111
2222
Розділи

Третій навчальний модуль з питань євроатлантичної інтеграції України під егідою Комісії «Україна - НАТО»

3-4 квітня  2019 року у конференц-залі «Європейська» готелю «Президент» відбувся черговий навчальний модуль за  темою: «Рівність між жінками та чоловіками у центрі реформи сектору безпеки і оборони». У заході брали участь науковці Центру європейської та євроатлантичної інтеграції Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління – Володимир Гандзюра та Сергій Погурельський  (членами робочої групи з розробки річних національних програм у рамках Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України).
На порядку денному розглядалися питання гендерної рівності в українських державних інституціях, зокрема, в секторі безпеки і оборони. Про це розповіли урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко, заступник Міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук та експертка Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України Любов Гуменюк.
Заступник директора Національного Демократичного Інституту Ієн Вурворд презентував результати національного дослідження щодо рівності чоловіків та жінок в Україні.
Досвідом вирішення питань гендерної рівностів НАТО та ЄС поділилися   спеціальна представниця Генерального секретаря НАТО з питань жінок, миру та безпеки Клер Хатчинсон та офіцер відділу міжнародного права Управління правового забезпечення Генерального штабу Збройних Сил України Інна Заворотько.
Керівник Програми НАТО-Україна з професійного розвитку Ове Уруп-Медсен підбив підсумки проведеного навчання, а також поінформував присутніх щодо вирішення питання рівних можливостей жінок та чоловіків у Данії.

Анонси
25 червня 2019 року розпочне роботу Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Проблеми регулювання земельного ринку в Україні: інституціональні, економічні, екологічні» присвячена 70-річчю вченого, практика-землевпорядника Третяка Антона Миколайовича. Захід відбудеться в прим...
07.06.2019
23 липня 2019 р. в УкрІНТЕІ відбудеться науково-практичний семінар на тему: «Людина в умовах інформаційного перенавантаження». Мета семінару – розкрити формування нової свідомості людини в умовах інформаційного перенавантаження.
06.06.2019
Триває набір на оновлений курс дистанційного навчання "Екологічне право. Екологічна безпека. Вищий рівень".Курс дистанційного навчання «Екологічне право. Екологічна безпека. Вищий рівень» — це якісний освітній продукт, який постійно оновлюється і актуалізується відповідно до з...
20.05.2019

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: