111
2222

Постійно діючі курси підвищення кваліфікації на тему «Курс підготовки внутрішніх екологічних аудиторів підприємств»

Мета курсів - підготовка внутрішніх екологічних аудиторів підприємств, спеціалістів у сфері екології і призначені для слухачів, які мають здійснювати аудити підприємств.

Курс може також стати у нагоді бажаючим придбати знання та навички, необхідні для розробки і впровадження систем екологічного менеджменту організацій у відповідності до вимог ISO 14001 «Система менеджменту навколишнім середовищем».

Курс складається із лекцій, практикуму складання необхідних протоколів аудиту, симуляції процесу внутрішнього аудиту, обміну досвідом. Використано посилання на стандарт ISO 19011:2011 "Настанови до здійснення аудитів систем управління ", який містить рекомендації  стосовно освіти, досвіду, підготовки аудитора, його особистих якостей.

Програма курсів розрахована на 24 години.

До читання лекцій залучаються провідні фахівці Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, що мають значний практичний досвід, у тому числі – міжнародний.    

Після закінчення курсів слухачі отримують свідоцтво встановленого зразка та комплект законодавчих і нормативних актів відповідно до тематики курсів.

Вартість навчання одного слухача становить 2 000 гривень.
Початок навчання – по мірі формування групи.

Для участі у навчанні необхідно подати заявку за зразком (додається).
Додаткову інформацію можна отримати за тел. (044) 206-31-87 (кафедра екологічного менеджменту, стандартизації та сертифікації).

Заявка
Анонси
11 грудня 2019 р. о 11:00 в ауд. 311-А відбудеться відкрита лекція доцента кафедри екологічного моніторингу, геоінформаційних та аерокосмічних технологій Шевченка Романа Юрійовича на тему: «Метрологічне забезпечення проведення екологічного моніторингу довкілля» з навчальної дисципліни &l...
09.12.2019
12 грудня  2019 року об 11-00 в приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління відбудеться "круглий стіл" на тему: «Визначення меж територій та об'єктів природно-заповідного фонду України – основа відкритого доступу до інформації про території та ...
28.11.2019
27 листопада з 9.30 до 16.00 відбудеться щорічна конференція «Енергоефективність у компаніях: можливості та рішення» за адресою: м. Київ, Radisson Blu Hotel, вул. Ярославів Вал, 22. Захід для власників та ТОП-менеджерів підприємств. Організатори:  Міністерство розвитку економіки,...
26.11.2019

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: