111
2222
Розділи

Постійно діючі курси підвищення кваліфікації сертифікованих екологічних аудиторів

Кафедра водно-екологічних проблем у відповідності до Закону України «Про екологічний аудит» та положення про сертифікацію екологічних аудиторів (наказ Мінприроди України від 29.01.2007 № 27) проводить курси підвищення кваліфікації сертифікованих екологічних аудиторів за 40-годинною програмою.
Програма підвищення кваліфікації сертифікованих екологічних аудиторів складається з теоретичного курсу, практичних семінарів-тренінгів.
За результатами прослуханого курсу та тестового іспиту слухач отримує Свідоцтво про підвищення кваліфікації з питань екологічного аудиту.
Мета курсу навчанняє забезпечення розвитку професіоналізму, набуття специфічних знань, умінь з питань охорони навколишнього природного середовища, раціонального природокористування, методології та процедур екологічного аудитування, що дає змогу виконувати екологічний аудит.
Вартість навчання - 3200 грн.
Курси проводяться систематично після комплектування групи слухачів на основі поданої заявки (форма заявки наведена нижче).
За детальною інформацією звертатися за тел. (044) 206-31-85 та e-mail: emaa@bk.ru

Заявка
Анонси
   З 19 квітня 2020 року вступив у дію прийнятий  29 серпня 2019 року Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель».   Упровадження нової...
13.05.2020
Державна екологічна академія за пітримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України спільно з Європейським Товариством Дикої Природи в Україні оголошує набір на курси підвищення кваліфікації на тему «Туризм та управління відходами на природоохоронних територіях» для працівників,...
12.05.2020
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, спільно з Міністерством енергетики та захисту довкілля України за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, запрошує  управлінців, представників Держадміністрацій, місцевого самоврядування, територіальних громад, бізне...
10.03.2020