111
2222

Третій навчальний модуль з питань євроатлантичної інтеграції України під егідою Комісії «Україна - НАТО»

3-4 квітня  2019 року у конференц-залі «Європейська» готелю «Президент» відбувся черговий навчальний модуль за  темою: «Рівність між жінками та чоловіками у центрі реформи сектору безпеки і оборони». У заході брали участь науковці Центру європейської та євроатлантичної інтеграції Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління – Володимир Гандзюра та Сергій Погурельський  (членами робочої групи з розробки річних національних програм у рамках Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України).
На порядку денному розглядалися питання гендерної рівності в українських державних інституціях, зокрема, в секторі безпеки і оборони. Про це розповіли урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко, заступник Міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук та експертка Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України Любов Гуменюк.
Заступник директора Національного Демократичного Інституту Ієн Вурворд презентував результати національного дослідження щодо рівності чоловіків та жінок в Україні.
Досвідом вирішення питань гендерної рівностів НАТО та ЄС поділилися   спеціальна представниця Генерального секретаря НАТО з питань жінок, миру та безпеки Клер Хатчинсон та офіцер відділу міжнародного права Управління правового забезпечення Генерального штабу Збройних Сил України Інна Заворотько.
Керівник Програми НАТО-Україна з професійного розвитку Ове Уруп-Медсен підбив підсумки проведеного навчання, а також поінформував присутніх щодо вирішення питання рівних можливостей жінок та чоловіків у Данії.

Анонси
9 квітня 2019 р. кафедра екологічного моніторингу, геоінформаційних та аерокосмічних технологій проводить науково-практичний семінар на тему: "Моніторинг еколого-небезпечних явищ та проесів". Захід відбудеться в приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за адресо...
05.04.2019
15–18 квітня 2019 року кафедра заповідної справи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства екології та природних ресурсів України проводить курси підвищення кваліфікаціїї на тему: «Організація та здійснення державного нагляду (контролю) за дотримання...
03.04.2019
Курси відбудуться з 15 по 19 квітня 2019 року у приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління за адресою: вул. Митрополита Василя Липківського 35, корпус 2,  м. Київ, 03035.Мета – підвищення кваліфікації та професійної компетенції у вирішенні пріоритет...
22.03.2019

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: