111
2222
Розділи

Підвищення кваліфікації військових екологів з екологічної безпеки та стандартів НАТО

05 - 08 листопада 2019 у м. Самбір, Львівської області на базі однієї  з військових частин  науковці- викладачі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, зокрема, Володимир Гандзюра, Ганна Виговська, Леонід Горшков, Микола Мовчан, провели курси підвищення кваліфікації військових екологів з екологічної безпеки та стандартів НАТО. Навчання здійснено на виконання пунктів 294-295 заходів, спрямованих на досягнення пріоритетних завдань Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2019 р. (затверджено Указом Президента України від 10.04. 2019 р. №117/2019).
До навчання були залучені спеціалісти різних родів Збройних сил України: сухопутних військ, повітряних сил, військово-морських сил, сил спеціальних операцій, служб радіаційного, хімічного та біологічного (РХБ) захисту десантно-штурмових військ, управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України, розрахунково-аналітичного центру, військового інституту танкових військ науково-технічного університету “ХПІ”, а також представники апарату міністерства оборони, генерального штабу та інших підрозділів і служб ЗСУ.
На порядку денному заходу були розглянуті такі теми:
- Екологічні проблеми військового сектору та шляхи їх розв’язання в умовах євроатлантичної інтеграції України.
- Розроблення та імплементація стандартів НАТО з управління станом довкілля у військовому секторі.
- Загальна доктрина НАТО з охорони довкілля під час військових заходів НАТО (ДСТУ STANAG 7141:2019).
- Екологічна політика НАТО (МС 469).
- Навчання військових екологів згідно стандартів НАТО (МС 469, STANAG 7141 – завдання командирів у системі екологічного управління).
- Системи екологічного менеджменту у військовій діяльності НАТО (ДСТУ STANAG 2583:2019).
- Законодавче забезпечення сфери поводження з відходами та управління відходами на рівні підприємства.
- Досвід розроблення економічних та адміністративних стимулів до заохочення впровадження систем екологічного управління у Збройних Силах України, забезпечення екологічно безпечного природо-користування в ході оперативної та бойової підготовки під час проведення військових навчань і тренувань.
Учасники курсів взяли участь у засіданні «круглого столу», на якому відбулося конструктивне обговорення проблем екологічної галузі у військовому секторі та шляхи їх розв’язання.
По закінченні навчання слухачі курсів отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Анонси
24–26 лютого 2020 року кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління проводить навчання з підвищення кваліфікації посадових осіб і фахівців природно-заповідних установ, державних службовців системи Мінекоенерго України т...
17.02.2020
З 18 по 20 лютого 2020 р. в приміщенні Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління відбудуться курси підвищення кваліфікації на тему «Розроблення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне пов...
12.02.2020
Державна екологічна  академія  післядипломної освіти та управління запрошує до участі у Всеукраїнськiй науково-практичнiй конференції: «Духовність особистості у вимірі цілей сталого розвитку України». Дата проведення: 27 лютого 2020 р.  Місце проведення: Оргусь...
12.02.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: