UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Розпочата реєстрація на вебінари у травні: «Застосування критеріїв екологічних характеристик в системі публічних закупівель»

   З 19 квітня 2020 року вступив у дію прийнятий  29 серпня 2019 року Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель».
   Закон містить багато змін, зокрема щодо застосування у критеріях технічних специфікацій вимог до екологічних характеристик закуповуваних товарів, послуг чи робіт. Такі критерії можуть бути застосовані вже і у якості нецінових без обмежень щодо предмету закупівлі.     Загальна питома вага нецінових критеріїв може надати до 30% переваги за ціною у порівнянні з найменшою ціновою пропозицією що запропонована на конкурентних торгах.
   Упровадження нової закупівельної політики є важелем, яким може скористатися державний сектор економіки для забезпечення збереження ресурсів, поліпшення стану довкілля і запобігання кліматичним змінам. Застосування вимог до поліпшених екологічних характеристик товарів, робіт чи послуг у публічному секторі стимулюватиме  розвиток інновацій та ринку зеленої продукції.  В соціальній сфері –  сприятиме поліпшенню стандартів якості навчання, праці і життя.
   Вебінари присвячені темі можливих вимог до екологічних характеристик різних категорій товарів і послуг, переваг та методів їх застосування відбудуться у травні-липні 2020 року.

   Цільова аудиторія
   Замовники публічних закупівель, учасники конкурентних торгів та усі кого зацікавила тема.

   Вебінари у травні відбудуться з 10:00-12:00 на платформі Zoom
   20 травня – лакофарбові матеріали та мийні засоби
   21 травня –  полімерні матеріали і вироби з пластику
   26 травня – харчові продукти та послуги харчування

   Питання що будуть розглянуті по вищезазначеним категоріям товарів і послуг

 • Які критерії екологічних характеристик доцільно застосовувати і якими документами керуватись.
 • Типові формулювання вимог до екологічних характеристик з посиланням на нормативи, стандарти і маркування.
 • Яка може бути економічна ефективність та інші переваги застосування рекомендованих критеріїв – в цифрах і фактах.
 • Підтвердні документи і які вимоги до органів що їх надали.
 • Приклади помилок при формуванні і оцінюванні наданих пропозицій.
 • Приклади оскаржень та успішних закупівель.
 • Як забезпечити контроль виконання встановлених вимог постачальником/надавачем послуг.

   Участь - безкоштовна.

   Учасники отримають роз’яснення і рекомендації, формулювання вимог і практичні приклади їх застосування, а також сертифікати про підвищення кваліфікації.
   Сертифікати про підвищення кваліфікації будуть видані учасникам від Інституту екологічного управління та збалансованого природокористування у партнерстві з Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління.

Реєстрація триває до 15:00 – 19 травня за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSclUiqLbJSINrgX0oGHCIK7njxnu2MiMzkGlSZWZKCS-SkFFw/viewform

Інструкція по реєстрації учасників та підключення до вебінару

 1. Оберіть участь від 1 до 3 вебінарів відповідно до програми.
 2. До 09:00 в день проведення вебінару на Вашу на електронну пошту надійде лист-підтвердження з унікальним посиланням для доступу. Посилання, для доступу до кожного з вебінарів, буде надаватись окремо – за програмою наведеною вище.
 3. Необхідно натиснути на посилання і завантажити програму Zoom на комп’ютер (у разі, якщо вона не встановлена). До 09:45 заходьте за посиланням із листа-підтвердження. Перед вами відкриється екран вебінарної кімнати із іменами спікерів.
 4. О 10:00 з’явиться відеозображення спікерів, презентаційні матеріали та розпочнеться вебінар. Під час вебінару, Ви можете задавати запитання тренерам у чаті та після заходу проводити необхідні консультації з ними за наданими контактами.

Організатор  –   Платформа для сталого розвитку GREEN MIND у в партнерстві з:
Міністерство енергетики та захисту довкілля України
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
ProZorro

Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління
Інститут екологічного управління та збалансованого природокористування
ВГО «Жива планета»
Журнал ECOBUSINESS. Екологія підприємства

Анонси
   Цей День відзначається за рішенням ООН з 08 жовтня 2018 року з метою привернути увагу та підвищити рівень компетентності споживачів щодо значення екологічного маркування і переваг товарів позначених ним як екологічно кращих.   Застосування екологічного маркування врегульовано вимо...
15.09.2020
25 вересня м. Переяслав Київської обл. Професійна асоціація екологів України спільно з Національним центром сталого розвитку запрошують стати учасником та партнером ECOFORUM-2020 за сприяння Переяславської міської ради та міського голови міста Переяслава. ЗАВДАННЯ ФОРУМУ: Обговорити важливіст...
09.09.2020
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління оголошує конкурс про прийом до аспірантури на 2020 рік зі спеціальностей 101 - Екологія, 051 – Економіка з відривом та без відриву від виробництва.
17.08.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: