UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи
Очолює Центр - Барановська Ванда Євгенівна, кандидат економічних наук.
Основні напрями діяльності:

     Аналітичний
Аналіз міжнародного досвіду реалізації екополітики та політики збалансованого розвитку, а також розробки планів дій з охорони довкілля та стратегій збалансованого розвитку.
Проведення системного аналізу науково-методологічного забезпечення освіти для збалансованого розвитку: міжнародний та вітчизняний досвід; розроблення концептуальної моделі взаємозв'язків екологічної освіти та освіти для збалансованого розвитку.

     Сприяння реалізації Стратегії ЄЕК ООН з освіти для збалансованого розвитку
            Створення правових засад реалізації Стратегії ЄЕК ООН з освіти для збалансованого розвитку.
Підготовка пропозицій щодо інтеграції освіти для збалансованого розвитку у кваліфікаційні вимоги спеціалістів-екологів та освітні стандарти системи післядипломної освіти, а також підвищення кваліфікації педагогічних кадрів у системі післядипломної освіти з освіти для збалансованого розвитку.
Анонси
УВАГА! РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ПРОДОВЖЕНА ДО 10 ЖОВТНЯ! 08 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній День екологічного маркування (World Ecolabel Day, WED). Ця дата проголошена у 2018 році з метою привернути увагу та підвищити рівень компетентності споживачів щодо переваг такого маркування завдяки...
15.09.2020
25 вересня м. Переяслав Київської обл. Професійна асоціація екологів України спільно з Національним центром сталого розвитку запрошують стати учасником та партнером ECOFORUM-2020 за сприяння Переяславської міської ради та міського голови міста Переяслава. ЗАВДАННЯ ФОРУМУ: Обговорити важливіст...
09.09.2020
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління оголошує конкурс про прийом до аспірантури на 2020 рік зі спеціальностей 101 - Екологія, 051 – Економіка з відривом та без відриву від виробництва.
17.08.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: