111
2222

У Луганській облдержадміністрації відбувся науково-практичний семінар з питань діяльності Ради регіонального розвитку

28 лютого 2019 року в Луганській облдержадміністрації відбувся науково-практичний семінар з питань діяльності Ради регіонального розвитку.
     У його роботі  брали  участь: виконуючий обов’язки голови Луганської облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь; заступник міністра тимчасово-окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука; ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінприроди, доктор біологічних наук, професор Олександр Бондар; юрист-консультант Міністерства екології та природних ресурсів України Євген Найда; директор науково-дослідного інституту ДІПРОМІСТО, кандидат технічних наук Іван Шпилевський;  представники структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад та органів місцевого самоврядування.

Відкриваючи семінар Сергій Філь зазначив, що  за останні п’ять років тісної співпраці з різними міжнародними організаціями процедура написання грантів щодо отримання міжнародної допомоги вже у багатьох громадах відпрацьована. Але необхідно працювати і у екологічному напрямку, створювати такі проекти, які будуть визнані відповідними до нормативних документів чинного законодавства. «Упевнений, що ми з вами отримаємо ті знання, які знадобляться для подальшого чіткого та правильного виконання норм Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», який регулює відносини у сфері оцінки наслідків для довкілля», – наголосив посадовець.

    У свою чергу, ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління  Олександр Бондар у своєму виступі запропонував провести за допомогою науковців Академії низку відповідних навчальних курсів  по підвищенню кваліфікації держслужбовців, підготувати фахівців у  розробці таких проектів.

    Під час семінару були розглянуті актуальні питання екологічної сфери, а також  наведені приклади проектів природоохоронних заходів, які доцільно фінансувати з Держекофонду. Таких тем торкнулися  юрист-консультант Міністерства екології та природних ресурсів України Євген Найда та директор науково-дослідного інституту ДІПРОМІСТО Іван Шпилевський.

 Заступник директора науково-дослідного інституту ДІПРОМІСТО з наукової роботи, доктор географічних наук, професор Юрій Палеха презентував схему планування території Луганської області, окресливши окремі завдання та перспективи розвитку.

 

Анонси
Триває набір на оновлений курс дистанційного навчання "Екологічне право. Екологічна безпека. Вищий рівень".Курс дистанційного навчання «Екологічне право. Екологічна безпека. Вищий рівень» — це якісний освітній продукт, який постійно оновлюється і актуалізується відповідно до з...
20.05.2019
Курси відбудуться з 28 по 30 травня 2019 року у приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритетних екологічних завдань у сфері поводження з відходами. В процесі навчання буд...
13.05.2019
Курси відбудуться з 10 по 14 червня 2019 року у приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського 35, корпус 2,  м. Київ, 03035.Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритет...
13.05.2019