111
2222
Розділи

Постійно діючі курси підвищення кваліфікації сертифікованих екологічних аудиторів

Кафедра водно-екологічних проблем у відповідності до Закону України «Про екологічний аудит» та положення про сертифікацію екологічних аудиторів (наказ Мінприроди України від 29.01.2007 № 27) проводить курси підвищення кваліфікації сертифікованих екологічних аудиторів за 40-годинною програмою.
Програма підвищення кваліфікації сертифікованих екологічних аудиторів складається з теоретичного курсу, практичних семінарів-тренінгів.
За результатами прослуханого курсу та тестового іспиту слухач отримує Свідоцтво про підвищення кваліфікації з питань екологічного аудиту.
Мета курсу навчанняє забезпечення розвитку професіоналізму, набуття специфічних знань, умінь з питань охорони навколишнього природного середовища, раціонального природокористування, методології та процедур екологічного аудитування, що дає змогу виконувати екологічний аудит.
Вартість навчання - 3200 грн.
Курси проводяться систематично після комплектування групи слухачів на основі поданої заявки (форма заявки наведена нижче).
За детальною інформацією звертатися за тел. (044) 206-31-85 та e-mail: emaa@bk.ru

Заявка
Анонси
24–26 лютого 2020 року кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління проводить навчання з підвищення кваліфікації посадових осіб і фахівців природно-заповідних установ, державних службовців системи Мінекоенерго України т...
17.02.2020
З 18 по 20 лютого 2020 р. в приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління відбудуться курси підвищення кваліфікації на тему «Розроблення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне пов...
12.02.2020
Державна екологічна  академія  післядипломної освіти та управління запрошує до участі у Всеукраїнськiй науково-практичнiй конференції: «Духовність особистості у вимірі цілей сталого розвитку України». Дата проведення: 27 лютого 2020 р.  Місце проведення: Оргусь...
12.02.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: