UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Ректор Академії привітав учасників Екофоруму

   21 жовтня розпочав роботу Національний Екофорум «Зелена економіка: як досягти балансу», який організовано Професійною асоціацією екологів України та Національним центром сталого розвитку в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансуванням урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
   До учасників заходу з вітальним словом звернувся ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександр Бондар. У своєму виступі він наголосив на необхідності чесного та прозорого партнерства між урядовими інституціями, бізнесом та наукою у сфері захисту довкілля, втілення новітніх технологій, дотримання європейських екологічних стандартів. Також було підкреслено необхідність здійснення аналізу щодо реалізації стратегічних урядових документів, забезпечення можливості врахувати помилки та недоліки при плануванні наступних стратегій, планів та програм. Олександр Бондар побажав учасникам Екофоруму плідної, цікавої роботи та практичних результатів від заходу.
Анонси
10 грудня 2021 року Відбудеться ІІ міжнародна науково-практична конференція «Зелена економіка та низьковуглецевий розвиток: міжнародний та національний вимір».Форма участі: дистанційна.
18.11.2021
(від розробників національного стандарту України ДСТУ ISO 14065:2015 (ISO 14065:2013, IDT) «ПАРНИКОВІ ГАЗИ. Вимоги до органів з валідації та верифікації тверджень щодо парникових газів для їх застосування у разі акредитації чи інших форм визнан...
17.11.2021
10 листопада 2021 р. о 16.30 год. відбудеться он-лайн лекція завідувачки кафедри екобіотехнології та біорізноманіття Факультету захисту рослин, біотехнології та екології Національного університету біоресурсів і природокористування України, к.б.н. Олени Юріївни Кваско «Роль цитоп...
08.11.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: