UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Проведено курси підвищення кваліфікації для представників органів місцевого самоврядування

   17 вересня 2020 року  у смт Затока Одеської області в рамках партнерського проекту Української асоціації районних та обласних рад та Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, відповідно до положень Законів України «Про державну службу» від 10 грудня 2015року № 889-VIII та «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 7 червня 2001 року № 2493-III щодо підвищення кваліфікації службовців за професійними програмами відбудуться короткострокові курси підвищення кваліфікації для посадових осіб та представників органів місцевого самоврядування за темою: «Особливості організації заходів з охорони навколишнього природного середовища, екологічної оцінки та менеджменту території населених пунктів, що входять до складу об’єднаної територіальної громади».
   Тема рекомендована Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України для державних службовців та представників органів місцевого самоврядування.
   Державним службовцям та посадовим особам органів місцевого самоврядування видані Свідоцтва державного зразку про підвищення кваліфікації.
  Курси з зазначеної теми провели викладачі Державної екологічної академії Галушкіна  Тетяна Павлівна, професор кафедри зеленої економіки державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, доктор економічних наук та  Кравченко Богдан Миколайович, доцент кафедри водних ресурсів, кандидат юридичних наук.

  
 
Анонси
УВАГА! РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ПРОДОВЖЕНА ДО 10 ЖОВТНЯ! 08 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній День екологічного маркування (World Ecolabel Day, WED). Ця дата проголошена у 2018 році з метою привернути увагу та підвищити рівень компетентності споживачів щодо переваг такого маркування завдяки...
15.09.2020
25 вересня м. Переяслав Київської обл. Професійна асоціація екологів України спільно з Національним центром сталого розвитку запрошують стати учасником та партнером ECOFORUM-2020 за сприяння Переяславської міської ради та міського голови міста Переяслава. ЗАВДАННЯ ФОРУМУ: Обговорити важливіст...
09.09.2020
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління оголошує конкурс про прийом до аспірантури на 2020 рік зі спеціальностей 101 - Екологія, 051 – Економіка з відривом та без відриву від виробництва.
17.08.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: