UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Сезонна експедиція українських вчених вирушила до антарктичної станції ''Академік Вернадський''

   
   "На станцію вирушила чергова сезонна експедиція. До неї увійшли науковці, що проводитимуть дослідження та відбір зразків, і технічні спеціалісти, які займатимуться модернізацією станції. Найбільший обсяг робіт цього разу в технічних фахівців: їм належить оновити значну частину систем життєзабезпечення станції. В умовах віддаленого острівця посеред океану ці завдання є вкрай непростими", – повідомив очільник Національного антарктичного наукового центру Євген Дикий.
   Така масштабна модернізація станції здійснюється вперше, відколи нею володіє Україна. Почалася вона у 2019-му році, а затягнулася через обмеження, викликані пандемією.
   Науковці  продовжать вивчати як наземні та   морські екосистеми реагують на зміни клімату в регіоні.
   "Вчені на станції отримають нові можливості для дослідження верхніх шарів атмосфери, зокрема, озонової діри. Буде встановлено спеціальне програмне забезпечення, що дозволить проводити попередній аналіз отриманих даних щодо концентрації озону безпосередньо на "Вернадському", і цим суттєво прискорити отримання кінцевих результатів досліджень", – повідомили  у Центрі.
 Експедиція має дістатися Антарктиди до середини лютого.
Анонси
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління запрошує на курси підвищення кваліфікації «Механізми та інструменти зеленої економіки в форматі європейських вимог (екологічний аудит, СЕО, ОВД)».Комплектація групи – до 4 березня 2020р.на основі заяви.
17.02.2021
Кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління з 15 по 25 лютого 2021 року проводить для працівників служби державної охорони НПП «Нобельський» курси підвищення кваліфікації на тему «О...
12.02.2021
25 березня 2021 р. об 11.00 в актовому залі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління (вул. Митрополита Василя Липківського, 35, корп. 2, м. Київ, Україна) відбудеться Національна науково-практична конференція та круглий стіл: «Європейський зелений курс та водна п...
10.02.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: