111
2222

Підвищення кваліфікації військових екологів з екологічної безпеки та стандартів НАТО

05 - 08 листопада 2019 у м. Самбір, Львівської області на базі однієї  з військових частин  науковці- викладачі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, зокрема, Володимир Гандзюра, Ганна Виговська, Леонід Горшков, Микола Мовчан, провели курси підвищення кваліфікації військових екологів з екологічної безпеки та стандартів НАТО. Навчання здійснено на виконання пунктів 294-295 заходів, спрямованих на досягнення пріоритетних завдань Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2019 р. (затверджено Указом Президента України від 10.04. 2019 р. №117/2019).
До навчання були залучені спеціалісти різних родів Збройних сил України: сухопутних військ, повітряних сил, військово-морських сил, сил спеціальних операцій, служб радіаційного, хімічного та біологічного (РХБ) захисту десантно-штурмових військ, управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України, розрахунково-аналітичного центру, військового інституту танкових військ науково-технічного університету “ХПІ”, а також представники апарату міністерства оборони, генерального штабу та інших підрозділів і служб ЗСУ.
На порядку денному заходу були розглянуті такі теми:
- Екологічні проблеми військового сектору та шляхи їх розв’язання в умовах євроатлантичної інтеграції України.
- Розроблення та імплементація стандартів НАТО з управління станом довкілля у військовому секторі.
- Загальна доктрина НАТО з охорони довкілля під час військових заходів НАТО (ДСТУ STANAG 7141:2019).
- Екологічна політика НАТО (МС 469).
- Навчання військових екологів згідно стандартів НАТО (МС 469, STANAG 7141 – завдання командирів у системі екологічного управління).
- Системи екологічного менеджменту у військовій діяльності НАТО (ДСТУ STANAG 2583:2019).
- Законодавче забезпечення сфери поводження з відходами та управління відходами на рівні підприємства.
- Досвід розроблення економічних та адміністративних стимулів до заохочення впровадження систем екологічного управління у Збройних Силах України, забезпечення екологічно безпечного природо-користування в ході оперативної та бойової підготовки під час проведення військових навчань і тренувань.
Учасники курсів взяли участь у засіданні «круглого столу», на якому відбулося конструктивне обговорення проблем екологічної галузі у військовому секторі та шляхи їх розв’язання.
По закінченні навчання слухачі курсів отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Анонси
11 грудня 2019 р. о 11:00 в ауд. 311-А відбудеться відкрита лекція доцента кафедри екологічного моніторингу, геоінформаційних та аерокосмічних технологій Шевченка Романа Юрійовича на тему: «Метрологічне забезпечення проведення екологічного моніторингу довкілля» з навчальної дисципліни &l...
09.12.2019
12 грудня  2019 року об 11-00 в приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління відбудеться "круглий стіл" на тему: «Визначення меж територій та об'єктів природно-заповідного фонду України – основа відкритого доступу до інформації про території та ...
28.11.2019
27 листопада з 9.30 до 16.00 відбудеться щорічна конференція «Енергоефективність у компаніях: можливості та рішення» за адресою: м. Київ, Radisson Blu Hotel, вул. Ярославів Вал, 22. Захід для власників та ТОП-менеджерів підприємств. Організатори:  Міністерство розвитку економіки,...
26.11.2019

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: