UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Запрошуємо науковців, фахівців, посадових осіб, представників бізнесу, докторантів, аспірантів, екологів до  публікації статей в першому випуску журналу «Зелена економіка»

   З приємністю повідомляємо, що зважаючи на сучасні глобальні виклики та динаміку процесів щодо запровадження зеленого курсу України, Державна екологічна Академія післядипломної освіти та управління (надалі ДЕА) як науково-освітня організація в системі Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, що займає активну позицію та очолює наукові дослідження з проблем імплементації європейської моделі «зеленої» економіки  задля покращання довкілля та забезпечення екологічної безпеки держави, cтала засновником наукового видання–наукового журналу «ЗЕЛЕНА ЕКОНОМІКА» (№реєстрації 24702-14642Р,серія КВ).
   Запрошуємо науковців, фахівців, посадових осіб, представників бізнесу, докторантів, аспірантів, екологів, які опікуються цими проблемами, до  публікації статей в  1-ому тематичному випуску журналу «Україна на шляху до зеленого зростання: проблеми, інструменти, політика», присвяченого актуальним  питанням започаткування конструктивного діалогу та стратегії  екологізації державної політики в напрямі переходу до моделі  низьковуглецевої та  ресурсоефективної економіки задля  забезпечення національної безпеки та протидії  кліматичним змінам з врахуванням євроінтеграційних прагнень та глобальних викликів.

   Участь в публікації матеріалів в 1-ому випуску журналу - безкоштовна!
   Подання реєстраційної анкети-до 7листопада 2021р.
   статей - до 15 листопада 2021р.

   
Додаткова інформація за посиланням.Анонси
10 грудня 2021 року Відбудеться ІІ міжнародна науково-практична конференція «Зелена економіка та низьковуглецевий розвиток: міжнародний та національний вимір».Форма участі: дистанційна.
18.11.2021
(від розробників національного стандарту України ДСТУ ISO 14065:2015 (ISO 14065:2013, IDT) «ПАРНИКОВІ ГАЗИ. Вимоги до органів з валідації та верифікації тверджень щодо парникових газів для їх застосування у разі акредитації чи інших форм визнан...
17.11.2021
10 листопада 2021 р. о 16.30 год. відбудеться он-лайн лекція завідувачки кафедри екобіотехнології та біорізноманіття Факультету захисту рослин, біотехнології та екології Національного університету біоресурсів і природокористування України, к.б.н. Олени Юріївни Кваско «Роль цитоп...
08.11.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: