UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Постійно діючі курси підвищення кваліфікації сертифікованих екологічних аудиторів

Кафедра водно-екологічних проблем у відповідності до Закону України «Про екологічний аудит» та положення про сертифікацію екологічних аудиторів (наказ Мінприроди України від 29.01.2007 № 27) проводить курси підвищення кваліфікації сертифікованих екологічних аудиторів за 40-годинною програмою.
Програма підвищення кваліфікації сертифікованих екологічних аудиторів складається з теоретичного курсу, практичних семінарів-тренінгів.
За результатами прослуханого курсу та тестового іспиту слухач отримує Свідоцтво про підвищення кваліфікації з питань екологічного аудиту.
Мета курсу навчанняє забезпечення розвитку професіоналізму, набуття специфічних знань, умінь з питань охорони навколишнього природного середовища, раціонального природокористування, методології та процедур екологічного аудитування, що дає змогу виконувати екологічний аудит.
Вартість навчання - 3200 грн.
Курси проводяться систематично після комплектування групи слухачів на основі поданої заявки (форма заявки наведена нижче).
За детальною інформацією звертатися за тел. (044) 206-31-85 та e-mail: emaa@bk.ru

Заявка
Анонси
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, управління туризму Київської обласної державної адміністрації у творчому тандемі з Ворзельським музеєм історії та культури «Уваровський дім&...
08.07.2021
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління розпочинає прийом документів до магістратури за спеціальністю 101 - Екологія, спеціалізація "Екологія та управління природними ресурсами".
23.06.2021
Lorbach Communication GmbH організовує міжнародний захід meetingpoint.energy на тему структурних змін та відновлюваних енергетичних джерел з 21 по 25 червня 2021 року.В рамках конгресу буде представлений досвід виведення з експлуатації шахт та майбутні перспективи енергетичн...
21.06.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: