Для комплектування груп просимо надіслати заявку до 17 травня на e-mail: natzakor...
09.04.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: