UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Вихованці відділення екології та аграрних наук КМАН брали участь у науковій Міжнародній молодіжній конференції

   19 червня 2020 року в  Інституті біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, в онлайн-форматі у рамках Міжнародного молодіжного симпозіуму з історії науки і техніки «Пріоритети  української науки» відбулася ХXV Всеукраїнська конференція молодих істориків науки, техніки і освіти та спеціалістів за темою: «Суспільне значення інтелектуальної діяльності». Організатори конференції -  Національна академія наук України, Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва, Українське товариство істориків науки, Центр досліджень з історії науки і техніки ім. О.П. Бородіна Державного університету інфраструктури та технологій, Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, Меморіальний музей О.В. Палладіна та ін.
   На конференції розглядалися питання: «Наука й техніка як феномен національної та світової культури»; «Соціальні виклики сучасного технологічного світу»; «Пріоритетні результати вчених України в галузі природничих, технічних та суспільних наук »; «Роль особистості в історії. Наукові та науково-технічні школи»;  «Шляхи підвищення престижу інтелектуальної праці»; «Науковий підхід до збереження історичної спадщини»; «Популяризація науки та музеєзнавство»; «Історична біографістика вчених та організаторів науки». До її програми були включені також роботи випускників і членів Київської малої академії наук, що за актуальністю та науковістю обраної теми і виконавчою майстерністю і  відповідали вимогам конференції. 
   У роботі конференції брали участь  аспіранти вишів, молоді науковці та спеціалісти.
   Вела конференцію і  виступила з доповіддю заступник голови Оргкомітету, д.і.н., проф. Алла   Литвинко. Були заслухані вітання і доповіді професорів: В.А. Шендеровського, Л.О. Гріффена, О.Я. Пилипчука, В.С. Савчука, Е. Хелери (Румунія) та ін.
   З привітанням від імені Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, Київської малої академії наук та Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління виступив член Оргкомітету, провідний науковий співробітник ІБХ, професор ДЕА  та керівник секції екології КМАН Володимир Назаренко. Він, зокрема, зазначив, що  на базі Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна  за участі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління,  Київської   малої   академії наук, Київського палацу дітей  та  юнацтва,Національного еколого-натуралістичного центру для молоді  працює широковідомий  Палладінський  лекторій «Передові рубежі біології». Його лекційні заняття вели такі відомі вчені, як академіки  Я.Б. Блюм, І.Д. Войтович, С.В. Комісаренко (ректор УЮБ), В.І. Монченко, В.С. Підгорський, С.О. Костерін, М.В. Скок; чл.-кор. НАН України - Н.М. Гула, А.Л. Бойко, О.І. Корнелюк, Б.П. Мацелюх, І.Г. Скрипаль, І.С. Чекман, О.Г. Мінченко, А.І. Ємець, професори О.А. Машков,  Ю.С. Лапшин, В.М. Ващенко, В.Ф. Фролов та ін. Що важливо, під час карантину лекторій не припиняв своєї діяльності – за останні 3 місяці дистанційно були проведені близько 10 наукових семінарів, з якими можна ознайомитися на сайті Київської МАН. Лекторій виконує функцію центру пропаганди і розповсюдження біохімічних знань, досягнень і внеску вітчизняних вчених до світової науки . В планах його роботи передбачено здійснення низки спільних науково-освітніх і виховних заходів та участі у наданні реальної допомоги відділу біології КПДЮ та відділенню екології та аграрних наук Київської МАН.
   
   Вітаємо юних дослідників КМАН, доповіді яких прозвучали на цьому науковому зібранні,зокрема:
   Kyrychenko A.V. Сhronology and holding Ukrainian–Amerikan science educational programs on space biology;
   Sova D.R. “ Origins and stages of establishments AV Palladin Institute of biochemistry NAS of Ukraine (based on the materials from AV Palladin Memorial Museum)”;
   Левченко О.Е. «Видатний хімік ХХ ст. Георг Хевеші»;
   Чала Є.О. «Україна як одна із країн-фундаторів ООН (до 75-ї річниці створення Організації об’єднаних націй)».

Володимир Назаренко
Анонси
УВАГА! РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ПРОДОВЖЕНА ДО 10 ЖОВТНЯ! 08 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній День екологічного маркування (World Ecolabel Day, WED). Ця дата проголошена у 2018 році з метою привернути увагу та підвищити рівень компетентності споживачів щодо переваг такого маркування завдяки...
15.09.2020
25 вересня м. Переяслав Київської обл. Професійна асоціація екологів України спільно з Національним центром сталого розвитку запрошують стати учасником та партнером ECOFORUM-2020 за сприяння Переяславської міської ради та міського голови міста Переяслава. ЗАВДАННЯ ФОРУМУ: Обговорити важливіст...
09.09.2020
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління оголошує конкурс про прийом до аспірантури на 2020 рік зі спеціальностей 101 - Екологія, 051 – Економіка з відривом та без відриву від виробництва.
17.08.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: