UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Онлайн-курси підвищення кваліфікації  держслужбовців

Захід  провели науково-освітні працівники ДЕА: проректор з інноваційного та технологічного  розвитку Академії Ігор Іваненко, координатор проектної діяльності, доцент кафедри водних ресурсів Академії Богдан Кравченко, експерт міжнародних проектів, директор БО «Інерекоцентр» Олег Кохан.


Під час   навчання  слухачі  висловили зацікавленість у розробці  (за участі фахівців Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління) Цільових програм розвитку, зокрема, «Охорони навколишнього природного середовища та менеджменту територій, що входять до  складу ОТГ» для Харківської області.


Завданням таких програм є запобігання забрудненню довкілля; зменшення шкідливого впливу на навколишнє середовище та здоров’я людей; раціональне  використання природних ресурсів; розширення, відтворення та збереження територій і об’єктів природно-заповідного фонду; рекреаційних, водних та інших природних комплексів;  формування на їх основі регіональної екологічної мережі; дотримання екологічної безпеки та впровадження екологічного менеджменту на території ОТГ.
 

Анонси
УВАГА! РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ПРОДОВЖЕНА ДО 10 ЖОВТНЯ! 08 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній День екологічного маркування (World Ecolabel Day, WED). Ця дата проголошена у 2018 році з метою привернути увагу та підвищити рівень компетентності споживачів щодо переваг такого маркування завдяки...
15.09.2020
25 вересня м. Переяслав Київської обл. Професійна асоціація екологів України спільно з Національним центром сталого розвитку запрошують стати учасником та партнером ECOFORUM-2020 за сприяння Переяславської міської ради та міського голови міста Переяслава. ЗАВДАННЯ ФОРУМУ: Обговорити важливіст...
09.09.2020
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління оголошує конкурс про прийом до аспірантури на 2020 рік зі спеціальностей 101 - Екологія, 051 – Економіка з відривом та без відриву від виробництва.
17.08.2020