111
2222
Розділи

Постійно діючі курси підвищення кваліфікації

Кафедра водно-екологічних проблем у відповідності до положення про сертифікацію екологічних аудиторів (наказ Мінприроди України від 29.01.2007 № 27) проводить спеціалізований курс підготовки до кваліфікаційних іспитів на отримання сертифікату екологічного аудитора на тему «Екологічний аудит» за 140-годинною програмою. 

Програма навчання є базовою для підготовки кандидатів в екологічні аудитори та складається з теоретичного курсу, практичних семінарів-тренінгів, стажування. 

За результатами пройденого курсу слухач отримує свідоцтво про проходження навчання з екологічного аудиту, яке надає право на складання екзаменаційного іспиту у Мінприроди  для одержання свідоцтва екологічного аудитора державного зразка.

Мета курсів навчання – формування системи знань та практичних навичок, необхідних для планування, організації та проведення екологічних аудитів на підприємствах, які відповідають вимогам Закону України «Про екологічний аудит» та ДСТУ 19011.

Курси проводяться систематично після закінчення комплектування групи слухачів на основі поданої заявки (форма заявки наведена нижче).
Вартість навчання - 6200 грн.
За детальною інформацією звертатися за тел. (044) 206-31-85 та e-mail: emaa@bk.ru


Заявка
Анонси
24–26 лютого 2020 року кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління проводить навчання з підвищення кваліфікації посадових осіб і фахівців природно-заповідних установ, державних службовців системи Мінекоенерго України т...
17.02.2020
З 18 по 20 лютого 2020 р. в приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління відбудуться курси підвищення кваліфікації на тему «Розроблення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне пов...
12.02.2020
Державна екологічна  академія  післядипломної освіти та управління запрошує до участі у Всеукраїнськiй науково-практичнiй конференції: «Духовність особистості у вимірі цілей сталого розвитку України». Дата проведення: 27 лютого 2020 р.  Місце проведення: Оргусь...
12.02.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: