UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Співпраця Академії та Державного агентства України з управління зоною відчуження

22 січня 2021 року пройшла робоча зустріч ректора Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександра Бондаря та першого заступника голови Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) Андрія Пляцко. Були обговорені напрямки впровадження передових досягнень науки і техніки, кращої світової практики для подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, зокрема моніторинг та аналіз можливих напрямів реабілітаційної діяльності на території зони відчуження з урахуванням радіаційних факторів, екологічного, фіто- та зоосанітарного стану, стану рослинного покриву тощо.
Всебічна співпраця науково-освітніх працівників та практиків Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління та Державного агентства України з управління зоною відчуження сприятиме ефективнішому вирішенню спільних природоохоронних, соціальних, екологічно-просвітницьких завдань, а також оптимізації розв’язання проблем сталого розвитку природокористування та захисту наукових і економічних інтересів держави у зоні відчуження.
 
Анонси
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління запрошує на курси підвищення кваліфікації «Механізми та інструменти зеленої економіки в форматі європейських вимог (екологічний аудит, СЕО, ОВД)».Комплектація групи – до 4 березня 2020р.на основі заяви.
17.02.2021
Кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління з 15 по 25 лютого 2021 року проводить для працівників служби державної охорони НПП «Нобельський» курси підвищення кваліфікації на тему «О...
12.02.2021
25 березня 2021 р. об 11.00 в актовому залі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління (вул. Митрополита Василя Липківського, 35, корп. 2, м. Київ, Україна) відбудеться Національна науково-практична конференція та круглий стіл: «Європейський зелений курс та водна п...
10.02.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: