UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Навчання з підвищення кваліфікації державних службовців на тему «Питання запровадження вуглецевого ринку. «Вуглецевий слід» як компонент еколого-економічного механізму зеленої економіки»

   24-26 листопада 2020 року кафедра зеленої економіки проводить навчання з підвищення кваліфікації державних службовців – працівників Міністерств, територіальних органів Державної екологічної інспекції України, державних службовців обласних держадміністрацій на тему «Питання запровадження вуглецевого ринку. «Вуглецевий слід» як компонент еколого-економічного механізму зеленої економіки».
   Задля полегшення євроінтеграційних прагнень, забезпечення промислового безвізу України необхідною є відповідність продукції національного виробництва міжнародним вимогам якости, а саме щодо обсягів викидів забруднювачів при виробництві продукції. Це потребує обізнаности осіб, які приймають рішення на різних рівнях в усіх сфер життєдіяльности.
   Програмою курсів передбачено розгляд питань щодо запровадження системи торгівлі квотами на викиди ПГ, вуглецевого податку та взаємодії з іншими організаційно-економічними важелями. Також передбачено розгляд аспектів застосування міжнародного стандарту ISO 14067 та питань щодо оцінювання директивних вимог Європейського союзу до критеріїв сталости при виробництві товарної продукції.
   Для державних службовців навчання фінансується коштом державного бюджету. До навчання запрошуються всі бажаючі на комерційній основі (вартість навчання – 2800 грн.).
   Після успішного складання заліку по закінченні курсів видається свідоцтво встановленого зразка. Тестові залікові завдання приймаються до 04 грудня 2020 р. включно. Залікові матеріали приймаються від зареєстрованих учасників. Реєстрація здійснюється: (і) для учасників на комерційній основі після заповнення заявки (форма заявки); (іі) для держслужбовців у спосіб подання листа довільної форми на бланках організацій з вказуванням ПІБ і посади потенційних учасників. Заявки щодо участи приймаються до 23 листопада 2020 р.

   Науковий координатор курсів – Бутрим О.В., д. екон. н., завідувач кафедри зеленої економіки.
 
   За довідками звертатись  за телефонами: (044) 206-30-31 або на e-mail: yulenkaustimenko@gmail.com
Анонси
Увага! Шановні слухачі курсів підвищення кваліфікації!    Подовжено термін реєстрації щодо участі у курсах кафедри зеленої економіки:     - «Управлінські механізми та інструменти зеленої економіки в форматі європейських вимог» (Детальніше про курс за посиланням...
23.11.2020
   Кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління проводить для працівників служби державної охорони ПЗ «Древлянський» з 01 по 18 грудня 2020 року курси підвищення кваліфікації на тему «Організація т...
19.11.2020
   З 16 листопада по 04 грудня 2020 року кафедра заповідної справи та рекреаційної діяльності Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління проводить курси підвищення кваліфікації працівників служби державної охорони НПП «Ічнянський» на тему «Організа...
19.11.2020

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: