UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

З Днем працівника природно-заповідної справи!

   Сьогодні Україна відзначає День працівників природно-заповідної справи. Це професійне свято фахівців-екологів, які щодня стоять на варті збереження і відтворення унікальних природних територій України. У нашій країні - 49 національних природних парків, 5 біосферних заповідників, 19 природних заповідників, 3167 заказників, 3441 пам’ятка природи, 81 регіональний ландшафтний парк, 812 заповідних урочищ, 28 ботанічних садів, 13 зоологічних парків, 57 дендропарків та 572 парки-пам‘ятки садово-паркового мистецтва.  Вони - національна гордість, і найцінніше багатство українського народу. 271 український об'єкт був включений до Смарагдової мережі Європи, 9 нових ділянок пралісів увійшли до складу Всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО, а водно-болотні угіддя міжнародного значення поповнилися 6 українськими об’єктами.  Завдяки зусиллям  природоохоронців, науково-освітніх працівників, у тому числі й Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління,  в останні роки відбуваються позитивні зміни в природо-заповідній політиці нашої держави. Удосконалюється природоохоронне законодавство, поліпшується еколого-просвітницька робота в суспільстві. На сьогодні головне завдання - щоб кожен українець усвідомив, що ми всі зобов’язані зберегти в первозданному вигляді унікальні куточки дикої природи наступним поколінням.
   З метою підтримки природно-заповідної справи, враховуючи істотний внесок фахівців та професіоналів, не байдужих людей до сьогодення та майбуття стану нашої природи, на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища, 18-го серпня 2009-го року Президентом України, згідно з  Указом № 629/2009, встановлено професійне свято працівників природно-заповідної справи, який тепер щорічно відзначається 7 липня.

   Вітаємо всіх зі святом працівника природно-заповідної справи! Бажаємо  всіляких гараздів і вагомих успіхів!
Анонси
УВАГА! РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ПРОДОВЖЕНА ДО 10 ЖОВТНЯ! 08 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній День екологічного маркування (World Ecolabel Day, WED). Ця дата проголошена у 2018 році з метою привернути увагу та підвищити рівень компетентності споживачів щодо переваг такого маркування завдяки...
15.09.2020
25 вересня м. Переяслав Київської обл. Професійна асоціація екологів України спільно з Національним центром сталого розвитку запрошують стати учасником та партнером ECOFORUM-2020 за сприяння Переяславської міської ради та міського голови міста Переяслава. ЗАВДАННЯ ФОРУМУ: Обговорити важливіст...
09.09.2020
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління оголошує конкурс про прийом до аспірантури на 2020 рік зі спеціальностей 101 - Екологія, 051 – Економіка з відривом та без відриву від виробництва.
17.08.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: