UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Олександр Бондар: «У добру путь, випускники Академії!»

   26 січня 2021 року, в Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління в урочистій обстановці студенти групи №03, які навчалися за другим магістерським рівнем спеціальності 101- екологія, отримали відповідні дипломи державного зразка.
   Вітаючи випускників  ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександр Бондар сказав: «Десять випускників Академії сьогодні отримають дипломи. Група №3 за своїм складом досить своєрідна, специфічна: у ній – представники органів державного управління, навчальних закладів, промислових підприємств України, ПРООН. Набуті в Академії знання вони використовують у своїй діяльності як на терені України, так і в міжнародних екологічних проєктах. Отже, ми готуємо спеціалістів, які потрібні економіці країни. На сьогодні в екологічній галузі необхідно ширше використовувати космічні технології, здійснювати екологізацію промисловості, поліпшувати еколого-просвітницьку діяльність серед населення. Зазначу: Академія поглиблює науково- освітню співпрацю із Державним космічним агентством  України, Національним космічним центром управління та випробувань космічних засобів, Державною екологічною інспекцією України, підписавши відповідні Меморандуми. Екологічна безпека країни – це складова державної політики»,- підкреслив вчений.

   У своєму вітальному слові до присутніх Державний секретар Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України Євдокія Ярова висловила переконання, що    « Лави працівників екологічної сфери поповняться висококваліфікованими і  відповідальними спеціалістами, здатними ефективно розв’язувати екологічні проблеми нашої держави». Звертаючись до випускників вона наголосила: « Академія дала вам необхідні  знання. Тож  несіть їх у маси, успішно використовуйте у своїй діяльності!».
   Голова Держекоінспекції України Андрій Мальований привітав колишніх студентів із знаковою подією у їхньому житті, а також висловив слова подяки  на адресу викладацького складу Академії та особисто ректору- Олександру Бондарю – за належну організацію освітньо - наукового процесу в ДЕА, зазначивши: « Моя співпраця з Академією досить тривала та ефективна. А не так давно Держекоінспекція України та Академія підписали Меморандум про співпрацю. Упевнений, це сприятиме поліпшенню нашої спільної діяльності у напрямку розбудови екологічної галузі нашої держави».
   Випускники Академії у своїх виступах подякували викладачам та ректорату ДЕА за  високий рівень освіти. Так, Ігор Яковлєв, Державний секретар Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості  України, сказав:  « Щиро дякую ректору Академії, ректорату та науково - освітнім працівникам за високий професіоналізм у навчальному процесі. Зичу Академії процвітання й успішності!».

 

 

 

Анонси
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління запрошує на курси підвищення кваліфікації «Механізми та інструменти зеленої економіки в форматі європейських вимог (екологічний аудит, СЕО, ОВД)».Комплектація групи – до 4 березня 2020р.на основі заяви.
17.02.2021
Кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління з 15 по 25 лютого 2021 року проводить для працівників служби державної охорони НПП «Нобельський» курси підвищення кваліфікації на тему «О...
12.02.2021
25 березня 2021 р. об 11.00 в актовому залі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління (вул. Митрополита Василя Липківського, 35, корп. 2, м. Київ, Україна) відбудеться Національна науково-практична конференція та круглий стіл: «Європейський зелений курс та водна п...
10.02.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: