111
Розділи

У березні відзначається Всесвітній день води

Започаткований ООН у 1993 році Всесвітній День Води проводиться щорічно 22 березня. Цей день має на меті привернути увагу до важливості прісної води для нашого існування.

Пропозицію започаткувати даний міжнародний день було оприлюднено у 1992 році на Конференції Організації Об’єднаних Націй з довкілля і розвитку в Ріо-де-Жанейро. У тому ж році Генеральна Асамблея прийняла резолюцію, в якій 22 березня кожного року проголошено Всесвітнім Днем Води. Тим самим ООН підкреслює ключову роль водозабезпечення та санітарії для боротьби з бідністю та забезпечення економічного зростання і екологічної сталості.
Тема Всесвітнього Дня Води 2020 року присвячена нерозривному зв’язку питань води і водопостачання з проблемами зміни клімату. Грамотне управління водними ресурсами допоможе у боротьбі з повенями, посухою, збільшить доступ до води для більшої кількості людей, знизить рівень забруднення води, скоротить обсяги парникових газів, а також допоможе боротися зі зміною клімату.
Шляхом адаптації до впливів зміни клімату на водні ресурси ми зможемо захистити здоров’я і життя людей.

Наші основні цілі окреслені чітко і конкретно:
  • Перед нами стоять невідкладні завдання. Особи, відповідальні за кліматичну політику, повинні включати питання води в основу планів дій.
  • Грамотне управління водними ресурсами може допомогти у боротьбі зі зміною клімату. Існують стійкі, доступні і стандартні рішення проблем у сфері водопостачання і санітарії.
  • Кожен з нас повинен зробити свій вклад у вирішення завдань, що визначені. У нашому повсякденному житті ми можемо виконувати прості, але вкрай важливі дії, що допомагають у вирішенні проблеми зміни клімату.

На даний час 2,2 млрд. людей не мають доступу до безпечної води. Необхідно вживати заходи для боротьби з глобальною водною кризою. Всесвітній День Води також спрямований на підтримку зусиль з досягнення цілі сталого розвитку 6: водопостачання і санітарія для всіх до 2030 року.
Наскільки гостро стоїть питання водних ресурсів в Україні можна переглянути за посиланням: https://sdg6data.org/country-or-area/Ukraine


Інформація підготовлена за матеріалами, розташованими на сайті ООН
Анонси
   З 19 квітня 2020 року вступив у дію прийнятий  29 серпня 2019 року Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель».   Упровадження нової...
13.05.2020
Державна екологічна академія за пітримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України спільно з Європейським Товариством Дикої Природи в Україні оголошує набір на курси підвищення кваліфікації на тему «Туризм та управління відходами на природоохоронних територіях» для працівників,...
12.05.2020
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, спільно з Міністерством енергетики та захисту довкілля України за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, запрошує  управлінців, представників Держадміністрацій, місцевого самоврядування, територіальних громад, бізне...
10.03.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: