111
2222
Розділи

Постійно діючі курси підвищення кваліфікації на тему «Курс підготовки внутрішніх екологічних аудиторів підприємств»

Мета курсів - підготовка внутрішніх екологічних аудиторів підприємств, спеціалістів у сфері екології і призначені для слухачів, які мають здійснювати аудити підприємств.

Курс може також стати у нагоді бажаючим придбати знання та навички, необхідні для розробки і впровадження систем екологічного менеджменту організацій у відповідності до вимог ISO 14001 «Система менеджменту навколишнім середовищем».

Курс складається із лекцій, практикуму складання необхідних протоколів аудиту, симуляції процесу внутрішнього аудиту, обміну досвідом. Використано посилання на стандарт ISO 19011:2011 "Настанови до здійснення аудитів систем управління ", який містить рекомендації  стосовно освіти, досвіду, підготовки аудитора, його особистих якостей.

Програма курсів розрахована на 24 години.

До читання лекцій залучаються провідні фахівці Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, що мають значний практичний досвід, у тому числі – міжнародний.    

Після закінчення курсів слухачі отримують свідоцтво встановленого зразка та комплект законодавчих і нормативних актів відповідно до тематики курсів.

Вартість навчання одного слухача становить 2 000 гривень.
Початок навчання – по мірі формування групи.

Для участі у навчанні необхідно подати заявку за зразком (додається).
Додаткову інформацію можна отримати за тел. (044) 206-31-87 (кафедра екологічного менеджменту, стандартизації та сертифікації).

Заявка
Анонси
24–26 лютого 2020 року кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління проводить навчання з підвищення кваліфікації посадових осіб і фахівців природно-заповідних установ, державних службовців системи Мінекоенерго України т...
17.02.2020
З 18 по 20 лютого 2020 р. в приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління відбудуться курси підвищення кваліфікації на тему «Розроблення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне пов...
12.02.2020
Державна екологічна  академія  післядипломної освіти та управління запрошує до участі у Всеукраїнськiй науково-практичнiй конференції: «Духовність особистості у вимірі цілей сталого розвитку України». Дата проведення: 27 лютого 2020 р.  Місце проведення: Оргусь...
12.02.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: