UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

В Академії відбулось засідання членів Міжвідомчої координаційної ради з питань водних ресурсів України

   5 листопада 2021 року у приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління відбулось перше засідання членів Міжвідомчої координаційної ради з питань водних ресурсів (очолює міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов). Рада, зокрема, займатиметься  питанням розширення джерел формування державного фонду водного господарства.
   В заході взяли участь Президент Асоціації районних та обласних рад Чернов С.І. та голова її Секретаріату Андрійчук Ю.М.
  Рада дозволить налагодити координацію діяльності всіх зацікавлених сторін щодо формування та реалізації державної політики у сферах питної води, водопостачання та водовідведення. До її складу увійшов ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління д.б.н., професор Бондар Олександр Іванович.
  Учасники заходу обговорили питання визначення шляхів, механізмів та способів вирішення проблемних питань, що виникають під час реалізації державної політики у сфері водних ресурсів. 

Анонси
10 грудня 2021 року Відбудеться ІІ міжнародна науково-практична конференція «Зелена економіка та низьковуглецевий розвиток: міжнародний та національний вимір».Форма участі: дистанційна.
18.11.2021
(від розробників національного стандарту України ДСТУ ISO 14065:2015 (ISO 14065:2013, IDT) «ПАРНИКОВІ ГАЗИ. Вимоги до органів з валідації та верифікації тверджень щодо парникових газів для їх застосування у разі акредитації чи інших форм визнан...
17.11.2021
10 листопада 2021 р. о 16.30 год. відбудеться он-лайн лекція завідувачки кафедри екобіотехнології та біорізноманіття Факультету захисту рослин, біотехнології та екології Національного університету біоресурсів і природокористування України, к.б.н. Олени Юріївни Кваско «Роль цитоп...
08.11.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: