111
2222
Розділи

Постійно діючі курси підвищення кваліфікації

Кафедра водно-екологічних проблем у відповідності до положення про сертифікацію екологічних аудиторів (наказ Мінприроди України від 29.01.2007 № 27) проводить спеціалізований курс підготовки до кваліфікаційних іспитів на отримання сертифікату екологічного аудитора на тему «Екологічний аудит» за 140-годинною програмою. 

Програма навчання є базовою для підготовки кандидатів в екологічні аудитори та складається з теоретичного курсу, практичних семінарів-тренінгів, стажування. 

За результатами пройденого курсу слухач отримує свідоцтво про проходження навчання з екологічного аудиту, яке надає право на складання екзаменаційного іспиту у Мінприроди  для одержання свідоцтва екологічного аудитора державного зразка.

Мета курсів навчання – формування системи знань та практичних навичок, необхідних для планування, організації та проведення екологічних аудитів на підприємствах, які відповідають вимогам Закону України «Про екологічний аудит» та ДСТУ 19011.

Курси проводяться систематично після закінчення комплектування групи слухачів на основі поданої заявки (форма заявки наведена нижче).
Вартість навчання - 6200 грн.
За детальною інформацією звертатися за тел. (044) 206-31-85 та e-mail: emaa@bk.ru


Заявка
Анонси
   З 19 квітня 2020 року вступив у дію прийнятий  29 серпня 2019 року Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель».   Упровадження нової...
13.05.2020
Державна екологічна академія за пітримки Міністерства енергетики та захисту довкілля України спільно з Європейським Товариством Дикої Природи в Україні оголошує набір на курси підвищення кваліфікації на тему «Туризм та управління відходами на природоохоронних територіях» для працівників,...
12.05.2020
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління, спільно з Міністерством енергетики та захисту довкілля України за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, запрошує  управлінців, представників Держадміністрацій, місцевого самоврядування, територіальних громад, бізне...
10.03.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: