UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи


Машков Олег Альбертович

Доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України


   1952 року народження, у 1974 році закінчив Київське вище військове авіаційне інженерне училище (КВВАІУ) за спеціальністю: автоматичне електро і приладне обладнання літальних апаратів. З 1977 по 1980 рр. навчався в ад’юнктурі Київського вищого військового авіаційного інженерного училища (КВВАІУ). У 1986 році захистив дисертацію на отримання наукового ступеню кандидата технічних наук за темою «Система автоматичного керування орбітальним літаком на етапі повітряного старту з літака-розгонщика». У 1990 році було присвоєно наукове звання доцента по кафедрі обчислювальної техніки та автоматики. Докторську дисертацію захистив у 1992 р. за темою: «Методи побудови функціонально-стійких бортових інформаційно керуючих комплексів багаторазових авіаційно-космічних комплексів». У 1993 році було присвоєно наукове звання професора кафедри обчислювальної техніки та автоматики. У 1995 році рішенням Ради по присудженню академічних вчених звань Аерокосмічної Академії України (АКАУ) обраний Віце-президентом та дійсним членом (академіком) АКАУ по відділенню «механіка аерокосмічного польоту». У 2007 р. обраний дійсним членом Міжнародної академії навігації і керування рухом (Російська Федерація) за напрямком «механіка аерокосмічного польоту». З 2007 р. – член Національного Комітету України з теоретичної та прикладної механіки.
   Віце-президент аерокосмічної академії України, академік аерокосмічної академії України (1995р). Директор комітету «Наука і освіта» Аерокосмічного товариства України, «Заслужений діяч науки і техніки України», «Відмінник освіти України». Нагороджений почесними відзнаками низки Міністерств ті відомств, вищих навчальних закладів України, а також Київського міського голови.

 

Машков Олег Альбертович, доктор технічних наук, професор по кафедрі «Обчислювальної техніки та автоматики», Заслужений діяч науки і техніки України, Відмінник освіти України, проректор з наукової роботи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.

Освіта: Київське вище військове авіаційне інженерне училище,  спеціальність автоматичне електро- та приладне обладнання пілотованих літальних апаратів (1974); ад’юнкт (1977-1980).

У 1986 році захистив дисертацію на отримання наукового ступеню кандидата технічних наук зі спеціальності 20.02.14-озброення та військова техніка. У 1990 році було присвоєно наукове звання доцента по кафедрі обчислювальної техніки та автоматики. Докторську дисертацію захистив у 1992 р. зі спеціальності 20.02.12- військова кібернетика, системи управління та зв'язок, технічні науки. У 1993 році було присвоєно наукове звання професора кафедри обчислювальної техніки та автоматики.

Науково-педагогічний досвід: Науково-педагогічний стаж – 46 років. Працювала на посадах наукового співробітника, викладача, заступника начальника кафедри, начальника кафедри, професора, проректора з наукової роботи у закладах вищої освіти м. Києва. У Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління працює із березня 2012 р.

Сфера наукових інтересів:

Створив в Україні наукову школу в галузі побудови функціонально-стійких інформаційно-керуючих комплексів складних систем. Підготував 10 докторів та 36 кандидатів наук. Фахівець у галузі теорії управління складними системами, кібернетики, навігації та управління авіаційно-космічних систем. Напрямки наукових досліджень: проблеми побудови функціонально-стійких інформаційно-керуючих комплексів рухомих об’єктів, системи екологічного моніторингу, системи керування аерокосмічних системи та безпілотних літальних апаратів, теорія систем та системний аналіз, системний підхід до прийняття управлінських рішень.

 

Контакти: mashkov_oleg_52@ukr.net; +380662232444.

Профіль Google Академія

ORCID personal number

Scopus author profile

 Web of Science ResearcherID: L-1129-2015.

Анонси
Увага! Шановні слухачі курсів підвищення кваліфікації!    Подовжено термін реєстрації щодо участі у курсах кафедри зеленої економіки:     - «Управлінські механізми та інструменти зеленої економіки в форматі європейських вимог» (Детальніше про курс за посиланням...
23.11.2020
   Кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління проводить для працівників служби державної охорони ПЗ «Древлянський» з 01 по 18 грудня 2020 року курси підвищення кваліфікації на тему «Організація т...
19.11.2020
   З 16 листопада по 04 грудня 2020 року кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління проводить курси підвищення кваліфікації працівників служби державної охорони НПП «Ічнянський» на тему «Організа...
19.11.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: